nasiona marihuany

Wielkie rozdanie nawozów BAC :)

Wyszukiwarka Forumowa:

MrGrow Growshop

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2016
Postów
82
Buchów
0
MrGrow rozumiem że będziecie mieli te nawozy dopiero w sklepie bo póki co przejrzałem sklep i nie ma ich na stanie.
jeżeli tak to kiedy

W sprzedaży ich jeszcze nie ma. Jak na razie mamy tylko sample które dostaliśmy od producenta na targach w Warszawie.

Śledź nasz temat w dziale sklepy jak będziemy znali dokładny lub przybliżony termin kiedy trafią do sprzedaży na pewno damy znać ;)
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Mam chorom curke.
Potrzebuje tych tabledek ot was.
Pomuzcie.
 

MrGrow Growshop

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2016
Postów
82
Buchów
0
Okej...
Nasza niezależna, jednoosobowa komisja właśnie zakończyła zebranie :D

Wygląda na to że pełny zestaw otrzyma użytkownik grymasek, tabletki + bloom otrzymają użytkownicy Honza oraz splutter green natomiast BAC Organic Bloom o pojemności 0,25l + zapalniczkę i vlepki otrzymują Krtek, Dutch Joint oraz dr. Frankenstein :)

Wylosowanych użytkowników prosimy o kontakt poprzez PW.

W niedalekiej przyszłości spodziewajcie się podobnych rozdań i/lub konkursów z naszej strony :)

Pozdrawiamy - ekipa sklepu MrGrow.pl
 

BACer

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2017
Postów
47
Buchów
0
Okej...
Nasza niezależna, jednoosobowa komisja właśnie zakończyła zebranie :D

Wygląda na to że pełny zestaw otrzyma użytkownik grymasek, tabletki + bloom otrzymają użytkownicy Honza oraz splutter green natomiast BAC Organic Bloom o pojemności 0,25l + zapalniczkę i vlepki otrzymują Krtek, Dutch Joint oraz dr. Frankenstein :)




Wylosowanych użytkowników prosimy o kontakt poprzez PW.

W niedalekiej przyszłości spodziewajcie się podobnych rozdań i/lub konkursów z naszej strony :)

Pozdrawiamy - ekipa sklepu MrGrow.pl



Genialnie! Gratulacje dla wylosowanych uzytkownikow!

Nie mozemy sie doczekac fotorelacji! :yeahh:
Pamietajcie aby zatagowac mnie i MRGrow na poczatku kazdego watch abysmy mogli sledzic rozwoj sytuacji! Jestem pewien ze bedzie co podziwiac! :D
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
Dzięki bardzo! Z końcem roku 1/2 miechy ruszam z LEDAmi to i nowe nawozy przetestuje i zobaczymy ;)) Organika + led i początki w tej dziedzinie ale podeśle link do relacji ;) Jeszcze raz dzięki!!
 
L

Lord of Bhang

Guest
Paka doszla wielkie dzieki MrGrow paka doszla :running-around-smil
:D!
 

MrGrow Growshop

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2016
Postów
82
Buchów
0
Mieliśmy zapełnioną skrzynkę odbiorczą ale już jest ok :) Jak ktoś chciał się z nami skontaktować to teraz już może ;)
 
R

ruski wentylator

Guest
a ja takie samo dostałem w gratisie od chlopakow z growtent,

tylko ze bez zapalniczki...
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
Dotarło :D tymi tabletkami to jak kamień można komuś łeb rozbić :p hmm Ciekawe to bardzo teraz szafę dobudowac ledy domówic i jedziemy :) dzięki i dam znać jak ruszę!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół