nasiona marihuany

BAC - Biological Activated Coctail - nawozy organiczne

Wyszukiwarka Forumowa:
K

K2

Guest
Siema chłopaki idziewczyny !!!

Tak jak w topiku , jeżeli macie jakieś miłe, bądź też niemiłe ( w co wątpię przy organice ) doświadczenia z wyżej wymienionym producentem nawozów to proszę podzielcie się tutaj ze mną swoimi spostrzeżeniami. Ja stosuję narazie podstawowy zestaw nawozów firmy BAC - GROW / BLOOM I BOOSTER i jestem zadowolony.

Chcecie się podzielić ze mną swoją bardzo ważną dla mnie opinią ? - to piszcie tutaj co myślicie o tym producencie. A może macie jakies porównanie albo chcielibyście zrobić jakiś test itp - proszę dajcie mi znać !



miłego wieczoru i pozdro !
 

MrGrow Growshop

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2016
Postów
82
Buchów
0
Na dniach odpalamy konkurs w którym nagrodą będą właśnie te nawozy. Opinie zagranicznych growerów są jednogłośnie pozytywne więc jest o co walczyć. Bardzo popularne nawozy zwłaszcza w Hiszpanii i Ameryce Południowej :)
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Jakie NPK mają te nawozy?

Szukałem np. dla PK Booster, łącznie ze stroną producenta i nie znalazłem ;/
 

Floralis

Member
Rejestracja
Gru 20, 2016
Postów
15
Buchów
0
Fajnie mistrzu że otworzyłeś taki temat bo też używam tych nawozów i jestem z nich zadowolony co mogę polecić innym bo są w miarę tanie. Co zauważyłem to to że się dość szybko psują jeśli są złe przechowywane oraz że w większym zbiorniku jak chciałem podlewać automatycznie to robił się taki jakby szłam na górze na lustrze wody i zaczynało śmierdzi po 4 dniach. Mam również pytanie uprawiając na cobach citizen czym można uzupełnić braki magnezu i fosforu w medium jako same opryski solą epsom dają rezultat dla braków magnezu to z fosforem jest gorzej, czy jest jakiś środek organiczny aby go uzupełnić? Jakbyście ten problem rozwiazali, dzięki z góry za pomoc. Pozdrawiam
 

MrGrow Growshop

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2016
Postów
82
Buchów
0
fosforem jest gorzej, czy jest jakiś środek organiczny aby go uzupełnić?

Batguano NPK 1-10-1 ;)

---------- Post Zaktualizowany 10:23 ---------- Data pierwszego postu 10:21 ----------

chciałem podlewać automatycznie to robił się taki jakby szłam na górze na lustrze wody i zaczynało śmierdzi po 4 dniach.

Niestety ale nawozy organiczne nie nadają się do tego typu rozwiązań, w pożywce szybko zaczyna się proces gnilny co jest szkodliwe dla roślin.
 

BACer

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2017
Postów
47
Buchów
0
Co zauważyłem to to że się dość szybko psują jeśli są złe przechowywane oraz że w większym zbiorniku jak chciałem podlewać automatycznie to robił się taki jakby szłam na górze na lustrze wody i zaczynało śmierdzi po 4 dniach.

Tutaj wchodza stymulatory zaleznie od fazy rozwoju rosliny, BAC Root Stimulator lub BAC Bloom Stimulator, jest tez Final Solution ale nie ma potrzeby uzywania tego z kazdym podlewaniem. Wszystkie zapobiegna rozowjowi nieporzadancyh mikroorganizmow a wspomoga rosline w pozostalych kwestiach. Co wiecej moga byc uzyte z mineralnymi oraz organicznymi nawozami niezaleznie od marki.

Jezeli chodzi o przechowywanie, to masz racje, w przypadku organicznej serii podstawowej trzeba zwrocic uwage na to aby szczelnie domykac butelki, z dala od swiatla i nie schodzic ponizej 5 stopni C. To jednak calkowicie naturalny sklad, bez srodkow konserwujacych ktore moglyby negatywnie wplynac na efektywnosc.
 
A

A$AP

Guest
Używam obecnie w połączeniu z BioBloom i TopMax od BioBizz'a - świetnie zastępuje BioGrow :)
Rośliny mają dużo więcej wigoru niż w przypadku używania kompletu od BioBizz i nie wykazuja żadnych niedoborów.
Polecam bardzo serdecznie!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół