nasiona marihuany

Kontrowersyjna "ZIEMIA SPOTOWA" opracowanie wg KK

Wyszukiwarka Forumowa:

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
*zaklepuję sobie ten temat* jest co prawda jeszcze kilka miesięcy, jednak tyle czasu zajmie mi też pisanie tak by było zrozumiałe. proszę o nie kasowanie wątku, jak również o odbezpieczenie możliwości edycji pierwszego posta, kiedyś były z tym jaja, przynajmniej w relkach.

Art. 18. Kodeks Karny: DU rok 1997 numer 88 poz. 553

§ 1. Odpowiada za sprawstwo nie tylko ten, kto wykonuje czyn zabroniony sam albo wspólnie i w porozumieniu z inną osobą, ale także ten, kto kieruje wykonaniem czynu zabronionego przez inną osobę lub wykorzystując uzależnienie innej osoby od siebie, poleca jej wykonanie takiego czynu.
§ 2. Odpowiada za podżeganie, kto chcąc, aby inna osoba dokonała czynu zabronionego, nakłania ją do tego.
§ 3. Odpowiada za pomocnictwo, kto w zamiarze, aby inna osoba dokonała czynu zabronionego, swoim zachowaniem ułatwia jego popełnienie, w szczególności dostarczając narzędzie, środek przewozu, udzielając rady lub informacji; odpowiada za pomocnictwo także ten, kto wbrew prawnemu, szczególnemu obowiązkowi niedopuszczenia do popełnienia czynu zabronionego swoim zaniechaniem ułatwia innej osobie jego popełnienie.

oficjalnie informuję, że treści przedstawiane w tym temacie nie podlegają wyżej wymienionemu cytatowi,zwłaszcza #3. forum.haszysz.com, jest internetową bazą danych, z której czerpią wiedzę osoby z innych for: takich jak "budujemydom" "murator" oraz innych ogólnoogrodniczych.
policjantów, chcąchych zrobić karierę na podstawie zawartych w tym wątku stwierdzeń odsyłam do w/w for, w momencie, gdy znajdziecie odesłania do f.#.com zakładam umorzenie.
zaznaczam przy okazji, że reszta powoływania się na paragrafy w treści jest *elementem artystycznym* mającym na celu wpłynąć na wyobraźnię osób, które jak mam nadzieję wykorzystają przedstawione informacje do uznania wyższości organicznych upraw Warzyw nad tymi z użyciem synetetycznych nawozów ---> i co najważniejsze: tzw. "środków ochrony roślin", jak tzw. "rundup" marki "monsanto". <--- teraz potencjalny policjant może oskarżyć autora o bojkotowanie firm odpowiedzialnych za mutageny takie jak tzw. "agent orange" oraz inne tzw. "tęczowe" "pestycydy" ---> odsyłam do historii wojny w Wietnamie i efektów oprysków. przechodząc do sedna pamiętając o wcześniejszej treści:

---------------------------------------------------------------

część pierwsza, teoria.

co to właściwie jest ziemia spotowa? to pytanie zadaje sobie praktycznie każdy nowy adept paragrafu 63. u.p.n.

wielu ludzi patrząc na okoliczne chwasty za blokiem* - *nie mówię o nowej komercyjnej zabudowie :sunny:, zakładem pracy - lub po prostu spacerując z psem - zastanawia się:

kupuję te pomidory marketowe, one ani nie mają smaku ani nie ma przyjemności z konsumpcji... jakieś takie mdłe i złe.


kilka procent z rzeszy osób, które w ten sposób przemyślą swoje zakupy dojdzie do wniosku, że czas najwyższy zacząć decydować, co się konsumuje. nie może być tak, by jakaś firma nastawiona na swój zarobek - nie dbając o odbiorcę towaru: czyt. monsanto, lider GMO, decydowało o tym jak zapamiętam smak pomidora.

część pierwsza wprowadzenie do praktyki.

osoby, które uznają, że czas najwyższy postawić na swoje, zakupić nasiona różnych odmian, które mają szansę wydać plony na terenie, na którym mieszkają owe osoby staje przed wielkim i enigmatycznym pytaniem.

zapwene każdy z nich czytając zastanawia się:
"co to jest ku**a ziemia spotowa" , "ta z pod pokrzyw to jakaś petarda na niej rosno jak grzyby po deszczu" , "ta chyba bedzie chu**wa" , "mam za***iste miejsce bo czytałem wcześniejsze poradniki ale ku**a mam gline z piaskiem zamiast czarnoziemu, a 100m dalej przecież płynie strumyk."

tego typu dylematów będzie więcej, tak samo jak osób chcących uprawiać swoje warzywa za darmo. w końcu tzw "właściciel" gruntu musi przyknąć oko, ---> najlepiej mają ci co postanowili działąć na terytoriach wilków itp, tam ustawowy właściciel pewnego ranka może zweryfikować z watahą kto tak na prawdę trzęsie terenem :sunny:

wracając do tematu: gleba

na terenie Polski możemy spotkać od piachu po czarnoziemy.

teraz tak, czytamy sobie poradnik, a w nim jest napisane

"ziomku daj 50% spotowej 50% sklepowej."

to właściwie jest pretekstem dlaczego pruszam tą kwestię.

starsi, co ich temat nie dotyczy, pewnie stwierdzą : no fakt, też widziałem.

ale co:

wyobraźcie sobie piękny spot. ziemia, taka jak będzie zaraz opisywana z zaznaczeniem, że to ta najlepsza.
jesteście tam na zasadzie przed sezonem, patrzycie, a w krzakach zakitrane są worki po sklepowiej.
ch*j, że jesteście np na torfowisku. sklepowa "canna" 50/50 ze spotową bo tak pisali. .* i potem co to za niedobór - mg
*sytuacja z autopsji.

część druga: praktyka.

idziemy zatem, ja jestem Waszym EGO, podpowiadam Wam -> tu będzie dobrze a tu nie.

każdy, kto chce mieć efekty pracy, którą włoży, a nie jakieś łogigle, że po tym półroku stwierdzi, to się nie opłaca, lepiej kupić se tego gieta - po ile tam u Was chodzi - uzna ten głos w głowie, który będzie Wam towarzyszył na wyprawach za mnie :sunny:

w tej części będę opisywał różne okolice z punktu widzenia osoby, która nieraz się wpie****iła na czyjeś spoty jak i również będę przedstawiał miejsca, w które jeśli się wkopiemy, a nie będziemy spełniać podstawy tematu: tj "co to kurde jest ta ziemia spotowa i czemu ta jest lepsza od tej 300m dalej na spocie, w związku z czym, zaopatrzę sie w odpowiednią torbę i chcąc niechcąc przeniosę ją do siebie"
dobra jutro popracuję edytując temat nad interpunkcją i szczegółami, które pominąłem zakładając, że są logiczne. prowadzę skróty myślowe i w związku z tym mogą być braki sensu tekstu, które uważałem za dopowiedzenie przez logikę, ale w końcu to dział dla przyszych talentów :)









----------------------
ps:

tak tym tematem chcę wywołać wojnę z osobami, które staną po mojej stronie, które jeszcze nie wiedzą, że mają alternatywę do zakupu jakiś mutantów z monsanto albo bayer'a - monsanto ta firme kupilo, a bajer wiadomo, gdzie robil doswiadczenia - w tak zwanych polskich obozach zaglady - KK
 

Alvaro Morena

Well-known member
Rejestracja
Gru 28, 2016
Postów
109
Buchów
0
A więc to stad te odznaki :D

Powiem jedno - grunt to ziemia !!!






A ziemia to grunt :lol3:

Ale teraz odwołując się do matki nauk scisłych - matematyki: grunt to ziemia a ziemia to grunt więc grunt = grunt, a ziemia = ziemia. Więc w gruncie rzeczy każda ziemia jest ziemią i chyba na tym skończe bo matki to w to mieszac jednak nie powinienem.
 

Marine

Well-known member
Rejestracja
Wrz 16, 2017
Postów
136
Buchów
0
A więc to stad te odznaki :D
Ale teraz odwołując się do matki nauk scisłych - matematyki: grunt to ziemia a ziemia to grunt więc grunt = grunt, a ziemia = ziemia. Więc w gruncie rzeczy każda ziemia jest ziemią i chyba na tym skończe bo matki to w to mieszac jednak nie powinienem.

Matki Ziemii nie ma co ruszać, bo nas uziemni. Grunt, żeby był pokój na ziemii, bo inaczej to pozostaje tylko ziemia obiecana, albo święcona ziemia na obcej ziemii.
Jak staropolskie przysłowie rzecze:
"Na pszennej ziemi tak się nie urodzi, jak w głupich głowach."


Aż dreszcze czuję jak pomyślę w jakim kierunku ten temat może pójść ;]

A tak na serio, to nie bardzo czaje o co chodzi. O to, że lepiej używać ziemie ze spota zamiast tachać sklepową?
Jeśli tak, to mogę Ci trochę swoejej wysłać. Dobry start, aby zostać garncarzem
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
Aż dreszcze czuję jak pomyślę w jakim kierunku ten temat może pójść ;]

A tak na serio, to nie bardzo czaje o co chodzi. O to, że lepiej używać ziemie ze spota zamiast tachać sklepową?
Jeśli tak, to mogę Ci trochę swoejej wysłać. Dobry start, aby zostać garncarzem

tak, spokojna głowa panowie, chce to generalnie porządnie opisać, bo już dziś stawiam złotówkę, że wiosną będzie wysyp tych samych tematów hehe

prosiłbym o wstrzemięźliwość z offtopem.
pozdrawiam serdecznie
 

Alvaro Morena

Well-known member
Rejestracja
Gru 28, 2016
Postów
109
Buchów
0
tak, spokojna głowa panowie, chce to generalnie porządnie opisać, bo już dziś stawiam złotówkę, że wiosną będzie wysyp tych samych tematów hehe

prosiłbym o wstrzemięźliwość z offtopem.
pozdrawiam serdecznie

A definicja słowa "spot" ? Od tego nalezaloby zacząć.
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
jak tam dalej? bedzie co z tego watku? :D
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Kolorek jest, kilka zdań skleconych o rzeczach oczywistych a reszte olewać...
Ziemia spotowa to temat o którym mozna napisać kilka stron bo są rózne spoty ale jak ktos czyte FR to sam po kilku grow wie co z czym i kiedy.
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
Ziemia spotowa to temat o którym mozna napisać kilka stron bo są rózne spoty ale jak ktos czyte FR to sam po kilku grow wie co z czym i kiedy.

tiaa, całkiem ze łba mi wyleciał ten temat, a z tych kilku stron, przy dobrym raperskim flow pewnie by sie magisterke z geologii dało ukręcić hue. dlatego stwierdziłem, że bardziej opisze typu "to się nadaje, to średnio, a na tym dżimi zmarnujesz nasiona"

btwu koloru juz ni ma :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół