nasiona marihuany

Okres przechowywania wody

Wyszukiwarka Forumowa:

snupdog

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2017
Postów
124
Buchów
0
Zwykla woda kranowa przefiltrowana przez dzbanek Dafi do podlewania powinna byc odstana min. 3 dni to wiem, a jak dlugo moze stac taka woda...?! I ktora dluzej zachowa przydatnosc zamknieta czy otwarta...?! Woda w koncu tez sie kiedys psuje.
 

jebanyemigrant

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2017
Postów
118
Buchów
0
zastanów się ile czasu ta woda o której mówisz siedziała pod ziemią czy skąd tam ją do ciebie pompują a teraz pomyśl co napisałeś.
 

Alvaro Morena

Well-known member
Rejestracja
Gru 28, 2016
Postów
109
Buchów
0
A ty zastanów sie w jakich warunkach siedziala pod ziemia a w jakich teraz bedzie i pomysl co napisales :D
 

snupdog

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2017
Postów
124
Buchów
0
tak drogi kolego wiem co napisalem i mysle ze ta woda zanim do mnie trafila byla pod ziemia odcieta od tlenu a jak juz ruszyla w droge do mojego kranu to po drodze zostala oczyszczona i uzdatniona wiec ty teraz pomysl
 

jebanyemigrant

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2017
Postów
118
Buchów
0
Woda bez żadnych dodatków nie ma daty przydatności, jeśli jej nie posłodzi albo nie nasra do niej i nie wystawi na słońce to przędzej butelka w której ja trzyma się rozłoży niż ta woda zmieni swoje własciwości fizycze.
Pytanie byłom zwyczajnie głupie a ty jeszcze bronisz typa... brak słów.
Wiem że jak idziesz do biedry i kupisz wodę to jest na niej data przydatnosci do spożycia... ale na Boga panowie nie róbcie k***y z logiki.
To jest ku**a woda czaicie?
 

snupdog

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2017
Postów
124
Buchów
0
z tego co mi wiadomo to woda wydostajaca sie z wnetrza ziemi jest krystalicznie czysta, a glebinowki i zbiorniki naziemne sa j.w. wspominalem oczyszczane i uzdatniane

---------- Post Zaktualizowany 21:06 ---------- Data pierwszego postu 21:05 ----------

o widzisz gdzies mi ukmnelo zeby unikac swiatla, tak wiec warto bylo, zrozum ze dopiero raczkuje i jestem jeszcze na etapie euforii ktora robi wode z mozgu :)
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Wiem że jak idziesz do biedry i kupisz wodę to jest na niej data przydatnosci do spożycia... ale na Boga panowie nie róbcie k***y z logiki.
To jest ku**a woda czaicie?


Kup taką wodę, zostaw ją w ciemnym miejscy na hmm 5 lat a potem wypij to zobaczysz dlaczego ma datę przydatności.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
bo rózne konserwanty sa dodawane do wody, wytwarzają sie polimery i tym podobne, sam sie nie znam, gdzieś czytałem, no i najwiekszego psikusa robi tlen, który namnaża bakterie w wodzie..
 

choci

Well-known member
Rejestracja
Sie 9, 2008
Postów
253
Buchów
1
Dopuki w wodzie jest chlor nie powinna się popsuć, ale jak już odparuje to może się popsuć dość szybko,a światło to zdecydowanie przyspieszy
 

Burmistrz

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2017
Postów
356
Buchów
0
ludzie no niektóre tematy sa kompletnie nie potrzebne <śmietnik> jest tyle artykułów o tym ze oho ho.
kopiuj wklej:
- Duże znaczenie ma, kiedy butelkę wody otworzymy - wyjaśnia reporter Burmistrz. W wodzie naturalnie występują bakterie, które pod ziemią znajdują się w stanie podobnym do hibernacji. W tej formie woda zupełnie nie zagraża zdrowiu człowieka. Jednak ustalone zostały określone normy ile bakterii w wodzie może się znajdować.

- Kiedy woda zetknie się z powietrzem, bakterie zaczynają się rozmnażać. Okres 20 miesięcy od daty produkcji dla wody niegazowanej jest bezpieczny - opowiada specjalista do spraw żywienia Burmistrz
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Gdzieś mi się obiło o uszy, że data ważności na butelce wody jest nie terminem spożycia treści opakowania lecz..... samej butelki.
Ze jakieś syfy wytrącają się z tego plastiku i przechodzą do cieczy którą ów butelka ma utrzymywać.
jednym słowem butelka rozpoczyna powolny rozkład a substancje z których jest zawarta przechodzą do wody a ta do organizmu
coś tam znalazłem ale nie jest to czymś co czytałem kiedyś:

"Plastik, z którego wykonywane są butelki (PET — poli(tereftalan etylenu)), może wydzielać do wody substancje zaburzające gospodarkę hormonalną w organiźmie."

czyli jakieś ziarno w tej legendzie jest
 

Mafia1312

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2016
Postów
89
Buchów
0
Gdzieś mi się obiło o uszy, że data ważności na butelce wody jest nie terminem spożycia treści opakowania lecz..... samej butelki.
Ze jakieś syfy wytrącają się z tego plastiku i przechodzą do cieczy którą ów butelka ma utrzymywać.
jednym słowem butelka rozpoczyna powolny rozkład a substancje z których jest zawarta przechodzą do wody a ta do organizmu
coś tam znalazłem ale nie jest to czymś co czytałem kiedyś:



czyli jakieś ziarno w tej legendzie jest

Dobrze czytałeś, woda może spokojnie lekkim chu*em stać 4 lata, prędzej zacznie się****rozkładać butelka. Posiadam na magazynie jakieś 50-65l wody w butelkach 5l która stoi w ciemnym i chłodnym miejscu i nie zauważyłem jakiejkolwiek różnicy z przed nalania, wydobywana ze studni głębinowej. Chlorowana może stać jeszcze dłużej. Jeśli ja nie mam sraki po takiej wodzie to znaczy że nadaje się do wszystkiego:sunny:
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Fajnie,fajnie dawno się tak nie ubawiłem...a to tylko pytanko o wodę.Aż strach pomyśleć co to dalej będzie.Zacznie się kiełkowanie,okres wegetacji i tak dalej...będzie się działo i dyskusja będzie...oj będzie.:)
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
Ja biorę deszczówkę i zaczyna śmierdzieć po 4 dniach z resztą widać że jest coś nie tak bo wydaje się gęsta i niekrystaliczna poza tym zaczyna się pienić. Raz podlałem taką wodą i medium zrobiło się zielone na wierzchu.
 
C

Chewbacca

Guest
Wy po***ani jesteście żeby wymyślać takie pytania . A co się rośliną stanie jak je podlejesz wodą co stała trzy dni za długo? Zatrują się ku**a, dostaną sraczki od tych bakterii? Rosliny rosną na bagnach albo koło rowu ze ściekami - nie zastanawialiście się jak one sobie dają rade?

Dokładnie :) Na starych wysypiskach i tym podobnych miejscach rośliny radzą sobie doskonale. Woda sama w sobie jako czyste H2O nigdy nie traci ważności. Na Ziemi ta sama woda krąży od miliardów lat. Problemem może być co najwyżej to co w niej jest rozpuszczone. Poziom podstawowej wiedzy dzisiejszej młodzieży jest porażający, jedyne co potrafią to napie****ać levele w Tibii i fejsa przeglądać. :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół