nasiona marihuany

Coś złego

Wyszukiwarka Forumowa:

F4rmerTHC

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2013
Postów
148
Buchów
0
Witam chyba coś złego się dzieje z moimi panienkami to niedobory witamin czy co? Wczoraj były pierwszy raz lane nawozami.
Ten ciemny kolor na lisciu to zielony a ten jasny to żółty jak chcecie zdj lepszej jakości to napiszcie :) Nie były też dawno podlewane :/ jak myślicie conim może dolegać ?





 

adieeep

Active member
Rejestracja
Paź 10, 2017
Postów
27
Buchów
0
Daj zdj z poza box przy normalnym świetle bo słabo widać w tak jasnym świetle
 

Midnight Flower

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2017
Postów
151
Buchów
0
Dokladnie jak kolega up mowi bo tak nic nie widac ale skoro nie dawales papu to pewno glodna. Jak mozna zapominac dac pic? :/ wazysz donice? By wiedziec kiedy podlewac? Zreszta widax na tym foto nawet jakje zolte liscie dolne masz i postepuje w gore daj jej jesc. W ph tez masz wporzadku?
 

F4rmerTHC

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2013
Postów
148
Buchów
0
Nie że zalomniałem podlac i dac papu wyjechałem po prostu i dlatego tak wyszło przed wyjazdem podlałem i bylo wzzystko okey a zdj poza box dam:)
 
Ostatnia edycja:

F4rmerTHC

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2013
Postów
148
Buchów
0
Ph nie sprawdzalem to było wierwsze podlanie nawozami i daje Zestaw nawozów Advanced Nutrients Grow Bloom Micro sorki ze skopiowane daje 2ml /1l wszystkie trzy mieszam w 10 l wody bo mam automat podlewanie
 

adieeep

Active member
Rejestracja
Paź 10, 2017
Postów
27
Buchów
0
Raczej nie przenawozenie stawiam na azot spróbuj je tym nakarmić i powinno być git
 

F4rmerTHC

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2013
Postów
148
Buchów
0
No zobacze jak te nawozy moze dadza rade bo wczoraj wieczorem podlalem wiec moze cos ruszy . Dzieki za rady :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół