nasiona marihuany

[CFL 125W][0.16m2] 1x Super Skunk

Wyszukiwarka Forumowa:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Gratulacje sąsiedzie :) czekam na SR. Zdaje się, że też mam gdzieś tego skunka
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Gratuluję i czekam na SR razem z kolegą [MENTION=75024]delavega[/MENTION]! Bardzo ładnie to wygląda i żal, że nie podasz wagi - miałbym punkt odniesienia.

Pozdrawiam! :thumright:
 
Rejestracja
Lip 6, 2017
Postów
422
Buchów
2
[MENTION=85304]Matsuda86[/MENTION] chocbym chcial to aktualnie nie mam jak sprawdzic bo nie mam wagi, ale na oko +/- 40 ;)
 
Rejestracja
Lip 6, 2017
Postów
422
Buchów
2
Po przeszlo dwoch tygodniach w sloiku przyszedl czas na smoke report. Nie bede ocenial w skali bo nie mam do czego porownac.
Palenie mozna opisac jako bardzo ciezkie i kanapowe, typowa indyjka, po ktorej spi sie jak dziecko. Mocno drapie płuca - konsumowana zarówno jako joint oraz w vapo.
Smak: jakbym jadł ziemie z pieprzem, przy czym jest mocno wyczuwalna cytrusowa nuta
Zapach: nie umiem znalezc slow na to jak bardzo to palenie smierdzi, jest wyczuwalne na kilometr, wali typowym skunem ale jak sie zblizy nos to rowniez czuc cytrusy
Moc: znajomi ktorzy pala od lat okreslaja jako "za mocne", faktycznie czuc, ze jest wysoki poziom THC
Dzialanie: USYPIAJĄCE, ciezko cokolwiek zrobic bo mozg jest totalnie wylaczany. Jesli masz cos do zrobienia w ciagu dnia - zapal PO. Przy pierwszym kontakcie bylo dosc przytlaczajace, aczkolwiek bylem po prawie 2 tygodniowej przerwie.

Ogolnie palenie oceniam bardzo pozytywnie, jesli masz problemy z bezsennoscia to ta odmiana jest rozwiazaniem. Stosowanie na imprezy czy w ciagu dnia odradzam.

 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
tak super skunk to zacna odmiana :) kiedy następna f/r? :)
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
Wygląda smakowicie ;) Startujesz z kolejnym projektem?
 
Rejestracja
Lip 6, 2017
Postów
422
Buchów
2
[MENTION=69351]Jasiul3c[/MENTION], startuje lada dzien, Green Crack od [MENTION=85296]kanabisek[/MENTION] juz na wacikach. :D
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
no i to jest super informacja! GC będzie miłą odmianą w sposobie działania od tego skunka ;)
 

-SillveR-

Berrger
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
1,109
Buchów
1
[MENTION=69351]Jasiul3c[/MENTION], startuje lada dzien, Green Crack od [MENTION=85296]kanabisek[/MENTION] juz na wacikach. :D

Smakowicie co do palonka ;)

A u mnie GC już w ziemi od 2 h he kiełek ładnie się zawinoł zobaczymy jak to bd he

Czekam na nową relke kolego

Pozdrawiam
 
Rejestracja
Lip 6, 2017
Postów
422
Buchów
2
@-SillveR- Niestety nie bedziemy prowadzic rownolegle fotorelki. Tak sie poskladalo, ze obecnie nie mam warunkow do uprawy bo jedyne miejsce, w ktorym moge trzymac boxa to szafa, ale tam dochodzi do prawie 40 stopni. Nie wiem czemu sie tak grzeje, zwlaszcza, ze CFL nie jest az tak goracy, a i tak wentylator zasysa powietrze znad odbłyśnika. Chyba, ze ktos ma jakies rady jak temu zaradzic. Od razu mowie, ze opcja modyfikowania szafy tj. wiercenia dziur czy rozkrecanie odpada.

Na dowod testu, wykielkowany 1-dniowy GC, ktory na takim stadium sie zatrzymal.

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół