nasiona marihuany

Toprot podczas suszenia. Dziwny kolor lodyg?

Wyszukiwarka Forumowa:

Gman420

Member
Rejestracja
Paź 1, 2017
Postów
21
Buchów
0



O co chodzi z tymi lodygami?

---------- Post Zaktualizowany 20:32 ---------- Data pierwszego postu 20:30 ----------

Topki nie maja zadnego nalotu, nie da sie ich latwo rozerwac...no ale ten kolor mnie zabija:pl:
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
za***ane zioło tak wygląda, Stara cyganka rzuciła czar na konopie umrzesz :jaraczz:
 

Gman420

Member
Rejestracja
Paź 1, 2017
Postów
21
Buchów
0
za***ane zioło tak wygląda, Stara cyganka rzuciła czar na konopie umrzesz :jaraczz:

No a tak na serio? Jaka diagnoza? Plesn?

Dodam, ze pp scince pare h pocisnalem topy suszarka, zeby szybciej przeschly i zeby zmniejszyc ryzyko plesni...

---------- Post Zaktualizowany 21:02 ---------- Data pierwszego postu 20:48 ----------

:pl::pl::pl::pl::pl::pl::pl::pl::pl::pl:
Nie czuje zapachu plesni...albo juz mi cos dolega od tego walenia glowa w sciane.. nie widze nalotu na topkach. Po sprawdzeniu wnetrza topka wszystko zielone i wyglada zdrowo no ale o co w tym wszystkim chodzi to juz nie mam pojecia... bie chce aie czasem rozchorowac po tym ziole..:zjarany:
 
L

Lord of Bhang

Guest
chlopie co ty tam widzisz niby na tej lodydze :zombi:
Zwykla lodyga I tyle ja tam nic nie widze :freak:
PS. Niepotrzebnie ten temat wgl zakladales do kosza sie nadaje I tyle w temacie pozdro 5!
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
nie dość że skosiłeś nie dojrzałe to jeszcze się łodygą przejmujesz jej palić nie będziesz
 

Gman420

Member
Rejestracja
Paź 1, 2017
Postów
21
Buchów
0
nie dość że skosiłeś nie dojrzałe to jeszcze się łodygą przejmujesz jej palić nie będziesz

Bylem do tego zmuszony. Roslina byla przesadzona ze wzgledow bezpieczenstwa z out na in i slabo na tym wyszla. Wszystkie galezie poopadaly do ziemi, a i plesn zjadala kolejne topki...
 

Midnight Flower

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2017
Postów
151
Buchów
0
A moze to przez wszystkie twe experymenty z nimi tak wygladaja lodygi palic nie bedziesz jak przedmowca mowi ale topy to jak z mexykanskiego kartelu :D do***ales ta suszarka cisnieniowcu :) pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół