nasiona marihuany

Kawa - rodzaje , gatunki, odmiany / Młynki do mielenia ziaren oraz dzbanki do parzenia kawy

Wyszukiwarka Forumowa:
K

K2

Guest
Siema !

Poza paleniem konopii lubię też kawę i mam nadzieję, że wielu z was również. Piję codziennie parę kaw, kupuję różne, lubię smakować różne odmiany.
To jest wątek poświecony właśnie temu napojowi - wstawiajcie tutaj foto waszych kaw, dzbanków do parzenia oraz młynków do mielenia kawy.

Pozwolę sobie zacząć, ostatnio kupiłem tą



pozdro !
 
Ostatnia edycja:

Alvaro Morena

Well-known member
Rejestracja
Gru 28, 2016
Postów
109
Buchów
0
Najlepsza to Woseba ziarnista i wy***ane na przereklamowane lavazzy i inne luwaki co szopowi z dupy wyszły :D

---------- Post Zaktualizowany 10:00 ---------- Data pierwszego postu 09:58 ----------

Najlepsza to Woseba ziarnista i wy***ane na przereklamowane lavazzy i inne luwaki co szopowi z dupy wyszły :D

zapomniałem dodać, że w tym złotym opakowaniu. A te pozostałe też próbowałem, bo jestem maniakiem kawowym. W tym dziale nie da się edytować postow ? :zombi:

---------- Post Zaktualizowany 10:16 ---------- Data pierwszego postu 10:00 ----------

zapomniałem dodać, że w tym złotym opakowaniu. A te pozostałe też próbowałem, bo jestem maniakiem kawowym. W tym dziale nie da się edytować postow ? :zombi:

 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
kawe czasami pije tylko i wyłącznie przemiał ziarna, bo rozpuchole imo smakują jak plastelina.
tylko czarna z mlekiem :sunny: znaczy bez cukru. tak to generalnie herbat tone popijam.

aktualnie mam takie coś, jakaś darowizna, zła nie jest.



rohan marley ma plantacje kawy i swoją firmę marley kafe, jak jestes miłośnikiem owego napoju mysle ze mozesz dać recenzje hehe

tak samo ponoć dobra jest ---




a na marginesie w ramach porannego spamu :


zapomniałem dodać, że w tym złotym opakowaniu. A te pozostałe też próbowałem, bo jestem maniakiem kawowym. W tym dziale nie da się edytować postow ? :zombi:


hmm to to co mam, nie jest w cale zle, sztarbaki pewnie sa bardziej przereklamowane :sunny:
 
P

Piję Mleko

Guest
Rzuciłem kawę bo działała moczopędnie. Piłem czarną na zmianę i rozpuszczalną z mlekiem, rodzaj obojętny bo to te same drzewa. Miodzio.
 

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
Konopny :smoking:

A te kosztowaleś ?

:rude-greetings-smil


13.jpg


:pr: :pr: :pr:
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Nick to temat o kawie a nie o odchodach Hipopotama, który trochę mi Lavazze obrzydził. :pukel:

Piję taką Lavazze jak Król ma na foto, tylko nie kupuję zmielonej w puszkach, tylko w tworzywach sztucznych tą o grubych niezmielonych ziarnach i miele w młynku Bosch, żeby była bardziej świeża i aromatyczna.
Puszkę mam po kupnej mielonej i jak zmiele, to wsypuje z młynka Bosch do puszki.:D
 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
Nick to temat o kawie a nie o odchodach Hipopotama, który trochę mi Lavazze obrzydził. :pukel:

Piję taką Lavazze jak Król ma na foto, tylko nie kupuję zmielonej w puszkach, tylko w tworzywach sztucznych tą o grubych niezmielonych ziarnach i miele w młynku Bosch, żeby była bardziej świeża i aromatyczna.
Puszkę mam po kupnej mielonej i jak zmiele, to wsypuje z młynka Bosch do puszki.:D

Uwaga rolnik ma młynek BOSCH.

Nie dziękuj rolnik, pomogłem ci z dobrego serca.
 

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
Nick to temat o kawie a nie o odchodach Hipopotama, który trochę mi Lavazze obrzydził. :pukel:

Rolnik, Jak kiedyś zostaniesz kawoszem... to sobie przypomnisz, zdjęcie odchodów słonia które wrzuciłem, jeszcze będziesz mi dziękował.

Tak to wyglada w produkcji : Black Ivory Coffee

14.jpg
 
K

K2

Guest
zgłosiłem Twój post do usunięcia wcześniej i mam nadzieję, że nie miałeś z tego powodu problemów, mówię to bo myślałem, że pajacujesz tak jak to często tutaj na forum robisz, ale musze przeprosić jednak nie pajacowałeś tym razem Nick, zwracam Ci honor.

Znam kawe Kopi Luwak ( której też oczywiście nie piłem ), która nie jest przetrawiona przez słonia a przez luwaka, zatem przepraszam, moja niewiedza.

nie, nie piłem takiej przetrawionej przez słonia również, nie wiedziałem że taką też robią ... I nie wypije bo aż taaakim kawoszem nie jestem :p

pozdro !
 
Ostatnia edycja:

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
Puszkę mam po "kupnej" mielonej...

Rolnik wie co pije...

Fakt Królu kawa gówniana, ale jak na ironie ludzie są w stanie płacić sporo kasy żeby popływać sobie w ściekach
Veneckich, ciekawe jaka wtedy kawe popijają...
 

isjustdude

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2017
Postów
228
Buchów
5
trochę się uzbierało ostatnimi czasy.. Zdjecie zrobione przy okazji wyrzucania śmieci z mojej szafki w biurze. Fajnie poeksperymentować ze świeżo palonymi kawami z różnych rejomów świata i z różnymi metodami zaparzania. Ogólnie cieszę się bardzo że w ostatnich latach kawa przestała być przez wielu postrzegana jako sypany i zalewany wrzątkiem proszek. Powstało wiele lokali które otwierają oczy i uświadamiają klientom ile nowych, nieznanych dotąd nut smakowych i aromatów można wycisnąć z tych ziaren. What a time to be alive..
 

Alvaro Morena

Well-known member
Rejestracja
Gru 28, 2016
Postów
109
Buchów
0
Znam kawe Kopi Luwak ( której też oczywiście nie piłem ), która nie jest przetrawiona przez słonia a przez luwaka, zatem przepraszam, moja niewiedza.


Ludzie to okrutne stworzenia. Oglądałem dokument o tych zwierzakach. To już są fermy, jak u nas ze zwierzętami na futra. Klatka obok klatki, w pojemnikach na żarcie kawa i tak to powstaje.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół