nasiona marihuany

Shaman

Wyszukiwarka Forumowa:

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,067
Buchów
425
przepraszamy, ale w tej chwili nie można odczytać zawartości tego posta
 
Ostatnia edycja:

sopiec

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2006
Postów
51
Buchów
0
Też myślę nad tym żeby w tym roku samemu się zaopatrzyć w swoje palonko, czytając i dogłębnie studiując to forum doszedłem do wniosku że najlepszy będzie Shaman. Powiedzcie mi, jeżeli zasadzę roślinkę 20 kwietnia to jeżeli będe trzymał ją na oucie oczywiście na odpowiedniej ziemi itp. to w warunkach dajmy że takich jakie były rok temu (pogoda itp) to kiedy (i czy wogóle) mogę się spodziewać "dojścia" roślinki?
 

Aurax

Well-known member
Rejestracja
Lis 17, 2006
Postów
475
Buchów
2
sopiec napisał:
Też myślę nad tym żeby w tym roku samemu się zaopatrzyć w swoje palonko, czytając i dogłębnie studiując to forum doszedłem do wniosku że najlepszy będzie Shaman. Powiedzcie mi, jeżeli zasadzę roślinkę 20 kwietnia to jeżeli będe trzymał ją na oucie oczywiście na odpowiedniej ziemi itp. to w warunkach dajmy że takich jakie były rok temu (pogoda itp) to kiedy (i czy wogóle) mogę się spodziewać "dojścia" roślinki?


oczywiście ale 20 kwietnia to chyba za wcześnie bo jeszcze w tedy temp może spaść nawet do 6C więc najlepiej w maju tak 10 maj
pzdr a i shamana też mam na outa 07
 

Fernandoo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2006
Postów
1,571
Buchów
3
20 kwietnia to raczek bedzie ok na noc mozna przykrywac czyms np. małą szklarenką czyli folią na 4 patykach
 

sopiec

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2006
Postów
51
Buchów
0
Zasadniczo to tez sadze ze 20 kwietnia to troche za wczesnie, ale chodzi mi o to ze chce od 20 kwietnia rozpoczac chodowle domowa i kolo 10 maja wzciagnac rosline na dwor. :queen:

[ Dodano: 2007-02-24, 22:39 ]
A więc jeżeli bym rozpoczął hodowlę w domu 20 kwietnia i bym wyciągnoął roślinę na dwór koło 5-10 maja to kiedy mógłbym spodziewać się zbiorów?
 

Buddahh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2006
Postów
637
Buchów
1
30 wrzesień / 5 pażdziernik cos w tych granicach tak sądze.
 

sopiec

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2006
Postów
51
Buchów
0
damian0505 napisał:
A jaranie juz jest za***iste bo prubowalem kilka topow i ***ie w glowke za***iscie :jocolor:
Czy mógłbyś Damianie określić ile Ci wyszło suszu topków i dobrego liścia? Najlepiej napisz (o ile to nie problem, może nie chcesz dawać takich info) wogóle ile Ci wyszło tego palonka wogóle.
 

dr.THC

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2007
Postów
49
Buchów
0
a ile mozna wyciągnąc z jednego krzaka ??

bo sativki chyba dają wieksze plony ?
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
nie ma reguły, może to być 30g a może być i 100g.
Zalezy w jakich będzie warunkach, czy nie będzie suszy, albo jakiegoś potopu.
Czy ślimaki nie wpierniczą krzaka albo jakiś posępny grzybiasz postanowi
ukrucić twoją podopieczną.

Heh teoretycznie przy dobrym słonku , fajnej ziemi i nawozach powinieneś wyjśc co najmniej nieźle hehe myślę, że poniżej 80g suchej masy byłoby ciężko zejść :p.

Jeśli pogoda bedzie kapryśna i nie stworzy nam optymalnych warunków będzie te 30g.
 

dr.THC

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2007
Postów
49
Buchów
0
okej no no nawet te 50 toby było już cos
dzieki.::ARKAN::., :queen:
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Hohoo ładny krzak!! FIM-uj nie ma co, oj to będzie ładny potworek w sierpniu/wrześniu. ;)
 

Fernandoo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2006
Postów
1,571
Buchów
3
mi z 10 shamanów wykiełkowały 4 a z nich 1 wybił sie ponad ziemie :pale:
 

Aurax

Well-known member
Rejestracja
Lis 17, 2006
Postów
475
Buchów
2
ten krzak nawet nie ma 50cm a ty już chcesz go fimować?? bo jak chyba odetniesz główny top to nie będze ci rósł ;/ do góry czy ten top odrośnie?
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Aurax napisał:
ten krzak nawet nie ma 50cm a ty już chcesz go fimować??

A czemu sądzisz, że nie powinien?? jesli teraz zfimuje będzie miał gęstszą strukturę.

[ Dodano: Sob 26 Maj, 2007 12:06 ]
Aurax napisał:
bo jak chyba odetniesz główny top to nie będze ci rósł ;/ do góry czy ten top odrośnie?

Odrośnie, a nawet kilka topów = więcej odgałęzień= większy plon. Przez jakiś czas będzie rósł powoli potem zacznie znowu ładnie rosnąć...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół