nasiona marihuany

2x 400wat czy 3x 250wat?

Wyszukiwarka Forumowa:

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Chrzań to że porysowany i odeślij im to bo Ci wyła zrobili najwyraźniej.. Wczoraj chciałem Ci odpisać ale skrzynia była przepełniona..
 

Szklanka1

Active member
Rejestracja
Mar 5, 2015
Postów
27
Buchów
0
A on jest generalnie gorszy od lumateka? Dzwoniłem teraz i gadają mi że jak wkręce 1000wat mh to moge krecic potencjometrem ... I kużwa wysłałem im to co chce i oni mi podesłali zamiennik teraz patrze rzeczywiscie.... Kolor byl jak lumatek i nie spojrzalem ze na koncu pisze co innego.. ehhh https://zapodaj.net/5eccab5df633d.png.html
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Masz tydzień na zwrot bez podania przyczyny, także jak Ci nie pasuje to odsyłaj.
 

Szklanka1

Active member
Rejestracja
Mar 5, 2015
Postów
27
Buchów
0
Oni to jeszcze sciągali specjalnie dla mnie bo tydzień czekałem... Ale kwas, teraz jak im to odesle to będę czekał nie wiadomo ile na lumateka... No ch*jowo strasznie jak nie mogę w niego włożyć mh zarowki... Ciekawe czy beda chciei wogole mi wymienić na lumateka. A jak włoże zarowke 1000 w niego i sciemnie na 600 to strzeli od razu ?
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
A co Cie obchodzi że ściągali specjalnie dla Ciebie, mieli w ofercie to niech biorą z powrotem. Tak jak proxima pisze, a przy sprzedaży internetowej jest chyba nawet dłuższy czas na zwrot.
 

Szklanka1

Active member
Rejestracja
Mar 5, 2015
Postów
27
Buchów
0
No dobra to próbuję, jutro zadzwonię do nich i już stanowczo powiem że chce wymiany / oddania. Zobaczymy co powiedzą
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Chodzi o to że na lumateka nie mogę powiedziec złego słowa, tak jak zapewnie większość użytkowników, a z tamtym wynalazkiem nie wiadomo jak będzie.. Warto wymienić i cieszyć się teoretycznie dłuższą żywotnością..
 

Szklanka1

Active member
Rejestracja
Mar 5, 2015
Postów
27
Buchów
0
Dzwoniłem i wymienią mi, ale mówią mi że jak podepne 600wat żarówkę to mogę uszkodzić zasilacz i że nawet zarowka mh musi być 1000wat i wtedy mogę ja Dac na 600 na potencjometrze. Mówili że już mieli takie przypadki i producent odmówił naprawy. I najlepiej żebym wysłał im i tą żarówkę i przysla mi 1000mh zamiast tej 600 co mam. Wiecie może gdzie mogę znaleźć jak to zaleca producent??
 

Szklanka1

Active member
Rejestracja
Mar 5, 2015
Postów
27
Buchów
0
Wysłałem, mam nadzieję że wymienią i nie będę musiał długo czekać
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół