nasiona marihuany

Włochy, region Marche

Wyszukiwarka Forumowa:

mlody10

New member
Rejestracja
Lip 28, 2010
Postów
1
Buchów
0
Witam wszystkich na "starym" dobrym forum haszysz :D dawno mnie tu nie było!(to konto jakimś sposobem odzyskałem chociaż go w sumie nigdy nie używałem, miałem inne które usunąłem), zresztą mało ważne bo nie o tym...

Przyjechałem do Włoch, będę mieszkać tutaj przez najbliższy rok, chciałem napisać w jakiej miejscowości ale sam nie wiem czy powinienem(raczej martwię się na zaś ale to stare przyzwyczajenia żeby być w miarę jak najbardziej "incognito" :D: ). Jak ktoś chciałby się dowiedzieć to walić na priv najwyżej.

Po co napisałem post? Nie będę ściemniać, szukam ludzi z podobnymi zainteresowaniami:)... którzy mieszkają w "okolicy", może akurat mieszka ktoś względnie niedaleko i będzie się można spotkać na żywo czy nawet tylko pogadać tutaj na forum, o tym jak się tu żyje, jak wygląda sytuacja z różnymi rzeczami m.in z paleniem itp.
Bo szczerze mówiąc jestem zielony w tym temacie tutaj... w sumie w każdym temacie związanym ze wszystkim tutaj.... bo jestem dopiero 2gi tydzien we Włoszech!

Jeżeli ktoś mieszka nawet w całkiem innym rejonie czy coś to i tak śmiało piszcie w wątku, zawsze można coś ciekawego się dowiedzieć czy poznać kogoś. pozdro!:)
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
sadź automaty, zdaje się że u ciebie jest nieco inny klimat niż w pl wiec pewnie dadzo rade.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół