nasiona marihuany

Moja herbata

Wyszukiwarka Forumowa:
K

K2

Guest
Siema !

Zakładam ten wątek, bo oprócz konopii i kawy i paru jeszzce innych rzeczy lubię też herbatę i mam nadzieję, że wy również lubicie ten rozgrzewający napój. Ten wątek poświęcam wzystkim, którzy chcieliby podzielić się ze mną swoimi herbatami... Pozwolę sobie skromnie zacząć - root remedy z turkmenikiem na wieczór.





pozdro i dzięki !
 

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
Konopny, nie pij herbaty, podobno fluor zawiera.

Czekaj odpalam aparata.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

isjustdude

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2017
Postów
228
Buchów
5
Nie pijam raczej herbaty, ale ostatnio zwiedzając Hemp Museum w Barcelonie kupiłem sobie taką i do wieczornego filmu z waporyzatorem w ręce pasuje super :).
 

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
Ty też zawierasz fluor:freak:

he he he , he he.

---------- Post Zaktualizowany 22:10 ---------- Data pierwszego postu 21:41 ----------

Tu masz mój zestaw, jeszcze nie wszystkie, jeszcze wroce.

DSCN9838.JPG

:weed-sign:
DSCN9837.JPG

:weed-sign:
DSCN9836.JPG

:weed-sign:
DSCN9840.JPG

:weed-sign:
DSCN9835.JPG

:weed-sign:
DSCN9834.JPG

:weed-sign:
DSCN9833.JPG

:weed-sign:
DSCN9832.JPG

:weed-sign:
DSCN9830.JPG


:yeahh:
 
K

K2

Guest
Meksykańskie poczucie humoru :freak: to jak podciąć komuś gardo i wystawić go na krześle na rondzie w centrum miasta , albo poćwiartować i wsadzić zwłoki do materaca tak jak kasę z dragów hehe

Zulinho wrócę jutro z buchem bo sie pokończyły !!!

pozdro ! i dzieki za jaśminową - dobry ma smak herbata jaśminowa
 
K

K2

Guest
Siema !

Nie ma to jak chłodny wtorkowy poranek, ciepła herba i do tego dobre palenie z Destroyera. Na dzień dobry.





pozdro wszyscy !
 
K

K2

Guest
Siema !

Podobnie jak z konopiami, najlepiej smakuje herbata która jest zebrana własnoręcznie. Na dzien dobry wtorku - pokrzywa z miętą



pozdro i miłej reszty dnia !!!
 
Ostatnia edycja:
K

K2

Guest
Siema !

Wczoraj był ;) Wtorek ( dopiero teraz widzę ) .... dzisiaj jest Czwartek... Bywa w życiu tak, że cżłowiek od rana myśli, że jest wtorek, idzie do pracy i dostaje dobrą wiadomość od jednego z kolegów, że tak naprawdę to jest jednak środa, wraca do domu szczęśliwy, bo już tylko zostaje czwartek i piątek i dzisiaj jest napewno czwartek !

Czwartek po śniadaniu - lipowa. Generalnie to ta herba jest zarezerwowana na przeziębienia bo nie lubie farmaceutów itp.





pozdro !
 

blaszka97

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2016
Postów
220
Buchów
1
Siema !

Wczoraj był ;) Wtorek ( dopiero teraz widzę ) .... dzisiaj jest Czwartek... Bywa w życiu tak, że cżłowiek od rana myśli, że jest wtorek, idzie do pracy i dostaje dobrą wiadomość od jednego z kolegów, że tak naprawdę to jest jednak środa, wraca do domu szczęśliwy, bo już tylko zostaje czwartek i piątek i dzisiaj jest napewno czwartek !

Teraz mi zrobiłeś mętlik tym wpisem... Nocne zmiany tak działają na mnie że nie ogarniam też czasu dnia ani nic :D

Herbatki fajne ja tam nawet nie pokazuje moich bo w porównaniu do waszych to jest tanizna <lol>
 
K

K2

Guest
Siema !

Nareszcie piątek !!! A w piątkowy poranek - herba zielona.

Tą akurat dostałem od profesora, który dosyć często lata do Chin, bo stamtąd pochodzi jego żona. To pierwsza jakość herbaty.
Po zaparzeniu widać, że susz to nie jakieś byle jakie pocięte duże liście tylko całe małe listki herby. Ktokolwiek produkuje tą herbę, nie oszczędza i robi produkt pierwszej klasy.







pozdro i dobrego weekendu !
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół