nasiona marihuany

[CFL][Micro box][Auto Mazar Bebook]

Wyszukiwarka Forumowa:
M

mlodygru

Guest
Wydaje mi sie ze tam zaczynają być popalone końcówki liści więc te nawozy to raczej niepotrzebnie dałeś...
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
A ja znowu jak powiększyłem fioletowe łodygi jak... Chyba zimno nie masz? Bardziej bym dał jakiś niedobór bo zobacz młody że to idzie prawy góry róg jak powiększysz krawędzie też zaczynają żółknąc nie tylko końcówki liści i to wszystkie bierze jak mieszka organika z minerałem to się gryzie i może temu zaczyn ają braki wychodzić, daj im może dolistnie Cal-Mag i coś potasem. Tak moja opinia.
 

medicum89

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
352
Buchów
0
popalone szczyty to sa od lampy jak byl mazar z glosniku to przez pare dni szczyty dotykaly lampy dlatego sa popalone. w boxie przy cfl mialem 26st i teraz jak dalem cob50 to mam ponad 30 wiec zimno nie mam. od wczoraj dopiero jest mazar w nowym boxie. dziekuje za rady napewno bede obserwowal roslinke jak cos nie pokojacego sie pojawi to bede dzialal jak narazie nic sie nie dzieje na moje oko. :) narazie nie przejmuje sie tym ze cos tam popalone jest bo konopia to silna roslina da sobie rade :)
 

medicum89

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
352
Buchów
0
wiatrak daj to spadnie trochę temperatura

wiem wiem jak narazie jest tylko miesxajacy bo wlot i wylot narazie sa bez wiatrakow bo sa w innym boxie . musze isc kupic nowe wiatraki:)

---------- Post Zaktualizowany 19:24 ---------- Data pierwszego postu 13:59 ----------

Dzien 47






 

medicum89

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
352
Buchów
0
Dzien 47









---------- Post Zaktualizowany 19:57 ---------- Data pierwszego postu 18:38 ----------

Teraz otworzylem boxa i patrze roslinka mi usycha miala bardzo sucho przy tej temperaturzeco mam ok35 to bede musial podlewac ja codziennie



 
M

mlodygru

Guest
Looo ku**a. Kolego jak nic nie zmienisz to kaput... te liście wyglądają fatalnie. Jakie masz ph?? Ewidentnie jest coś nie tak. Jak masz za gorąco to zamontuj wiatrak id spodu skierowany na lampę żeby to ciepło wypychal Civdi góry...
 

medicum89

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
352
Buchów
0
Looo ku**a. Kolego jak nic nie zmienisz to kaput... te liście wyglądają fatalnie. Jakie masz ph?? Ewidentnie jest coś nie tak. Jak masz za gorąco to zamontuj wiatrak id spodu skierowany na lampę żeby to ciepło wypychal Civdi góry...

Podlalem woda ph 6, 5 i wrocilo do normy wrzystko
 

GoHan

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2017
Postów
292
Buchów
0
no trochę lepiej , zainstaluj wyciąg ,:)))
 

GoHan

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2017
Postów
292
Buchów
0
no teraz z kasą ciężko święta mikołaje itd masakra , kup za 10zl jakiś komputerowy i będzie git :)
Ale panna odżyła po podlaniu :))
 
M

mlodygru

Guest
No ja bym normą tego ne nazwał. Te zolknace liście nie wyglądają za dobrze. Czym mierzysz ph i jakie jest ph z podstawki?? Jej zostało jeszcze sporo czasu ale przy tak postępującym zółknięciu liści może nie dojść do konca
 

GoHan

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2017
Postów
292
Buchów
0
NO powiem tak burza kwiatów zabiła życie w glebie , a że ph pewnie za wysokie to z burzy minerałów nie przyjmuje ;/
 

medicum89

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
352
Buchów
0
ph mam 6,5 mierze wode aquatestem zoolek czy jakos tak. wczoraj podlalen i patrze teraz i znow ma sucho wievzorem bede musial znow podlac
 
M

mlodygru

Guest
Ile podlewasz?? Lej bardzo powoli tak zeby jak najwięcej wody wsiaklo w glebę
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół