nasiona marihuany

Może nie oszuści ale nie polecam NasionBank.pl

Wyszukiwarka Forumowa:

BobOgrodnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 29, 2011
Postów
1,215
Buchów
0
Zamówiłem 20szt pestek auto od green haus z 20 pękło 6 a z tych 6 wyszły 2 kiełki z 2 pestek jedna roślina. Reklamacja hahaha dziwne zasady
Nie przyjmuje reklamacji z powodu:
- nasiona nie wykiełkowały

- rośliny nie utrzymały sie zaraz po wysianiu
- rośliny "zmutowały"

2 drugie rozumiem :D Ale pierwszy punkt hmmm To kiedy wiadomo że pestka jest zła?
 
R

ruski wentylator

Guest
ja podobnie miałem ostatnio ze z 18 wyszlo 11, wszystko RQS i HUMBOLT z tanie sienie ze stolicy.
chciałem reklamować ale dalem sobie spokoj bo za dużo danych osobowych....
 

Midnight Flower

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2017
Postów
151
Buchów
0
Ja ostatnio kupilem humbold od gorrily z uk niby dobra strona dobre nasiona a tez z 20 wyszlo 15 z czego 3 mutanty myslalem ze to moze przezemnie. Ale moze mieli trefne jakies. Pozdro
 

BobOgrodnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 29, 2011
Postów
1,215
Buchów
0
Bob tyle lat na forum i nie korzystasz ze sprawdzonych sklepów <lol>

No od zawsze działam z HolenderkiSkun.pl ale jakoś takoś mnie pokusiło by coś zmienić i nie pykło. Tanie Sianie też zamawiałem raz , pierwszy i ostatni. Ja polecam Holenderski super kontakt wymiany bez problemowe dużo promocji i gratisów :D

---------- Post Zaktualizowany 09:47 ---------- Data pierwszego postu 09:46 ----------

bo ten bob to nie ten stary bob czyżby zawłaszczone konto<coolpalacz>

Co ty możesz wiedzieć o zabijaniu :D Jeśli kiedyś śledziłeś moją galerię to porównaj foty z dziś a z pół roku wstecz chyba że zawłaszczyłem konto i boksa hhah :*
 

green goblin

urban myth
Rejestracja
Lis 25, 2016
Postów
86
Buchów
3
No od zawsze działam z HolenderkiSkun.pl ale jakoś takoś mnie pokusiło by coś zmienić i nie pykło. Tanie Sianie też zamawiałem raz , pierwszy i ostatni. Ja polecam Holenderski super kontakt wymiany bez problemowe dużo promocji i gratisów :D


Spoko mi się nie musisz tłumaczyć <peace>
 

motylanoga

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2013
Postów
279
Buchów
0
kilka razy zamawiałem tanie sianie i w sumie zawsze wszystko było ok. Właśnie jestem po kiełkowaniu i troszkę się zdziwiłem, że wyszła tylko część i to bardzo leniwie - zatem ja też już ostatni raz :p Ile czasu czekacie na dostawę z HolenderkiSkun ? Z fartem panowie :)
 
R

ruski wentylator

Guest
moim zdaniem trzeba wziasc kilka rzeczy pod uwagę- 1- oni dostają od centrali a tam mogą być stare zapasy luyb ewentualnie zle magazynowane tam lub w Polsce
2 - jest teraz takie zapotzebowanie rynkowe ze jest ciaglke mało.
3- jak w Polsce mało kto pojdzie się reklamować bo to jest zakazane

poważne banki raczej dbaja o renome ale nikt niewyzuci 5000 szt nasion bo nie sa "pewnych w 100%" tylko każdemu daj po jednym i jakos to będzie...
 

BobOgrodnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 29, 2011
Postów
1,215
Buchów
0
kilka razy zamawiałem tanie sianie i w sumie zawsze wszystko było ok. Właśnie jestem po kiełkowaniu i troszkę się zdziwiłem, że wyszła tylko część i to bardzo leniwie - zatem ja też już ostatni raz :p Ile czasu czekacie na dostawę z HolenderkiSkun ? Z fartem panowie :)

Witam. Max 48h zależy o której zamówienie złożę. Parę razy się zdarzyło że zamówiłem w poniedziałek a we wtorek były już w wodzie :D Ale szczerze mogę polecić bo kontakt na prawdę spoko i elektroniczny i telefoniczny :p

---------- Post Zaktualizowany 21:16 ---------- Data pierwszego postu 21:13 ----------

moim zdaniem trzeba wziasc kilka rzeczy pod uwagę- 1- oni dostają od centrali a tam mogą być stare zapasy luyb ewentualnie zle magazynowane tam lub w Polsce
2 - jest teraz takie zapotzebowanie rynkowe ze jest ciaglke mało.
3- jak w Polsce mało kto pojdzie się reklamować bo to jest zakazane

poważne banki raczej dbaja o renome ale nikt niewyzuci 5000 szt nasion bo nie sa "pewnych w 100%" tylko każdemu daj po jednym i jakos to będzie...

Coś w tym jest nawet oryginalne pestki są często trafne lub słabe genetycznie wydaje mi sie ze to sa jakieś '' ściepy " Teraz miałem takie twarde pestki ze masakra musiały długo leżeć były po prostu chu**we ... Temu kupuje tanie odmiany bo jak trafisz w gen to czy za 100zł czy za 300 i tak jest moc. A nie jestem aż takim maniakiem żeby być perfekcyjny nie stać mnie na to. Ja uważam to jako zabawę może nawet domowym hobby :D Pozdro z Fartem :yeahh::spalony:

---------- Post Zaktualizowany 21:17 ---------- Data pierwszego postu 21:16 ----------

Spoko mi się nie musisz tłumaczyć <peace>

piszę tylko jak było .... życie zweryfikuje .... :p
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
Bob tyle lat na forum i nie korzystasz ze sprawdzonych sklepów <lol>

no sprawdzonych nie brak ale wszedzie sie trafia z***ane kulki i od kazdego producenta tez ..jednak jakies 'tanie siania' czy chujka z 'tehace-sprzedam cie' to bym omijal szeroko
 

BobOgrodnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 29, 2011
Postów
1,215
Buchów
0
no sprawdzonych nie brak ale wszedzie sie trafia z***ane kulki i od kazdego producenta tez ..jednak jakies 'tanie siania' czy chujka z 'tehace-sprzedam cie' to bym omijal szeroko

Bob chyba musi zmienić nawyki :D Daj linka gdzie ty się zaopatrujesz :zombi:
 

zapo

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2016
Postów
406
Buchów
0
Zamówiłem 20szt pestek auto od green haus z 20 pękło 6 a z tych 6 wyszły 2 kiełki z 2 pestek jedna roślina. Reklamacja hahaha dziwne zasady
Nie przyjmuje reklamacji z powodu:
- nasiona nie wykiełkowały

- rośliny nie utrzymały sie zaraz po wysianiu
- rośliny "zmutowały"

2 drugie rozumiem :D Ale pierwszy punkt hmmm To kiedy wiadomo że pestka jest zła?


każdy tak może pisać.


na forum tez dosc dlugo jestes a dalej nie nauczyles sie kupowac u pewnych sprzedawców?
 

maniek80

Well-known member
Rejestracja
Wrz 14, 2017
Postów
91
Buchów
0
Ja brałem 5 pestek od tanie sianie. Wszystkie dały rade. Jedna padła w trakcie już - ale to moja wina . Myślę że oni nie mają wpływu na to jakie pestki dostają. Ale mogą mieć wpływ na politykę wymiany pestek co nie wykiełkowały . Szczerze mówiąc to ciężka sprawa z tym jest. Pomyślcie że to wy macie sklep z pestkami i klienci wam przynoszą pestki co im nie wykiełkowały. Jak masz sprawdzić to czy klient nie leci z tobą w ..... ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół