nasiona marihuany

Wydajne automaty na out

Wyszukiwarka Forumowa:
R

rolnikdolpasz

Guest
Witam. W temacie uprawy roślin pełno sezonowych siedzę już od lat, ale z auto miałem mało do czynienia. Założyłem temat, bo nie chcę kupić pestek mało wydajnej odmiany i zawieść się na małej ilości plonu.
Mam prośbę o polecenie komercyjnych i dobrych automatów na out w NL, gdyż będzie to na własny użytek.
 

Rudelias

Member
Rejestracja
Wrz 15, 2016
Postów
14
Buchów
0
Polecam easy plant xxl dobry plon na poziomie 50-60 g a smak kwiatów poezja ;)
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
od sweet seeds i bulk feminized są spoko
 

Sceptyk

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2012
Postów
254
Buchów
418
Odznaki
2
Witam.
Jeśli automaty na outdoor to polecam OG Kush Auto od Dinafem. Wielkie rosną i mają duże odległości między węzłami, więc dobrze je wiatr przewiewa. Miałem 2szt w 2016 i jedna rosła w gorszych warunkach, wokół była sucha leśna ziemia, miała 120cm i dała około 50g druga rosła w lepszych warunkach bardziej łąkowych, miała 160cm i dała około 70g. Obie mało podlewane, dołki około 16L. Jak ktoś bardziej zadba to efekty mogą być jeszcze lepsze.
Fotki nie są ze ścinki, więc jeszcze trochę napuchły.
Pozdrawiam.



 
R

rolnikdolpasz

Guest
Dzięki Panowie za info.
Dosyć wysoki ten OG jak na auto. Tak mniej więcej kiedy mam przygotować w domu sadzonki tego OG, czyEasy XX, lub Bulk i kiedy wysiać na out, żeby doszły mi pomiędzy +- 15-stym sierpnia a 1września?

Jak są jeszcze jakieś auto z których dobrze wychodzi out, to proszę o info. Na pewno coś wybiorę. Z góry dzięki.
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
tak jak gdzieś przewijałem,

trawa typu " o ku**a co za kozak ale pachnie" --> blueberry ale długo dosyć kwitnie, tzn, nie spieszy się z przyrostem topów

trawa typu, jednemu dasz, i lepiej wyłączyć telefon -- maxi haze, ale są 2 feno, jedno kozaki takie że osiedle sie spuszcza, drugie miotła do ugniecenia przez folię.

trzecia dobra trawka ale za chu*a nie wiem co to bo bylo oznaczne "af mix fem" z jednego ze sklepów co się tu nie reklamuje i bynajmniej nie chodzi o ten, o których klijentach codzień czytamy w newsiaku tylko o inny - też był dobry,

jak bede miał kaprys i gdzieś w grudniu zrobie fotorele to pokaże jak te sprzęty rosną.

jest też jedna perełka - wild purple afghan, ale to trawa co jak chcesz gonic to tak ze nikogo z cpunow nie bedzie stać. klasa sama w sobie, za***ista faza i w ogóle mój nowy ulubiony gatunek.

---------- Post Zaktualizowany 00:11 ---------- Data pierwszego postu 00:07 ----------

edit, maxi hajz w wersji afowej w feno zbitych osiedlowek - ma w ch*j tendencje do łapania pleśni, miałem to hermić i zapylić reszte bandy ale szlak trafił zanim banany zaczęły puszczać pył.
 

choci

Well-known member
Rejestracja
Sie 9, 2008
Postów
253
Buchów
1
wydajniejsze są od moich?hue<lol>Blackmen
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
wydajniejsze są od moich?hue<lol>Blackmen

haha ale ty pewnie koledze Rolnikowi pestek nie dasz to nawet nie wspominałem o twoich "mózgo***ach" fest mocne w tym roku te automaty fest
 

Nakurwiamkopce

Well-known member
Rejestracja
Kwi 18, 2017
Postów
178
Buchów
1
Polecam Viking AK47, Super Skunk od bebooka i Royal Dwarf. Nasiona tanie i naprawde sprawdzaja sie na out, a ak wypie****a z butów. Zacznij kiełkować ok. pierwszego maja.
 

Spalona Zarowka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 12, 2017
Postów
1,072
Buchów
1,608
https://sidbank.pl/najbardziej-plodne-automaty/
Z pewnością ktoś znajdzie coś dla siebie w tym top 10 ;)

Ja z kolei jestem ciekaw waszych opinii na temat tego artykułu ? Ktoś miał styczność z tymi odmianami ?
Jak sobie radzą one na out? Bo te top 10 jest pewnie zmontowane na podstawie oceny in.
 

Fredi Koniuszko

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2017
Postów
173
Buchów
99
Traktowałbym ten art bardziej jako "artykuł sponsorowany" ale coś tam zawsze można wybrać pod siebie.
Mam w in te Pinneaple Express co prawda z innego seedbanku i fakt , jest w nich potencjał,zresztą dokładnie z takiego jednego krzaka jak w tym rankingu @konopnyMistrz zebrał prawie 130g
Ale out to zupełnie inna bajka i w ogóle zbyt dużo zmiennych itd.Ja na pewno spróbuję na out Six Shootera również z FastBuds.
Będę miał porównanie z indoor , bo lada dzień zacznę z nimi grow w boxie...Ale generalnie to będę celował w sezony ewentualnie półauto,cokolwiek to znaczy :)
pozdro<peace>
 
M

Manto

Guest
Liczą się umiejętności w uprawie a nie opisy ludzi co chcą od ciebie wyłudzić hajs , nie wierz w opisy .
 

Fredi Koniuszko

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2017
Postów
173
Buchów
99
Hmmm...nie będę śmiecił koledze w temacie i dlatego pominę to milczeniem.
<peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół