nasiona marihuany

Moja herbata

Wyszukiwarka Forumowa:
K

K2

Guest
Siema ! Mieszanka z Niedzieli z poranka, nie wiem w sumie ile tutaj jest ziół, ale jest jałowiec . To stara mieszanka z 5 lat ma...



pozdro !!!
 

hippie

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2015
Postów
161
Buchów
1
Siema, uwielbiam herbaty! Pijam następujące: rumianek, szałwia, pokrzywa, mięta, czystek, zielona liściasta, rooibos, matcha, biała liściasta, yerba mate, jasnotę i ciągle mam ochote na więcej. Teraz nie ogarniam <shiza>, ale jak znajde czas to wrzuce zdjecie mojej półeczki. Yo!

---------- Post Zaktualizowany 13-11-2017 00:06 ---------- Data pierwszego postu 12-11-2017 23:32 ----------

 
K

K2

Guest
Siema, uwielbiam herbaty! Pijam następujące: rumianek, szałwia, pokrzywa, mięta, czystek, zielona liściasta, rooibos, matcha, biała liściasta, yerba mate, jasnotę i ciągle mam ochote na więcej. Teraz nie ogarniam <shiza>, ale jak znajde czas to wrzuce zdjecie mojej półeczki. Yo!

---------- Post Zaktualizowany 13-11-2017 00:06 ---------- Data pierwszego postu 12-11-2017 23:32 ----------


podoba mi sie Twoja kolekcja herby... wstawię kiedyś moją :)
 

hippie

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2015
Postów
161
Buchów
1
haa, właśnie to nastąpiło...
daleko..
dziękuję :) pijam też taką mieszankę ze wspomnianych, mianowicie biała herbata, jasnota biala i rooibos :)
upolowałam kiedyś takie ładne pudełko w zestawie od Lavazzy i trzymam sobie w niej owa mieszankę

---------- Post Zaktualizowany 00:52 ---------- Data pierwszego postu 00:49 ----------

 

hippie

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2015
Postów
161
Buchów
1


---------- Post Zaktualizowany 00:57 ---------- Data pierwszego postu 00:54 ----------

 
K

K2

Guest
nie, no z Tobą to nie ma co konkurować..., rewelacja jest to pudełko i ta laska taka sexi na tej fotografii ..
 

hippie

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2015
Postów
161
Buchów
1
niee, to nie prezent, sama sobie kupiłam o.0
szkoda jajec ;)
 
K

K2

Guest
niby jo, chcę mie kiedyś dzieci :p i odbiegasz od tematu, tylko zaznaczam :p
 

hippie

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2015
Postów
161
Buchów
1
właśnie to mialam na myśli. to nie prowokuj :p
żeby nie offtopować, pijam sobie jeszcze taką od Dary Natury :) (owoc róży, owoc tarniny, jabłko, berberys, bez, jarzębina, czarnaporzeczka, malina, głóg, hiniskus, płatki róż)
 

tysonn

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2009
Postów
116
Buchów
0
Siema, uwielbiam herbaty! Pijam następujące: rumianek, szałwia, pokrzywa, mięta, czystek, zielona liściasta, rooibos, matcha, biała liściasta, yerba mate, jasnotę i ciągle mam ochote na więcej. Teraz nie ogarniam <shiza>, ale jak znajde czas to wrzuce zdjecie mojej półeczki. Yo!

---------- Post Zaktualizowany 13-11-2017 00:06 ---------- Data pierwszego postu 12-11-2017 23:32 ----------


Wszystko ładnie pieknie , lecz pragne zauważyc ze kupywane ,, herbatki '' z apteki sa suszone w znacznie wyższych temperaturach - wynikiem jest słabe działanie ziela lub jego brak
 

hippie

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2015
Postów
161
Buchów
1
Słuszna uwaga, jeżeli nie masz dostępu do własnej łąki lub nawet jakiejs zaprzyjażnionej, to najlepiej kupować herbaty ekologiczne z certyfikatem. Poprawię się - ciężko wszystko na raz zużyć/wypić :)
 
K

K2

Guest
Pomarańczowa mieszana z miętą i pokrzywą :)

Super mieszanka. Polecam



pozdro !
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół