nasiona marihuany

OG kush 8 dni do konca? Wątpie

Wyszukiwarka Forumowa:

Neo27

Member
Rejestracja
Gru 27, 2016
Postów
18
Buchów
0
Hej tak jak wyżej, Coś mi to wolno rośnie... 14.10 bedzie 8tyg od przełączenia światła. Patrząc na to nie sądzę by to był ten czas.
OG KUSH RSQ. Ile jeszcze trzeba będzie czekać?


 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Ona dopiero kwitnac przeciez zaczyna... A dobrze liczysz te dni bo chyba srednio cos..

Zobacz og kusha pod koniec 3go tyg flo.. Pamietaj ze liczysz odpokazania preflowetow a nie czasem od poczatku zucia rosliny co pewnie zrobiles.



Sorrka dodalem nie ta fotke. Na tym zdjeciu maja gdzies 2,5-3tyg kwitnienia za soba..

Tak czy inaczej jeszcze sporo im trzeba.
 
Ostatnia edycja:

Neo27

Member
Rejestracja
Gru 27, 2016
Postów
18
Buchów
0
Liczyłem od przełączenia światła. Poprzednio się zgadzało ale teraz mam go chyba za mało i stąd ten problem.


To są 2 rośliny na powierzni 40x40. swieci dual 125w cfl. No coż to czekamy
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Nie liczysz od przelaczenia swiatla kolego na 12/12 bo indukcja moze zajac dwa tygodnie, tylko od pokazania sie preflowerow.
Wywalil bym ta siatke od gory bo ci tylko przyslania swiatlo. CLFki moga a tak na prawde powinny byc blisko roslin..
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Czas kwitnienia zależy też od warunków uprawy. W dużym boksie z kilkoma lampami i dobrą wentylacją zakwitnie szybciej niż w mniejszym z jedną. Siatke też bym wywalił.
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Nie liczy sie rozmiar i ilosc swiatla a raczej wlasnie ogolne warunki jakie roslinie zapewniamy podczas zycia. Odpowiednia wymiana powietrza , odpowiednie stezenie co2 , wachania temperatury w nocy i w ciagu dnia, nawozy jakie im podajemy ,treningi roslin i cala reszta ktore moga stresowac rosliny mniej lub wiecej. Jesli kolega w jakis sposob stresowal rosline podczas indukcji bedzie ona wydluzona. Takze wiele jest czynnikow wplywajacych.
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
Czas kwitnienia zależy też od warunków uprawy. W dużym boksie z kilkoma lampami i dobrą wentylacją zakwitnie szybciej niż w mniejszym z jedną. Siatke też bym wywalił.

pierwsze slysze he jakies sparwdzone info ?

---------- Post Zaktualizowany 18:51 ---------- Data pierwszego postu 18:50 ----------

Hej tak jak wyżej, Coś mi to wolno rośnie... 14.10 bedzie 8tyg od przełączenia światła. Patrząc na to nie sądzę by to był ten czas.
OG KUSH RSQ. Ile jeszcze trzeba będzie czekać?



royal chu*a wart he milion odmian w rok zrobi gowno spzredaje kolo og kusha to nie stalo ,

jak co to kup z dina, dna ,reservy ,karmy jest tyle wy***istych bankow a ludzie kupuja ruchanie sie w du*e
 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
Nie zgadzam się z tobą, kupuje w RQS i tylko raz mi nasionko nie wykielkowalo, po za tym mocna i silna genetyka. Jestem początkującym farmerem a nie mam żadnych problemów. Ja polecam Royal Queen Seeds.
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
RQS slabe maja pestki fakt. RedLion prubowales innych ze ich zachwalasz ?
Mialem pare odmian od royala i bez szalu na prawde z porownaniem chociazby HSO ktore ostatnio te zreszta zeszlo na psy.
 

turtlepower

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2013
Postów
230
Buchów
3
hmm ale jak porownujemy to chyba powinien byc jakis wzorzec niczym metr gdzies tam - mowie tu o mocy, smaku, zapachu itd , jak kielkuja to wiadomo - bo tak to chyba ciezko jednoznacznie stwierdzic ze jeden czy drugi breeder ma gorszego og kusha.

Mialem OG Kusha od RQS i powiem szczerze - nie powalil mnie na kolana - ale tez nie wiem czy tak wyglada ten oryginalny ktorym sie zachwycajo.

jezeli chodzi o temat i 8 dni - litosci .... dluga droga przed nim
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Tu sa moje obecne OG'ki od Humboltd Seed w 4 tygodniu flo i droga przed nimi jeszcze ... To porownaj sobie swoje ze niby 8 dni do konca <lol>
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Mialem pare odmian od royala i bez szalu na prawde z porownaniem chociazby HSO ktore ostatnio te zreszta zeszlo na psy.

Fakt, nie byłem zadowolony z Pineapple Skunka ;/ . Dużo lepiej urosło mi White Widow od Ministry Of Cannabis. Next grow albo na Medical Seeds ( mam teraz i ich roślina rośnie najlepiej) albo na Ace Seeds.
 

Neo27

Member
Rejestracja
Gru 27, 2016
Postów
18
Buchów
0
Siatka jest bo mi paliło liście jak dochodziły do lampy;/ Ja dużo kombinowałem z scrogem i pewnie stad te opóznienia. Nie liczać innych niesprzyjających warunków np duża wilgotność(60-70%), czy też temp ok 22:/ No coż czekamy
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Wilgotnosc 60% i temp. 22 stopnie, to sa "niesprzyjajace warunki"???
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół