nasiona marihuany

[DWC] [0.16m2] [100W COB] 1xJack Herer AutoFem <-- First Grow

Wyszukiwarka Forumowa:

ganja generator

Advanced Grower : )
Rejestracja
Gru 20, 2010
Postów
430
Buchów
1
Jak tam jacek ?? Ja przegrywam u siebie ,pythof i H2o2 nie pomaga za bardzo, w moim przypadku problemem jest temperatura wody zupy.
 

FakeFarmer

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2017
Postów
191
Buchów
5
Jak tam jacek ?? Ja przegrywam u siebie ,pythof i H2o2 nie pomaga za bardzo, w moim przypadku problemem jest temperatura wody zupy.

Już wstawiam mały upik.

Dzień 72, wtorek 19 XII 2017


Na wstępie przepraszam za brak aktualizacji, ale życie to nie je bajka ;) kilka ciekawych zmian w nim zaszło ale to już inny temat na inną opowieść.

Jacuś żyje i to jest najważniejsze dla mnie. Puchnie słabo :( , pojawiły się niedobory (mam nadzieje że oprysk z soli epsom oraz burzy kwiatów pomoże),
parametry wody bez większych zmian 1300-1500ppm, ph 5.5-5.8, temp. pożywki ~20 st C, temp w boksie 19-24st C.

Ile go jeszcze trzymać ? Dać mu pooddychać powietrzem z 2018 r ? :)













Pozdrawiam
FakeFarmer
 

zapp

Well-known member
Rejestracja
Cze 20, 2017
Postów
62
Buchów
0
Panie co on taki lisciasty? Dziwne te "pojedyncze" liście wiatrakowe. Miałem taką mutacje jak moim klonom brakowało światła podczas vegu.
 

FakeFarmer

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2017
Postów
191
Buchów
5
[MENTION=85439]zapp[/MENTION] masz rację co do niedoboru światła ... tzn sumarycznie jest ok, ale jest taka gęstwina że niektóre listki mają bardzoooo długie ogonki i wygląda to jak wygląda. Mam nadzieję że następna uprawa będzie lepiej zaplanowana (trening). <lol>
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
masakrycznie lisciasta Ci sie trafila,nie napuchnie juz za bardzo

trzymaj bo trichomy nawet nie biale...beda mleczne to mozesz ciac

niedoborow nie widze a raczej przenawozenie (cisna bym do konca na wodzie)

moze sie wkurza kobieta ze Jacek ja nazwales ? ;)
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
wygląda jak reveg... ogólnie często jak przeglądam fotorelki hydro to mariuchuanina wygląda w nich jakoś tak dziwnie, inaczej niż w ziemi
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Mój ziomek miał podobny problem kiedy uprawial w dwc, nie wiem co może być przyczyną takiego kwitnięcia. U niego było identycznie. Ale robota i tak dobra kolego!
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
A ja obstawiam tego leda o barwie 4000K
 

Pig pepa

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2017
Postów
138
Buchów
1
też mam ten rodzaj barwy w swojej lampie i nie mam takich efektów, masz na myśli za dużo światła o barwie 4000 K ? czyli za dużo niebieskiego i reweguje... u mnie raz wyszedł reweg w automacie w czasie kwitnienia gdy przedłużyłem dzień z 12 h na 16 h to możliwe przy AF ?! możliwe....
 

FakeFarmer

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2017
Postów
191
Buchów
5
Dzięki za dyskusje, bo już myślałem że j tylko ja czytam i oglądam mój (wątpliwej jakości) growlog. :jaraczz:
Rewegetacja ... ale kwiaty cały czas "rosną", białe włoski wychodzą ... czy nie powinno być inaczej w tym przypadku ?
Co do światła, następna uprawa będzie pod Marsem ( Świetna Mikołajka mi prezenta zrobiła <lol> ), tylko że chciałbym sezona więc z porównania nici :(
Może to nie wina światła a choroba (pythium) spowodowała taki efekt ? Przez kilka dobrych dni (w czasie weg) roślinka była w stanie "śmierci klinicznej".
Chyba że coś innego spieprzyłem a sam o tym nie wiem, bo i tak może być.
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
Tłoczno tam masz. Myślałeś żeby wybrać 4 najlepsze szczyty a resztę odciąć?
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
buchów nie mam to jutro tą kwestię zrobie ale:
zdaje się, że brakuje nam w redakcji fotek z kiełkowania pod hydro albo już się tym chłopaki zajeli,- w każdym razie jak będziesz myślał o kolejnym gro po tym projekcie to objaśnij zdjęciami co i jak od momentu wtykania kiełka ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół