nasiona marihuany

[HPS 100W] [0.15m2] [2x Lowryder] [AF] Projekt Mikro HPS 2.0

Wyszukiwarka Forumowa:

Przewidywany wynik?

  • 1-10g

    Głosów: 0 0.0%
  • 11-20g

    Głosów: 0 0.0%
  • 21-30g

    Głosów: 1 11.1%
  • 31-40g

    Głosów: 2 22.2%
  • 41-50g

    Głosów: 1 11.1%
  • 50g+

    Głosów: 5 55.6%

  • Łącznie głosujących
    9

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Tak czytałem i słyszałem :thumright:, ale moje bongo nie jest kompatybilne i czekam teraz na gwiazdkę na nowe! :santa:
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
UPDATE:


Cześć! Czas na wieści z ogródka! <coolpalacz> Panny rosną i krzaczą się pięknie - box wypchany po brzegi! :D Temperatura i wilgotność w normie - lampa ciągle unoszona, utrzymywana w odległości 10-15cm od szczytów. Panny dostają nawozy TryPack'a wg. tabeli, woda z pH 6.5, podlewane co 3-5 dni - zależnie od wagi donic. Czas na zdjęcia!


Dzień 28 / 7 flo:










Pozdrawiam!
 

adidasikfull

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2016
Postów
129
Buchów
0
no i gitara dobrze lecisz u mnie w ogrodku sie malo zmienilo roslinki maja bardzo powolny wzrost :p a u cb wprost przeciwnie
 

Jacula

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2017
Postów
326
Buchów
25
Mogę wiedzieć ile panny mają wysokości? A tak ogólnie idzie całkiem spoko ;)
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Jedna ma 40cm, druga 35cm na dzień dzisiejszy. Panny pokazały włoski, ale nie chcą zacząć kwitnąć. Na razie no stress, zobaczymy za parę dni czy sytuacja ulegnie poprawie... <coolpalacz>
 
M

mlodygru

Guest
Jak pokazały włoski Panie kolego toż to przecież oznaka kwitnienia....:)
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Wiem, wiem, ale tych włosków jest dosłownie po dwa na każdej pannie i tak od tygodnia bez zmian. Może w końcu ruszą... :)
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
UPDATE:


Hejo! Szybki up, bo czas goni! Jedna panna - słabsza od początku - zaczęła coraz mocniej odstawać od siostry i podupadać na zdrowiu. Obie od początku traktowane tak samo, nie była przelana, wilgotność i temp w normie - co widać po drugiej pannie. Słabszą podniosłem dziś wyżej i zrobiłem oprysk z Superplonu K. Ogólnie jestem zadowolony - zaglądam do boxa tylko by uzupełnić wodę w nawilżaczu, sprawdzić wagę donic i odległość szczytów od lampy. Grow leci w zasadzie sam, nie przeszkadzam im niepotrzebnie. Zdjęć po podniesieniu słabszej sztuki już nie robiłem - wrzucę przy następnym upie.


Dzień 31 / 10 flo:










Pozdro! :)
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
UPDATE:


Kolejny szybki up i obiecane foty po podniesieniu doniczki mniejszej panny. Dziewczyny zaczęły kwitnąć i mają się dobrze. Wyższa ma obecnie 45cm, niższa 39cm. Warunki w boxie utrzymują się w normie, poza podlewaniem nie robię dosłownie nic. Grow prowadzi się 'sam', ja tu tylko robię zdjęcia... :freak:


Dzień 33 / 12 flo:










Pozdrawiam!
 

lukasz8908

Active member
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
26
Buchów
0
Siema fajna fotorelacja:) Obserwuje, ponieważ sam zastanawiam się nad tego typu oświetleniem tylko że mniejszym bo około 70w. jadę na 4x tornado od dwóch lat i chyba czas na małe zmiany;) co do szybkich gatunków af mogę polecić geen o matic. Mialem trzy ziarenka i każde było godowe do kosy po około 60 dniach, topki zbite i kleiste. Pozdro i powodzenia
 
D

DarkMessiah

Guest
Ślicznie wyglądają ;) dał bym bucha ale się skończyły hehe
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
@lukasz8908 Dzięki stary! Staram się przykładać do FR, a co do samego oświetlenia to taki setup zdaje egzamin w mikro. Całe lato leciałem z AK47 - fotorelka w podpisie - i nie było problemów z temperaturą.
Odmiana 'Green-o-matic' już chodziła mi po głowie i to bardzo ciekawa propozycja - przyznaję. Najszybsze odmiany zazwyczaj dają niższy plon i nie tak mocny, ale umówmy się, że kosa w 60 dni od kiełka to rewelacyjny czas i chętnie zapoznam się z takim sprinterem bliżej! <joint>

@DarkExpress Witam stałego bywalca! :D Dzięki za dobre słowo - panny żyją własnym życiem i mam cichą nadzieję na dwie główne pałki - ile będzie tyle będzie. Zawsze nowe doświadczenie indoor!

@sasiad_spod_420 Staram się utrzymać 5cm, ale realnie odległość waha się między 4-7cm. Temperatura na tej wysokości pod szybą to 28.5 st.C - w rękę ledwo czuć ciepło.

Pozdr! :yeahh:
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół