nasiona marihuany

Ciasteczka bez masla konopnego?

Wyszukiwarka Forumowa:

Conan22

Member
Rejestracja
Cze 25, 2017
Postów
7
Buchów
0
Witam mam pytanko czy można zrobić ciasteczka bez robienia masła konopnego tylko odrazu dodać zmielone topki do ciasta?
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
to lepiej sobie zjedz same topki po co będziesz ciastka robił... japie****e :pl:
 
L

Lord of Bhang

Guest
Nie da sie tak ziomek zrobic bo THC sie rozposzcza tylko i wylacznie w tluszczu i alkoholu yo
 

mniamniam

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2017
Postów
103
Buchów
0
to lepiej sobie zjedz same topki po co będziesz ciastka robił... japie****e :pl:

Takiego Royal Creamatic zjadłbym bez ciasta :D nie wiem co oni do tego dali ale tak to pieknie pachnie ze az masz ochote to zjesć, nie palic:queen: kto mial ten zapewne wie
 

SativaMaker

Active member
Rejestracja
Paź 28, 2018
Postów
32
Buchów
0
Takiego Royal Creamatic zjadłbym bez ciasta :D nie wiem co oni do tego dali ale tak to pieknie pachnie ze az masz ochote to zjesć, nie palic:queen: kto mial ten zapewne wie

Ja planuję spróbować swoich sił z creamaticiem, a teraz to mnie wgl namówiłeś...

Co do tematu to nie piszcie jak się nie znacie :pl:, można zrobić ciacha bez masła!! Ogólnie jest mnóstwo sposobów na spożywanie cannabis doustnie ale takie przepisy znajdziesz głównie na amerykańskich forach, oni lubią jeść .

Najlepszym i najszybszym sposobem jest wykonanie procesu dekarboksylacji w piekarniku, chodzi o to żeby zmielić tyle ile chcesz kwiatów i rozsypać to na blachę. Piekarnik ustawiasz na 120 stopni i czekasz 60 minut. w ten sposób THC-A zamienia się w THC i tak mniej więcej działa waporyzator (tylko trochę cieplej) dlatego po sesji waporyzacji możesz po prostu zjeść resztki z komory żeby nie marnować . Jak miałem wapka to zbierałem resztki do osobnego słoika i jak już trochę uzbierałem to posypywałem chojnie pizze taką posypką, lub inne jedzenie.

Jak zdekarboksylujesz trochę takiego towaru to odważ na wadze jakąś początkową dawkę (najlepiej tyle ile sypiesz do Dżoja zazwyczaj) i spróbuj odczekaj 2 godziny i oceń czy chcesz sypać na porcję więcej czy mniej. Ogólnie takie sypkie zioło najlepiej się spisuje jak przyprawa (najlepiej dodawać na koniec bo może ci wyparować THC z patelni) więc wcale nie musisz robić ciastek, a jakbyś chciał to polecam ci najprostrze kruche ciacha bo robią się na tyle szybko i w na tyle dobrej temperaturze że nie musisz się martwić o THC które chce wyparować.


Jak chcesz więcej info co i jak to pisz śmiało na priv.

Teraz w sieci znalazłem wgl pseudo badanie naukowe z taką tabelą:

Kief
Compound Before Decarb 30 Min Decarb 60 Min Decarb
THCA 24.5% 2.6% .1%
THC 3.8% 25.4% 25.5%
CBDA .6% .3% .3%
CBD 0% .1% .1%
CBN .4% 1% 1.4%
Moisture 0% 0% 0%
Total Cannabanoids 29.3% 30.3% 27.4%

Cannabis Trim
Compound Before Decarb 30 Min Decarb 60 Min Decarb
THCA 6.5% 2.9% .2%
THC .6% 4.8% 6.9%
CBDA .2% .2% .1%
CBD 0% 0% .1%
CBN 0% 0% 0%
Moisture 3.4% 4.5% 0%
Total Cannabanoids 7.3% 7.9% 7.3%
Testing provided by SC Labs
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół