nasiona marihuany

Czy to są grzyby Łysiczka Lancetowata?

Wyszukiwarka Forumowa:

yellowsun

Well-known member
Rejestracja
Kwi 25, 2011
Postów
474
Buchów
0
Facet, meczysz i meczysz te grzyby gdzie na forum jest o tym nie wiele mniej jak o merry... nic wiecej jak tu jest, nie wymyslisz ..., a pisze bo jak wpadam w temat widze tylko jednego goscia ktory ma problem z lysiczka.

"Czy to lysiczka?"



-sluchaj ile musze wpie****ic zeby miec loty ....
 

Marine

Well-known member
Rejestracja
Wrz 16, 2017
Postów
136
Buchów
0
To po co tu taki dział? Byłem tam (hr, shroomery) i wielu innych miejscachi nie ma odpowiedzi na moje dosyć konkretne pytanie. Nie rozumiem po co się udzielać upominając kogoś, że robi coś prawidłowo.

Zobacz w jakim dziele piszesz.
Nie chcesz pomóc - nie bierz udziału w dyskusji. Nie byliście wywołani imiennie.
Jak poprzednie strony tematu dowodzą są tu osoby które wiedzą, są doświadczeni w temacie i swoją wiedzą się dzielą. Jestem im za to wdzięczny
Jak moderacja/admin stwierdzi, że robię coś nie tak to przestanę tak robić.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Przyznaję ze wiekszośc grzybów sam zbierałem w górach na halach ale w moich okolicach tez mi sie zdażało cos znalesc.
Z moich okolic jadłem czesto łysiczki zbierane przez kolegów i te były największe ale nie najmocniejsze.
Co ciekawe w górach grzyby miały większą moc to stwierdziło wielu moich kolegów.
Co do wystepowania i pory roku to grzyby rosna jak wszystkie inne, czyli ciepło i opady deszczu sa potrzebne, jak robi sie zimno to one coraz mniej ich rosnie.
Na godzine 10-15 raczej dupy nie urywa, ale lepszy rydz niż nic
Polece ci miejscówkę na 100% pewną to łaką w okolicach schroniska na Pilsku, ludzie łażą a ty na kolanach grzyby zbierasz :D:D
 

Marine

Well-known member
Rejestracja
Wrz 16, 2017
Postów
136
Buchów
0
Z tą mocą w górach to może być to. Ja niestety mam dostęp max do 400m npm.
Do PL zbierać nie zjadę dla grzybów. W UK jest wiele pastwisk otwartych, ale teraz problem to pogoda.
Chyba za ciepło jest na razie i w nocy i w dzień. Do tego brak deszczu. Może chociaż ludziom trawa dojdzie na out dzięki temu. Zawsze coś.

Jak tak dalej będzie to się chyba w Szkocję wybiorę.

Na godzine 10-15 raczej dupy nie urywa, ale lepszy rydz niż nic
Przynajmniej zdrowie się trochę spacerami naprawia <joint>

Innych zbieraczy jeszcze nie spotkałem. Chyba za dużo terenu i zbyt mało popularny sport.
W sumie co się dziwić jak kwachy z 1p lsd legalne, bez schylania się i tanie.
 

Marine

Well-known member
Rejestracja
Wrz 16, 2017
Postów
136
Buchów
0
No to mieliście trochę racji. Wczoraj wszamałem 35 sztuk z inhibitorem MAO (sok z porzeczki + dżem).
Głosy co do tego czy działa są podzielone. Osobiście myślę, że może działać, bo mniejsza dawka zadziałała mocniej, ale krócej. Nie miałem aż takiego problemu z zaśnięciem, chociaż sen i tak bardzo płytki i przerywany.
----

Porobiło mnie w sam raz. Osiągnęłem poziom o który mi chodziło + znów miałem olśnienia życiowe.

A wracając do tematu jakby ktoś miał problem ze znalezieniem / rozpoznaniem grzybów to warto przeczytać tego PDFa:
http://www.lycaeum.org/w/images/arc...ic_Liberty_Cap_Photographer's_field_guide.pdf
przydałby się mirror na serwerze #, ale nie wiem czy userzy mogą dodawać pliki.
---
Teraz myślę nad resetem kilku sfer życia i mikrodozowaniem.
Przy trawie dopadł mnie zespół amotywacyjny i trzeba się jakoś ratować:/ :crazy:
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
żebyś przyjacielu nie popłynoł z tymi grzybami i mikro dawkami bo do tego trzeba tęgiej głowy, a skoro przy paleniu nie miałeś motywacji to trzeba ją znaleść tak samo może być z dawkami mikro po miesiący makro i skonczy się źle, grzyby raz na jakiś czas raz na pare miesięcy wszystko z głową.
 

Marine

Well-known member
Rejestracja
Wrz 16, 2017
Postów
136
Buchów
0
Dobra rada. Dzięki. Grzyby trochę mi spraw uświadomiły i na razie nie czuję potrzeby zarzucać. Zmieniłem zdanie i nie będę próbował mikrodawek.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół