nasiona marihuany

Shaman

Wyszukiwarka Forumowa:

damian0505

Member
Rejestracja
Mar 7, 2006
Postów
17
Buchów
0
Shaman, jest to hybryda Purple #1 i Early Skunk. Ten fenotyp (na zdjęciu) ma w sobie więcej genów Early Skunk ponieważ niema purpurowego koloru. 50% roślin kwitnie na purpurowo. Kwitnie bardzo szybko.
Dane podane przez bredera:
Czas kwitnięcia: 56-63
Przaznaczenie: Outdoor
Sativa:87,5%
Indica:12,5%
THC:13,7%
CBD:0,4%
Nasiona pakowane po 10 sztuk BM










witam mam zamiar zakupic sobie odmiane shaman z cannabis.fr.pl co myslicie o tej odmianie ??
i czy wogule dojdzie na out unas ??
 

Młody

Well-known member
Rejestracja
Lut 27, 2006
Postów
55
Buchów
0
Dawno dawno temu capo ze starego hyper uprawiał shamana. Z wyników był zadowolony (bardzo? ) doszedł mu bez problemu. Nie jest to napewno nic stabilnego ale napewno fajne.
 

Buddahh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2006
Postów
637
Buchów
1
Mam zamiar tą roslinke wziąść na outa 07 co oniej myślicie ? powinna lajtowo dać rade unas nie ? wkoncu to krzyżówka Purple/Wczesny Skunk Piszcie Opinie Bo Sam Nie wiem.Ogulnie bioore ją ze wzgledu na nie wygórowaną cene,i fioletowe topki ;) i nie złą moc .. i jak by niebylo dutch passion ma dobre seedsy..
 

damian0505

Member
Rejestracja
Mar 7, 2006
Postów
17
Buchów
0
dojdzoe bezproblemu ja mam 2 krzaczki i tak zostalo jej jeszcze jakies 2 do 3 tygodni na dojscie topy za***iste fioletowe i rózowe. Zjaralem troszke jeszcze malutkich topow i faza za***ista polecam te odmiane
 

Buddahh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2006
Postów
637
Buchów
1
taa? no to za***isciee :) to wezne sobie ją chyba ,a mozesz cos jeszcze powiedziec o niej ? wysoka roslinka ? i duzo topków na krzaczku ?? czy jak to wygląda ?
 

kfjatek

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2006
Postów
167
Buchów
0
damian0505 napisał:
dojdzoe bezproblemu ja mam 2 krzaczki i tak zostalo jej jeszcze jakies 2 do 3 tygodni na dojscie topy za***iste fioletowe i rózowe. Zjaralem troszke jeszcze malutkich topow i faza za***ista polecam te odmiane

A masz jakieś fotki/fotke? :thumleft:
 

damian0505

Member
Rejestracja
Mar 7, 2006
Postów
17
Buchów
0
bede mial jutro aparat to zrobie i wrzuce kilka

[ Dodano: 2006-09-11, 17:34 ]
pufinlahh napisał:
taa? no to za***isciee to wezne sobie ją chyba ,a mozesz cos jeszcze powiedziec o niej ? wysoka roslinka ? i duzo topków na krzaczku ?? czy jak to wygląda ?


wiec tak jedna ma ponad 2 metry a druga okolo 170 cm topkow jest od za***ania na kazdym rozgalezieniu poprostu pełno, zapach ma taki dziwny jakby nie ziolo mozna nawet powiedziec ze smierdzi ale to trzeba sie naprawde dobrze wczuc. Ogolnie moje roslinki mi sie bardzo podobaja i jestem z nich zadowolony a jest to moj pierwszy sezon na nastepny planuje wysadzic wiecej i innych odmian tez :queen:
 

Buddahh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2006
Postów
637
Buchów
1
damian0505 napisał:
mozna nawet powiedziec ze smierdzi

ogulnie to dzieki za info.A co do dego co zacytowałem to wydaje mi sie ze przestaniesz nawozic 2 tygodnie i roslinka juz troszke zmieni zapach ( podobno ma nawoz lekko wpływ na zapach) puzniej dobrze posuszysz i bedzie miała fajny zapach :)

Ps.No fajnie by było jak bys wrzucił foty
 

damian0505

Member
Rejestracja
Mar 7, 2006
Postów
17
Buchów
0
prawie wcale nienawozilem jedynie jakims takim nawozem chemicznym ale to tylko raz podsypalem a tak to radzi sobie sama na tej ziemi ktora jest umnie a krzaczki wygladaja zdrowiutko wsumie to mogly by lepiej ale dobrze jest.

Smierdz tak jakby starym jogurtem albo cos w tym stylu
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
shaman to bardzo prosta uprawa, polecam dla poczatkojacych
 

Buddahh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2006
Postów
637
Buchów
1
doczekamy sie tych fot .. ? :thumleft:
 

damian0505

Member
Rejestracja
Mar 7, 2006
Postów
17
Buchów
0
doczekacie sie tylko ze aparat mam u kumpla i jakos niebylo okazji po niego wpasc ale na dniach beda foty
 

dlugi_as

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2006
Postów
191
Buchów
0
noo to sie doczekalismy fajnych fotek!! Damianie, nie boisz sie w takim miejscu tej gandy uprawiac ??? nikt ci nie ukradnie, albo nie strzeli z ucha ? Ale krzaczory to masz ladne, lisciaste mocno, umiesc jeszcze sprawozdanie z palenia tego!!! Kiedy je masz zamiar sciac ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół