nasiona marihuany

Sativ moc [COB 300W][0,72m2] Y-Griega, Malakoff, Jack La Mota, Blueberry CheeseCake

Wyszukiwarka Forumowa:

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
[MENTION=44023]rolnik1981[/MENTION] oprysk z chili? Daj przepis i jak uzywac.
 

rolnik1981

Member
Rejestracja
Paź 22, 2011
Postów
16
Buchów
0
Garsc swiezego chilli(im mocnejszcze tym lepiej), kilka zabkow czosnku, blender i z litr wody, zostawiasz na dzien, cedzisz przez papier/szmate zeby nie zapychalo opryskiwacza(ja uzywalem na swiezo tak jak przeczytalem w przepisie, pewnie mozna tez gotowac dla dluzszego przechowywania albo robic odpowiednio mniej). Ja dawalem tego kilka % do wody i juz zabijalo, tylko lac trzeba solidnie bo jak nie trafisz to nie zabije(mysle ze przy mniejszych roslinach najlepiej dzialalo by moczenie w jakims wiadrze/beczce). W przepisie, ktory znalazlem pisalo zeby splukac po kilku godzinach, z doswiadczenia mozna splukiwac praktycznie od razu bo zabija w sekunde (raczej tylko w poznym flo wczesniej splukiwanie mozna imo olac). Tak samo w poznym flo wazne jest zeby robic oprysk na poczatku dnia zeby rosliny szybko wyschly. Nie wiem jak dziala na jajka. Do tego standardowo niska temperatura i wilgotnosc powyzej 60. Bardzo dobrze sprawdza sie tez podobno sadzenie czosnku w poblizu.
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
[MENTION=81280]byle z fartem[/MENTION] pewnie, specjalnie dla Ciebie zanim dokonała żywota w 71D Grow, ściąłem połowę. Bardzo fajne feno akurat, spoko plon w doniczce 8,5L, mnóstwo sampli bo mam już puste słoiki i po szybkim suszeniu, smakuje owocowo, pachnie mandarynkami i mocowo jest bardzo dobrze, więc po curringu pewnie się poprawi.




A teraz sytuacja 5 dni później, czyli 76D FLO



Blueberry CheeseCake


Malakoff

 

byle z fartem

Na pewno nie Pazdan
Weteran
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
520
Buchów
52
Jak oceniasz pod względem plonu, teoretycznie już wstawiłem pestki do wody na nest grow, bez ygrygi ale zawsze może coś nie wyjść to wstawie awaryjnie. Jutro skrobę swojego upa końcowego, brak czasu na wszystko ostanio.
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Zawsze mam podobny plon z tych doniczek, jest dobrze :) ja jestem zadowolony. Moze zwaze, ale ciezko o obiektywizm bo sporo samplowalem.
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Na szybko bo mało czasu. Grow dawno ścięty, nowe rośliny już siedzą. Warto było czekać, każda odmiana jest bdb mocna, jak na razie Y-Griega #2 prawie całe juz poszło z dymem. Bardzo smaczny pomimo 1tyg w słoiku. Reszta też smaczna, ale skopałem bo mam same rozweselacze i na wieczór nie mam indyjki, cóż :). Brak wagi, brak wyniku, ale jest ciut lepiej niż ostatnio bo nie mieściły mi się do słoików.

Póżniej dał ładniejsze foto suszu. Największy plon dał Malakoff.





Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół