nasiona marihuany

Plant Success - Great White Premium Mycorrhizae - Mikoryza

Wyszukiwarka Forumowa:

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Dzieki, troche mnie uspokoiliscie ;)
 

mito

Active member
Rejestracja
Paź 5, 2012
Postów
29
Buchów
0
A używał ktoś z was BAC Funky Fungi - Mikoryza, wiadomo coś więcej na jej temat?
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Pojawiła się niedawno w wielu growshopach np. hemp, mrgrow, f&f.
 

wipe

Active member
Rejestracja
Kwi 12, 2018
Postów
32
Buchów
1
Ja właśnie używam tej mikoryzy, efekty ciężko mi ocenić, tymbardziej, że nie stosuje jej od początku. Ale za tą cenę to powinna robić robotę :)
 

hemp.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Lip 31, 2013
Postów
216
Buchów
20
Od kiedy macie w ofercie great white? Jak chcialem kupic to tylko w uk znalazlem...

Dystrybucje Plant Succes mamy od niedawna.
W tym tygodniu powinna dotrzeć do nas kolejna dostawa.
 

jack_kirito

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2017
Postów
262
Buchów
18
W zeszłym tyg. sobie sprezentowałem - podsypię przy przesadzaniu do docelowych i dam kiedyś znać, jak wygląda bryła korzeniowa w 9l/11l donicach :)
 

Dzikicmg

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2018
Postów
183
Buchów
0
Ile podajecie Great white przy przesadzeniu? ? Jak kiełkuje nasiona to mogę to robić w roztworze z great white ?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Ile podajecie Great white przy przesadzeniu? ? Jak kiełkuje nasiona to mogę to robić w roztworze z great white ?

Tak, ja zawsze dodaję odrobinę do wody gdy już się moczą, bakterie i grzyby wydzielają enzymy które ułatwiają wydostanie się kiełkowi, podobno... Przy przesadzeniuna oko, tak, żeby było dobrze. Ja na przykład zapomniałem wczoraj posypać mikoryzy przy przesadzaniu, ale nie było sensu, mufki były ładnie rozwinięte w okół korzeni. Możliwe, że dodam trochę trochę do następnego podlewania. :joker:
 

Dzikicmg

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2018
Postów
183
Buchów
0
Tak, ja zawsze dodaję odrobinę do wody gdy już się moczą, bakterie i grzyby wydzielają enzymy które ułatwiają wydostanie się kiełkowi, podobno... Przy przesadzeniuna oko, tak, żeby było dobrze. Ja na przykład zapomniałem wczoraj posypać mikoryzy przy przesadzaniu, ale nie było sensu, mufki były ładnie rozwinięte w okół korzeni. Możliwe, że dodam trochę trochę do następnego podlewania. :joker:
Dzięki napewno spróbuje przy następnej uprawie póki co dociągam moje zmarzniete krzaki do końca :(;
 

Biedii

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2020
Postów
109
Buchów
9
Ile na oko soe daje tej mikoryzy przy przesadzaniu? Mowa o 11 l donicach . ppzdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół