nasiona marihuany

Atami Bio-Bloombastic

Wyszukiwarka Forumowa:

Alvaro Morena

Well-known member
Rejestracja
Gru 28, 2016
Postów
109
Buchów
0
Ja stosowałem w tym roku na outdoorze. Pały nieźle popuchły więc działa :)
 
R

ruski wentylator

Guest
kupiłem 3 dni temu i dalem 1 ml na 2 litry wody tak na pierwsza dawke,

nic niezauwazylem ale mam wielkie nadzieje i oczekiwania

powtorze w sobote tylko ze z nawozami ....
 
K

K2

Guest
to najlepsze i najbardziej przyswajalne pk jakie jest teraz na rynku podejrzewam, najlepsze minerały i biostymulatory jakie stosowałem . jest to drogie , ale jest warto ! Cena idzie z jakością. Jaranie ma super smak . Samo atami jest zielone jak żel, zamieszaj buteleczką przed użyciem. Super pachnie, bardzo charakterystycznie pachnie, super jest ten zapach ! jest atami organiczne i mineralne ! ja miałem mineralne :)

* mieszałem je z nawozami, canna terra flores, advance nutrients big bud - super idzie w parze z tym i wiadomo od 4 tyg flow powoli wprowadzając overdrive od an :) idealne połaczenie bym powiedział !

dawkowanie 1ml na litr wody, oni mówią o.5 do 1 ml, ale dajesz im jednego i jest super.
 

isjustdude

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2017
Postów
228
Buchów
5
używałem w poprzedniej uprawie i będę używał w bieżącej. Fajny booster ale drogi. Ja kupiłem w zestawie atami (rootbastic, ataterra, terramax, atazyme i bloombastic). Zestaw wystarcza na całą uprawę 2 roślin od początku do końca, zostaje jeszcze trochę niektórych składników
 

LivinProof

Well-known member
Rejestracja
Paź 27, 2010
Postów
67
Buchów
1
Podepne się żeby nie zakładać nowego tematu. Można to stosować w połączeniu z bio bloom i acti vera od biobizz? Właśnie niedawno się zastanawiałem nad dołożeniem do zestawu i widzę ciekawe są opinie na jego temat.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
możesz mieszać tylko nie z mineralnymi nawozami. Bardzo dobre nawozy mają od atami trzeba przyznać, Biobizz się z***ał ostatni raz coś od nich kupiłem :p
 
R

ruski wentylator

Guest
Podepne się żeby nie zakładać nowego tematu. Można to stosować w połączeniu z bio bloom i acti vera od biobizz? Właśnie niedawno się zastanawiałem nad dołożeniem do zestawu i widzę ciekawe są opinie na jego temat.
ja dokładam do całego zestawu biobizza, tylko ze zaczynam przygodę z tym specyfikiem i niemam zdania na ten temat...
 

przyplyw

Well-known member
Rejestracja
Gru 23, 2016
Postów
48
Buchów
0
Patrząc na NPK może swobodnie zastapić Biobloom i Top max z biobizzu. Na vega i uzupełnianie azotu biogrow a na kwitnienie ten nawooz. Z tego co widze dawkowanie podaja -dawkowanie: 1 do 2ml/1litr.
 
R

ruski wentylator

Guest
Patrząc na NPK może swobodnie zastapić Biobloom i Top max z biobizzu. Na vega i uzupełnianie azotu biogrow a na kwitnienie ten nawooz. Z tego co widze dawkowanie podaja -dawkowanie: 1 do 2ml/1litr.
tak, tak ale ja bym tego niezastapil eleminujac całkowicie top maxa i biobloom, nawozy biobiza te sa organica i zawsze cos tam brakuje i trudno przenawozyc. biobloomaster to ma być dodatkowa "petarda" od 4-6 tygodnia- TAKIE MOJE ZDANIE
 

dominicck1

Well-known member
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
70
Buchów
0
Chciałbym odkopać trochę temat, stosuję zestaw Biobizza grow bloom i max i teraz na flo będę wchodził na maksymalne dawki czyli 2ml/4ml/4ml, więc mam pytanie czy dodać Atami w dawkach 1-2ml do tych proporcji biobizz? Nie przekręci mi się roślina po takiej mocy ?
pzdr
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Ja właśnie stosowałem Bloombastica do Biobiza i było spoko ale ja smego Biobiza dawałem śmiało po 5ml Blooma i więcej Topmaxa też ze 2 razy tyle co na rozpisce. Nic złego sie nie działo z roślinami wrecz przeciwnie.
 

dominicck1

Well-known member
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
70
Buchów
0
Ja właśnie stosowałem Bloombastica do Biobiza i było spoko ale ja smego Biobiza dawałem śmiało po 5ml Blooma i więcej Topmaxa też ze 2 razy tyle co na rozpisce. Nic złego sie nie działo z roślinami wrecz przeciwnie.

Serio? dawałeś po 8ml/1l topmax w ostatniej fazie kwitnienia i nic się nie wydarzyło? brzmi ekstremalnie
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Serio? dawałeś po 8ml/1l topmax w ostatniej fazie kwitnienia i nic się nie wydarzyło? brzmi ekstremalnie


To tylko kwasy humusowe i trochę melasy, co się mogło stać ?
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Serio? dawałeś po 8ml/1l topmax w ostatniej fazie kwitnienia i nic się nie wydarzyło? brzmi ekstremalnie

Dokładnie nic się nie stało-ogolnie nie przepadam za Top Maxem nie zauważyłem efektów działania. Dlatego szukałem alternatywy-pomógł Bloombastic ale cena jest trochę z czapy i teraz na twoim miejscu poszedłbym albo w PK od Biotabs albo co uwazam za najlepsza opcję Herbatka BioPk też od nich. Tylko do herbatki potrzebny jest kamień napowietrzający i pompka do akwarium. Za to efekty sa naprawdę za***iste. Nie wrócę juz do innych nawozów. Ewentualnie jeszcze rozpatrzyłbym Guanakolong Bloom i BatBoost. Też fajne efekty a za cenę małej butelki Bloombastica masz 2 litrowe opakowania.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół