nasiona marihuany

Jak pozbywacie się dowodów?

Wyszukiwarka Forumowa:

Rokell

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2017
Postów
58
Buchów
0
Panowie, moja świeżość w grovie może nawet niektórych dobijać więc z góry uprzedzam :D
W jaki sposób pozbywacie się liści, łodygi itd. z mieszkań? :p Jeśli temat zbyt cierpki to proszę o info na priv :)
 

Marine

Well-known member
Rejestracja
Wrz 16, 2017
Postów
136
Buchów
0
Kompost, bubble hasz, kibel, kosz na ogrodowe odpadki (przykryte skoszoną trawą).
Można przysuszyć i rozdrobnić/zblendować jeśli nie jest tego dużo, a chcesz mieć pewność.
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
ja to z pozostalosci po trymie i lodyg robie maselo, reszte pakuje do workow i wrzucam do jakiegos osiedlowego, niemonitorowanego, ok. 5km ode mnie kosza :p
 

5gFM

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2013
Postów
367
Buchów
1
bubble bags, wtedy z duzej ilosci nawet robi sie tego kulka wielkosci pilki do kosza, wtedy oddaje sasiadowi a on to swoim gesiom kaczkom i kurkom daje razem z lodygami polamanymi bo hash krece bez lodyg bo na mieszadlo mi sie wpie****a
 

Rokell

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2017
Postów
58
Buchów
0
a hasz z bubble bags wychodzi duzo mocniejszy od skreta czy podobnie? :p w tej samej proporcji oczywiscie:crazy:
 

Midnight Flower

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2017
Postów
151
Buchów
0
Taki sam ale na 1g haszu potrzebujesz kilka ladnych g trymu badz kilka szyszek pieknych :) wiec z 10g zrobisz 1g i jak zjarasz to jak bys spizgal 10g :)
 

cocaa

Well-known member
Rejestracja
Gru 14, 2011
Postów
187
Buchów
0
Czarny Bob- to on jest niszczarka moja hehe wiadomo, że większe ilości idą normalnie w kosz :)
Najlepszy trym idzie na DAB i bubble ;)
Hahaha na fotce nawet trochę widać z prawej żółtego listka bo w błoksie już jesień :)
IMG_20171021_132435.jpg
 

Rokell

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2017
Postów
58
Buchów
0
Czarny Bob- to on jest niszczarka moja hehe wiadomo, że większe ilości idą normalnie w kosz :)
Najlepszy trym idzie na DAB i bubble ;)
Hahaha na fotce nawet trochę widać z prawej żółtego listka bo w błoksie już jesień :)
IMG_20171021_132435.jpg

O ku**a, ale go spizgałeś:lol3:
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
Jak jest możliwość to odpady spalam w piecu lub na otwartym ogniu. jeśli nie ma takiej możliwości to zakopuję lub rozrzucam w niedostępnym terenie. nie wyrzucam do nieczystości bo to zawsze potem ktoś segreguje w sortowni..
 

Rokell

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2017
Postów
58
Buchów
0
ah no tak, zapomnialem ze najprosciej zakopac. Dzieki za przypomnienie ;)
 

5gFM

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2013
Postów
367
Buchów
1
pie****isz glupoty ktore przewinely sie na forum.
to ze z bb wychodzi 10% materialu wyjsciowego to pie****ony mit, nigdy nie wyszlo mi wiecej niz 3-4% mimo uzycia dobrej jakosci topow i przytopow.
1g plaseliny kopie jak 10g towcu?
no chyba Cie pogielo do reszty, haszysz po prostu inaczej klepie, piz*a na oczy wchodzi po 30sek trzyma jakies 30-40min po czym lajtowo schodzi i niestety trzeba zaraz znowu dopalac bo puszcza szybciutko.
ps. spal grama czeko a 10g balaganu w ciagu 2h, zobaczymy w jakim stanie bedziesz mitomanie.
nie powtarzaj glupot i nie wprowadzaj ludzi w blad
 

Marine

Well-known member
Rejestracja
Wrz 16, 2017
Postów
136
Buchów
0
Chyba tak jest. Przy okazji kosy z outa + 2 indoor wybrałem ładniejsze sztuki liści, trochę popcornu, który niedoszedł, sporo z późnej hermy i wyszło mi zaskakująco mało. Może w ręce bardzo ciężki, ciemny i twardy kamień, ale z pewnością nie było 10% wagi. Może jakby wysuszyć na pieprz i zważyć, to by kilka % wagi było. Metoda stratna, ale i tak fajnie jak ktoś lubi plasteline. Pewnie jakby zapalić to co wyrzucamy z przerobionego materiału to dałoby się jeszcze tym ukałapućkać.
No chyba, że coś spieprzyłem po drodze i nie wyszło jak powinno być.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół