nasiona marihuany

czy lodyga utrzyma topa ?

Wyszukiwarka Forumowa:

sneykers

Member
Rejestracja
Paź 9, 2017
Postów
7
Buchów
0
clear.gif
Witam mam pytanie posiadam krzaczki 2 tydzien flo sa troche wysokie a w niektorych lodygi troszke mizerne i wiem ze napewno gdy toby spuchnął rosliny ich nie utrzymaja i beda sie lamac jak temu zaradzic ? mam 2 pomysly ktore przychodza mi do glowy
1 to do kazdej donicy wbic bambusa i przywiazac lodygi duzo roboty troche
2 nalozyc na gore siatke i tak zostawic, siatka powinna trzymac lodygi zeby sie nie rozchodzily

ktos ma jakis pomysl ?
clear.gif

ponizej foty krzakow jest 27



hosting za darmo
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Olej siatke bo nie bedziesz mial jak dogladac roslin, podlewac, itp. Teraz nie rob nic, a jak topy napuchna i rosliny nie beda stabilne to powbijaj bambusy, najlepsza opcja. Ladne rosliny, wrzucisz wiecej zdjec i napiszesz co tam trzymasz? Fajnie ogoliles doly ;)
 
R

ruski wentylator

Guest
możesz tez na zylce lub sznureczku podwiesić do góry...
 

isjustdude

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2017
Postów
228
Buchów
5
wow fajna uprawa. Opowiesz coś więcej o nawozach i sprzęcie jakiego używasz? To automaty?
 

sneykers

Member
Rejestracja
Paź 9, 2017
Postów
7
Buchów
0
No więc tak 12xAcapulco Gold 11x pineaple chunk 4xwhite window wszystko z fem nasion.donice 20l podłoże to cana Coco plus +do tego nawozy z cana coco a+b na flow boost, big bud na początku flow sypalem jeszcze P i K do tego odrobina liquid SILICON. podlewam co 2gi dzień a co 3cie podanie leje sama wodę z booster, ph w granicach 5.8. rośliny są na razie w 3 tygodniu naświetlane 12/12. Coś o sprzęcie to 4 wentylatory w tym 2 mieszajace, HPS 4X 600W box 3x3 czyli 9m2.
Niestety przytrzymalem je za długo na weg około 5tyg bo byłem na wakacjach i nie było kiedy ich przelaczyc i wyrosły straszne wysokie giganty ale zrobiłem na najwyższych łodygach SC i jest w miarę ok. Na weg cześć roślin miała trening lst a część FIM.

tutaj 18 dzien na weg


tutaj poczatki flow


5 dzien

tutaj juz 2 tydzien




aktualnych jeszcze nie mam bo nie robilem ale jest kozacko :D
 
Ostatnia edycja:

Pig pepa

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2017
Postów
138
Buchów
1
aż chciałoby się zobaczyć fotorelację z tej uprawy ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół