nasiona marihuany

Jak pomóc Siostrze!!

Wyszukiwarka Forumowa:

zapo

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2016
Postów
406
Buchów
0
Witam.


Otóż tak, moja Siostra ma pewien problem który postanowiłem jej w jakiś sposób Pomóc piszą do was może ktoś z Was pomoże :) Bo moja Siostra bardzo Cierpi. :(


I Historia Części Życiorysu mojej Siostry:
Siostra zaszła w ciążę i do porodu wszystko było wporządku ale nie stety 2 tygodnie po Cesarskim Cięciu, zaczęła puchnąć ręka i do dziś nie wiadomo od czego.


Była u Lekarza reumatologa który stwierdził że, moja siostra Cierpi na surowiczoujemnie zapalenie stawów i po 16 miesiącach po Cesarskim Cięciu była ponownie u Reumatologa i powiedział że nie wie jak jej pomoć trzeba ją dalej badać i ku**a testować nowe tabletki...

Siostra dziś mi opowiadała jak raz jechała samochodem i trzymała ręce na kierownicy i nagle straciła czucie w lewej ręce przez jakies 2h i zjechała na prawy pas i płakała że ręką nie umie ruszyć i z nie wiadomego powodu lekarze nawet nie widzą ale powiem tak moja Matka ma to samo co siostra i mojej mamie strasznie puchną nogi jak u siostry lewa ręka.

PS. Jeszcze dodam że obecnie siostra ma spuchniętą rękę którą chcę pokazać i może mi pomożecie czy jakieś maści konopne były pomocne? Bo wiecie lekarze nie wiedzą co to za choroba....


A I siostra przyjmowała leki przez rok i nic jej nie pomagały teraz już nie bierze.




















 
Ostatnia edycja:
P

Piję Mleko

Guest
U nas mówi się, że jak coś boli to trzeba uciąć, hahaha nie no żartuję.
Z lekarzami teraz ciężko bo leczą objawy nie przyczyny. Nie znam angielskiego ale zobacz na google ailments and corresponding cannabinoids
 

Alvaro Morena

Well-known member
Rejestracja
Gru 28, 2016
Postów
109
Buchów
0
Tylko nie mow, ze reumatolog to jedyny specjalista u którego byla. Byly robione jakies inne badania ? Chocby podstawowa morfologia ?
 
Ostatnia edycja:

zapo

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2016
Postów
406
Buchów
0
Tylko nie mow, ze reumatolog to jedyny specjalista u którego byla. Byly robione jakies inne badania ? Chocby podstawowa morfologia ?



Tak. Wszystkie Badania były te podstawowe teraz będzie jechała do chirurga naczyniowego i może on coś stwierdzi. I jak wyniki przyszły do odebrania to jedynie jedna rzecz była trochę podwyzszona Bakteria Yersinia

link do tej Bakterii
http://www.se.pl/wiadomosci/dziejesie/yersinia-jakie-sa-objawy-zatrucia-co-to-za-choroba_145317.html


ale raczej chyba nie ma nic do tej ręki?
 

Alvaro Morena

Well-known member
Rejestracja
Gru 28, 2016
Postów
109
Buchów
0
Jak nie ma jak ma:

"Bakterie z rodzaju Yersinia są gram-ujemnymi pałeczkami jelitowymi. Dla człowieka chorobotwórcze są głownie Yersinia enterocolitica i Yersinia pseutobuberculosis (wywołujące jersiniozę)...Do objawów często towarzyszących jersiniozie należy reaktywne zapalenie stawów oraz rumień guzowaty zlokalizowany na wyprostnych częściach kończyn."


Pewnie ją w szpitalu zarazili.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół