nasiona marihuany

Walczymy z rakiem

Wyszukiwarka Forumowa:

Kendzior90

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2015
Postów
318
Buchów
0
Witam, dawno mnie nie było na forum, część ekipy być może mnie jeszcze pamięta. Przeprowadziłem swoją pierwszą fotorelacje na forum, jakims cudem nie wiedzieć czemu dalej jest podpięta w zakończonych :)
Przygotowuję sie do drugiej, tym razem całkowicie odmiennej która pomoże zwalczyć sk***ysyna który zagnieździł się w organiźmie mojego ojca.
Mamy doczynienia z dużym guzem na nerce z przerzutem do węzła chłonnego, oraz prawdopodobnie do kręgosłupa :(. O ile guz na nerce jest sporych rozmiarów o tyle na kręgu 10 jak narazie jest dosyc małe ognisko, więc jak pewnie wiecie czas jest mega ważny.
Nerka pewnie zostanie cała usunięta razem z guzem a nastepnie onkolodzy zaproponują naświetlanie bądz chemie.
Ja ide swoją drogą, ojcem będzie się opiekować jedna z największych głów w naszym kraju jeżeli chodzi o dietetyke onko, więc od tej strony jestem spokojny.
Potrzebuje waszej wiedzy, pomocy.
Na start jak najszybciej chce zakupić nasiona. Jakie odmiany w tym przypadku będą odpowiednie, mogę zasadzic 9 roślin, moc 1000w. Sprzęt jest, nasion brak.
Myślę o mixie 2-3 odmian, pamietajmy o tym, że mamy doczynienia ze 54-letnim facetem który nigdy nie palił zioła, a wręcz jest mu przeciwny. Jazda nie moze byc z byt mocna, im słabsza tym lepiej, lecz nie można zapomnieć, iż aspekt leczniczy, oraz uśmierzający ból jest tutaj najwazniejszy.
Informacja spadła na moją głowe niczym pie****nięcie tira na ulicy, jestem załamany a z drugiej strony wiem, że nie można się poddać sk***ysynowi, trzeba działać szybko ponieważ mamy doczynienia z zaawansowną formą tego chu*a.
Będę wdzięczy za wszelkie informacje które posiadacie, ponieważ moja wiedza w tej chwili w tym temacie jest zerowa.
Na forum przeprowadzę fotorelacje z uprawy, robienia oleju oraz walki z tym ścierwem.
 

Midnight Flower

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2017
Postów
151
Buchów
0
Czlowieku pomysl logicznie ile zajmie uprawa nauka skompletowanie sprzetu potem przerobienie tego podrodze moga ci upasc 3 uprawy z nieoczekiwanych powodow. Szkodniki przypal czy co kolwiek a nawet nie wiesz co chcesz sadzic tak wiec moim zdaniem ***ie to szfindlem co piszesz chcesz ciachac hajsy i chcesz by ci tu koledzy dobrze doradzili. To forum nie ma co manic. Jesli mowisz prawde i masz cos tam kaski to bierzesz ziomka jedziecie do holki badz czech czy to pociagami czy autem pierw poszukaj na necie najlepszego oleju jaki mozesz znalesc najlepiej kilka na miejscu sam zdecydujesz ktory jest najlepszy goscie ci doradza tam napewno ale nie daj sie w balona zrobic. Jak masz wiecej siana to wyslij kumpla co hajsu mu brak daj z 2 tyski pokryj wszystko iniech ci to przywiezie potrwa to miech max a nie 6pozdrawiam :) zycze duzo duzo bardzo duzo szczescia napewno sie przyda
 

Kendzior90

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2015
Postów
318
Buchów
0
Dzieki za odpowiedz ktora nic nie wnosi, nie wiem co ty sadzisz ze trwa to 6 miesiecy, pojecie o uprawie mam, sprzet rowniez wiec o czym ty mi czlowieku pie****isz. Kontaktowalem sie swoimi sciezkami i szukam oleju, tyle ze nikt nie da mi gwarancji co tam siedzi wiec chce dzialac na wlasna ręke.
Tak ku**a pojade i na miejscu sam zdecyduje co dla mnie najlepsze, przeswietle na wylot i bede wiedzial ile tam na prawde tego oleju jest.
Troche dłuzej tu od Ciebie siedze więc nie pie**ol mi o "szfindlach" i zarobkach na chorych, wtedy mialbym wy***ane i posadził co pod ręką a nie szukał czegos dokladnie pod ten typ raka.
Nie masz nic sensownego do powiedzenia to sie nie wpie****aj.
 
D

DarkMessiah

Guest
szukasz odmiany "pod ten typ raka" ale co to za rak jest? Znasz jego nazwe? Jest ich kilka. Czy odmiana ma tylko usmiezac bol/ pomoc w zasnieciu. Jakiego dzialania ty szukasz ? Czytalem kiedys ze stezenie olejku musi byc bardzo wysokie nawet dochodzace do 80% po takiem czyms to sie spi prawie caly czas.
 

Kendzior90

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2015
Postów
318
Buchów
0
Zalezy mi na odmianie która pomoże powstrzymac powiększanie się zmian nowotworowych na kręgosłupie, guz na nerce tak jak pisal i tak bedzie musial byc usuniety podczas operacj. W tej chwili ojciec nie odczuwa, żadnego bólu w kręgach, nie ma tez problemu z zasypianiem.
Czy olej moze wspomoc organizm w walce zarazonymi komorkami badz zachamowac ich rozrost?
Czy ma sens zakupienia na start ktorego z dostępnych oleji np CIBDOL CBD 10% który zawiera tylko sladowe ilosci thc a w tym czasie robienie mocniejszego oleju gdy powstana jakies bóle w kosciach?
Jaki dokladnie to typ dowiemy sie po wycieciu guza i jego zbadaniu, nie ma mozliwosci zrobienia biopsji, a raczej czegos takiego nie planują.

---------- Post Zaktualizowany 10:47 ---------- Data pierwszego postu 09:50 ----------

"Dr Sean McAllister z Pacific Medical Center w San Francisco odkrył na przykład, że CBD jest silnym inhibitorem proliferacji komórek raka piersi, przerzutów i wzrostu guza. Kannabidiol niszczy komórki nowotworowe wyłączając u nich ekspresję genu ID-1, który jest odpowiedzialny za rozprzestrzenianie się komórek rakowych (przerzuty).

Z kolei włoscy badacze opisują CBD, jako najbardziej skuteczny induktor apoptozy (śmierci komórkowej) w komórkach raka prostaty. McAllister zaznacza również, że CBD doskonale wspomaga działanie innych leków przeciwnowotworowych, wspomagając m.in skuteczność chemioterapii. Oprócz samego wspomagania chemioterapii, CBD sprawia również, że jest ona mniej uciążliwa dla pacjenta: olej konopny CBD działa przeciwwymiotnie i zwiększa apetyt u osób leczonych w ten sposób."

Tutaj upatruje szanse, oraz sens stosownia oleju, oraz łagodzenie bólu kosci który moze nastąpić.
Najbardziej mi zalezy na dopasowaniu odmian ktore wyciagnac max z mozliwosci leczniczych i nie beda go mocno upie****ac co mogloby go odstraszyc, tu istotne bedzie dawkowanie.
Pomocne dla mnie beda rowniez wszelkie pokrewne opracowania, mogą byc w jezyku ang.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
chyba większość odmian jest dobra co byś nie kupił np. jack herer
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
dlaczego nie ? może rozwiń swoją wypowiedź skoro coś wiesz ?
Wolałbym zmusić Cię do poszukiwań na własną rękę, aniżeli podawać Ci odpowiedź na talerzu. :)
(wszystko jest na forum, wystarczy chcieć)
Wolę publikować posty nie wnoszące nic do tematu. B)
 

Marty Mcfly

Jam jest prawda
Rejestracja
Cze 6, 2012
Postów
353
Buchów
1
Kendzior90, Twój ojciec wogóle wie że masz zamiar go w ten sposób ratować? Zacznij od tego, bo to powinna być decyzja pacjenta. Wiedzę na szczęście mam tylko teoretyczną, ale z tego co wiem, to nie da się leczyć nowotworów bez efektu odurzenia, bo to głównie THC ma właściowości kancerobójcze. Przy założeniu że twój ociec godzi się na taki sposób leczenia, dużo ważniejsza od wybranych przez Ciebie odmian będzie jakość suszu - która do celów medycznych musi być bardzo wysoka. Kolejną trudnością będzie bardzo precyzyjne odparowywanie resztek rozpuszczalnika i dekarobsylacja tak, by nie pouciekało to co w oleju najcenniesze.
Osobiście w takiej sytuacji nie zdecydowałbym się na zakup oleju z nieznanego źródła bo może to wyrządzić więcej szkody niż pożytku.
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Siema, ja bym podzielił namiot na 4 części, w każdej kolejno odmiany 100% indica np. northern light, hybryda 50/50%, coś z dużą przewagą sativy, na koniec odmianę z wysokim stężeniem cbd, z tego wszystkiego wymieszać i zrobić olej, w ten sposób będzie chyba najlepiej niż wybrać pojedynczą odmianę której gama kanabinoidów może nie trafić w raka. Profilaktyka w leczeniu raka to nie jedynie marihuana, potrzebna jest odpowiednia dieta, dużo kwasów omega, witamina c w postaci wlewu - poszukasz w necie to znajdziesz placówki gdzie takie wlewy są wykonywane, duże ilości witaminy D, terapia gersona oparta na piciu świeżo wyciśniętych warzyw i owoców oczywiście organicznych, itp.. jest tego sporo, na fejsbuku poszukaj grupe "alternatywne metody leczenia raka" lub jakoś podobnie się nazywa - już nie pamiętam, dodatkowo są grupy o tematyce oleju rso, znajdziesz tam info skąd najlepiej taki olej rozkminić lub jak go przyrządzić samemu z przygotowanych składników. Pozdro
 

Kendzior90

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2015
Postów
318
Buchów
0
Dzięki Panowie za merytoryczne wypowiedzi.
Marty McFly, ojciec oczywiście będzie swiadom tego co zażywa, w tej kwestii ma do mnie pełne zaufanie.
Co do samego wytworzenia oleju zastanawiam się którego składnika użyć, myślę o oliwie która powinna być najbezpieczniejsza, ojciec świństwa nabawił się na 90% przez wieloletnią pracę na hucie przy przetopie metali, to jest główny powód występowania raka nerki u ludzi dlatego też myślę że oliwą będzie najbezpieczniejsza, ale tu jeszcze jest czas do nauki.

Grandfather, siema stary wyjadaczu, dzięki za udzielenie się w temacie, myślałem o posadzeniu 3 odmian ale Twój pomysł jest ciekawszy i z nim startuje, co do profilaktyki mam tego świadomość, sam jestem dietetykiem, mam na prawdę dobrych znajomych w tej branży z tego jedna jest specjalistą w dziedzinie onko, więc tu będzie wszystko dopięte.

Z racji tego iż czas goni zastanawiam się nad af, nawozy mineralne odrzucamy, czy użycie biotabs będzie ok? Byłoby to najwygodniejsze z racji tego, ,że szykuje sporo wyjazdow po specjalistach.

Indica i cbd już wybrana, gdyby ktoś miał propozycje na hybrydę oraz sative proszę śmiało rzucać pomysły.
 
Ostatnia edycja:

meduuza87

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2017
Postów
478
Buchów
0
Mozesz zaczac od małych daweki stopniowo zwiekszac, bez efektu odurzenia. Na forum jak dobrze kojarze ktos to opisał, musisz szukac.
 

barbiegirl

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2010
Postów
66
Buchów
0
Witaj Kędzior, opowiesz coś jak tam sytuacja? wszystko na dobrej drodze?
pozdrawiam! BG
 

Kendzior90

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2015
Postów
318
Buchów
0
Czesc, nerka z guzem oraz wezel chlonny zostaly wczoraj wyciete, sk***ysyn byl bardzo duzy, prawdopodobnie powstal w wyniku wykonywanej pracy przy przetopie metali, czyli swinstw ktore nerka filtrowala, stan zdrowia obecnie o wiele lepszy i bojowe nastawienie, wyniki krwi bdb, samopoczucie swietne, wraca ze szpitala i zaczynamy suplementacje rso+cbd, do tego dieta, duzo warzyw, swiezo wyciskane soki, witaminy i mineraly.
Zbadaja guz zeby wiedziec co to za swinstwo i uderzaja z radioterapia na zmiane na kregu.
Najwazniejsze ze swinstwo dalo sie cale wyciac.
Tak jak widzisz olej zalatwilem, przy tym ruszylem niedawno z wlasnym boxem, moze zrobie fotorelacje, narazie w ch*j na glowie zalatwiania.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół