nasiona marihuany

Znacie te grzyby? Muchomory czerwone bez kropek?

Wyszukiwarka Forumowa:

NejCziRisTiko

Active member
Rejestracja
Maj 17, 2014
Postów
27
Buchów
0
Byłam dziś w lesie, i jak to w Bydgoszczy...Kołpaczków i Łysiczek w ogóle, ale muchomorów od cholery. Znalazłam wiele tych z kropkami(im zdjęć nie robiłam), jak i tych bez kropek...dlatego pytanie, czy to też są muchomory czerwone? Możliwe iż na tych fotkach jest nawet kilka gatunków...potraficie je odróżnić i nazwać? W jakim stopniu są trujące a w jakim halucynogenne? Ps. Czy to prawda że właśnie w tych kropkach znajduje się najwięcej psychoaktywnej substancji?

wzięłam także dwa inne muchomory, brązowego oraz żółtego z białymi kropkami, próbował ktoś je zażywać i wie jak działają?


No i...może chociaż jeden z nich okaże się kołpaczkiem? ^ ^ (te najbardziej prawdopodobne mi się połamały ;-; )

Jak ja bym chciała mieszkać w Krakowie lub Katowicach. :< (Nie, nie tylko z powodu Łysiczek xD )mutex/ocfipreoqyfb/mutex



zdjecia do galerii
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
kolego tyle lat tu siedzisz i wstawiasz takie bzdury

---------- Post Zaktualizowany 00:17 ---------- Data pierwszego postu 00:14 ----------

najprostrzy atlas grzybowy, z resztą już od przedszkola wiedzo jak rozpoznać czerwonego. czerwonawego czy jak ma to już inna szkoła jazdy i ponoć smaczne, ale.. czerwonego?

https://www.google.pl/search?q=much...9MjWAhWHOBoKHVXfCl8Q_AUICigB&biw=1350&bih=610

musisz to znalezc wlasnie takie jak z linka, wysuszyc w 90 stopniach czy cos i miłej zabawy.

---------- Post Zaktualizowany 00:19 ---------- Data pierwszego postu 00:17 ----------

a z kropkami mit, rownie dobrze może być w kołnierzu najwięcej aktywnych substancji.
 

NejCziRisTiko

Active member
Rejestracja
Maj 17, 2014
Postów
27
Buchów
0
kolego tyle lat tu siedzisz i wstawiasz takie bzdury

---------- Post Zaktualizowany 00:17 ---------- Data pierwszego postu 00:14 ----------

najprostrzy atlas grzybowy, z resztą już od przedszkola wiedzo jak rozpoznać czerwonego. czerwonawego czy jak ma to już inna szkoła jazdy i ponoć smaczne, ale.. czerwonego?

https://www.google.pl/search?q=much...9MjWAhWHOBoKHVXfCl8Q_AUICigB&biw=1350&bih=610

musisz to znalezc wlasnie takie jak z linka, wysuszyc w 90 stopniach czy cos i miłej zabawy.

Nie zauważyłeś jak rzadko tu wchodzę? Jeżeli potrafisz odróżnić te muchomory to pomóż a nie zaśmiecasz forum jakimiś docinkami.
Po jaką cholerę dajesz mi linka do google z typowymi obrazami muchomora czerwonego? Widziałeś wgl moje zdjęcia? Chodzi mi o takie bez kropek. Znalazłam więcej tych z kropkami, a napisałam tego posta aby się dowiedzieć czy te bez kropek to także muchomor czerwony i mogę go użyć, ogarniasz? Jeżeli się nie znasz na grzybach, to nie odpisuj.
 

NejCziRisTiko

Active member
Rejestracja
Maj 17, 2014
Postów
27
Buchów
0
nie kolego w takim razie ale wez sie ogarnij zamiast kombinowac heh

wrzuc do galerii fotki, pomyslimy. i nie kombinuj jak się nie znasz bo trafisz sromotnika i nici z cpania będą

Chyba trzeba by było być daltonista aby nie odróżnić koloru białego od czerwonego. I ty się ogarnij, i przeczytaj całego posta, a nie odpisujesz mimo tego, że nawet zdjęć nie zobaczysz. Żal.pl
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
widziałem, nie ma co szamać. zaopatrz się w coś sprawdzonego pewnego..

proponuję twarożek ze szczypiorkiem zamiast jakiś dziwnych grzybów.

z resztą.. na górze strony jest opcja do kliknięcia galeria, wrzuć je w nią. i dowód kobiecości też. to inaczej pogadamy, kulturalniej

Widziałeś wgl moje zdjęcia?

kurde, wiesz co zobaczyłbym chętnie w sumie,
 
Ostatnia edycja:

NejCziRisTiko

Active member
Rejestracja
Maj 17, 2014
Postów
27
Buchów
0
widziałem, nie ma co szamać. zaopatrz się w coś sprawdzonego pewnego..

proponuję twarożek ze szczypiorkiem zamiast jakiś dziwnych grzybów.

z resztą.. na górze strony jest opcja do kliknięcia galeria, wrzuć je w nią. i dowód kobiecości też. to inaczej pogadamy, kulturalniej



kurde, wiesz co zobaczyłbym chętnie w sumie,

W którym miejscu w tej galerii można niby wrzucać zdjęcia z grzybami? Dowód kobiecości? XD Człowieku...ja jestem po prostu człowiekiem, dlatego nie irytuje się kiedy ktoś mówi do mnie w płci męskiej, płeć u innych osób ma dla mnie minimalne znaczenie, dlatego i u mnie tak samo. Wszyscy ludzie są dla mnie po prostu ludźmi i tyle. :) Ale trochę bawi mnie to, że tak wiele osób na podstawie mich wypowiedzi stwierdza, ze jestem chłopakiem, chyba mam w sobie wysoki pierwiastek męski, huehuehue. :D A poza tym zawsze jestem miła...dla osób które są miłe dla mnie! A czy ty z tymi twoimi docinkami byłeś według ciebie grzeczny i kulturalny? No nie bardzo!
Czy mógłby ktoś inny się jeszcze pod moim wątkiem wypowiedzieć i oświecić mnie cóż to za grzyby?
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
wrzucasz np w "fotki niezarejestrowanych (teraz dodawać tutaj)" albo sobie zakładasz swoj album.
 

allroad

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2017
Postów
91
Buchów
1
Witam , no sorki ale przeglądam stronę trzeci raz i nie widzę żadnych zdjęć , oprócz galerii google :/ Może masz na myśli tzw. surojadki
czerwone jak muchomor często płaskie i kolorowa skórka odchodzi od kapelusza . Lubie na patelni z pieprzem i solą <peace> :p :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół