nasiona marihuany

4x Philips 32W veg \ 250HPS flo \ 2xThink Fast Dutch Passion \ 2xICED Grapefruit Female Seeds

Wyszukiwarka Forumowa:

laska_34

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2014
Postów
56
Buchów
0
BOX - 40x40x120
ŚWIATŁO - 4x Philips Tornado veg \ 250w HPS GIB PURE XTREAME
DONICZKI - 9L
ZIEMIA - BioBizz All Mix + keramzyt
NAWOZY - Zestaw BioBizz: BioGrow / BioBloom / TopMax/ BioHeaven / RootJuice / oprysk ASAHI SL
WENTYLACJA - mieszający narazie jeden komputerowy / wyciągający łazienkowy fi 100
PESTKI - 2xThink Fast Dutch Passion \ 2xICED Grapefruit Female Seeds
TRENING - LST

Dwie pestki od Dutch Passion wyszły 28.08 i na vegu trzymałem je 30 dni kolejne dwie pestki od Female Seeds wyszły tydzień później i na vegu były 21 dni. Obecnie roślinki od dwóch dni są przełączone 12/12 no i zobaczymy jaki będzie rozwój sytuacji. PH zbijam sokiem z cytryny i PH sprawdzam PH metrem kropelkowym. Temperatura 30 stopni dień - 18 noc, wilgotność - brak danych

Po lewej DP po prawej FS


 
K

karczdaniel55

Guest
Elegancko. Zasiadam i obserwuję. Na chwilę obecną wszystko okej... ALE Co do zbijania sokiem z cytryny - polecął bym ocet, badziej stabilna mieszanka :) Temperatura 30oC przy HPS może być problemem, dodaj mieszaka na lampę i z fartem.
 
D

DarkMessiah

Guest
Taa :D i zciag te latajce spodki :D ile ty im wody teraz dajesz ?
 

-SillveR-

Berrger
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
1,109
Buchów
1
Małe jak na 30 dniowego vega...

Ale za to zdrowe teraz będą się wyciągać przy indukcji także zobaczymy czy się zmiescisz

Pozdr
Tymczasem
 

laska_34

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2014
Postów
56
Buchów
0
Minął tydzień wiec czas na aktualizację projektu

Think Fast 38dni/8dni od przełączenia - po lewej
ICE Grapefruit 29dni/8dni od przełączenia - po prawej

Jak narazie zauważyłem, że Grapefruity wystartowały ostro . Dziewczyny siedzą już pod HPS. Nie mam nawilżacza i co wieczór je zraszam pare razy. Dodałem drugi mieszający i jak narazie temperatura jest w okolicy 26-28stopni w dzień, w nocy około 15 stopni
Co do podlewania sprawdzam wagę doniczek i podlewam je jak narazie co tydzień litrem wody z odżywkami i teraz pytanie do was wg tabeli BioBizz należy nawozy stosować co tydzień i nie wiem czy robić nawóz na przemian z samą wodą czy lać jak w tabeli.



 

Spliffer

Well-known member
Rejestracja
Sie 10, 2017
Postów
74
Buchów
0
Ładnie to wygląda i rośliny jeszcze sporo ruszą do góry. Patrząc po kształcie liści to na wilgotność nie ma co narzekać. Z nawozami ostrożnie bym podchodził, mimo tego iż organiczne. Biobizzem da się popalić krzuny. Ja bym lał im połowę zalecanej dawki na początku.

Pozdro i z fartem!
 

laska_34

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2014
Postów
56
Buchów
0
Wszystko idzie w dobrym kierunku. Dziewczyny idą w górę i wszystkie pokazały płeć. Podlewam je co 6 dni z połową dawki nawozów.
Co wieczór zraszam je kilka razy aby zapewnić im odpowiednią wilgotność. Co do treningu to narazie zaprzestałem je naginać i zobaczymy jaki będzie rozwój sytuacji.

Think Fast 45dni/15dni od przełączenia - po lewej
ICE Grapefruit 36dni/15dni od przełączenia - po prawej





 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Podlewanie co 6 dni to raczej nie za czesto...
 

Jacula

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2017
Postów
326
Buchów
25
To masz panie doniczki 4x9l ? Czy 2x9l ? Co 6dni podlewasz a nie lepiej co 3dni a mniej?
 

laska_34

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2014
Postów
56
Buchów
0
To masz panie doniczki 4x9l ? Czy 2x9l ? Co 6dni podlewasz a nie lepiej co 3dni a mniej?

Doniczki 4x9l
Podlewam co 6 dni bo sprawdzam ciężar doniczki i jak narazie starcza im na 6 dni. Leje po litrze wody + papu
Pewnie z biegiem czasu będę częściej lał. Narazie jest ok
 

-SillveR-

Berrger
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
1,109
Buchów
1
Zdrowe :spalony:

Ja podlewamy co dwa dni piją jak na kacu haha

Pzdr
 

Jacula

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2017
Postów
326
Buchów
25
Doniczki 4x9l
Podlewam co 6 dni bo sprawdzam ciężar doniczki i jak narazie starcza im na 6 dni. Leje po litrze wody + papu
Pewnie z biegiem czasu będę częściej lał. Narazie jest ok
To masz jakieś nietypowe wymiary doniczek czy wymiar boxa to 60x60??
 

Krul

Active member
Rejestracja
Paź 17, 2014
Postów
39
Buchów
0
HPS 250W na 40x40 boxa?! No nie pozostaje mi nic innego jak obserwować. Fenomenalna moc na taką powierzchnie, pewnie rośliny wybuchną :p
 

Jacula

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2017
Postów
326
Buchów
25
A mi się wydaje że wkradł się błąd w opisie pewnie większy box skoro donice 9litrowe
 

laska_34

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2014
Postów
56
Buchów
0
Minął tydzień
Za dużo nie ma co pisać bo wszystko idzie prawidłowo.
Dziewczyny dostają papu w 100% dawce, podlewane są co 3 - 4 dni i wszystko wyglądają tak:






 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół