nasiona marihuany

Medyczna marihuana, oleje cbd - legalizacja Polska pytania

Wyszukiwarka Forumowa:

Godefinition

Member
Rejestracja
Wrz 14, 2016
Postów
6
Buchów
0
Cześć!

Od dłuższego czasu słychać w Polsce o legalizacji medycznej marihuany, i olejów CBD jako leki.
Ustawę już ponoć przegłosowali, i przygotowywujemy się aktualnie do wprowadzenia danych produktów.

Ja osobisćie leczę się na depresję, lęki klasycznymi antydepresantami, i powiem krótko - szału nie ma. Co więcej biorę ponoć najmocniejszy antydepresant - mirtazapinę, i to w największej dawce - 45 mg.
Już mniejsza w to, tak czy siak chciałbym, jeżeli będzie to lepszą opcją, i bezpieczniejszą (co chyba logiczne - bo naturka), leczyć się medyczną marihuaną i olejami CBD. Tak, tak - wiem. Marihuana czasami wywołuje lęki, ale pewnie nie ta medyczna, a jak już jeżeli - to mniej. Oleje CBD natomiast na bank nie wywołują lęków, ba niwelują je w bardzo dobry sposób, ba działają antydepresyjnie i nootropowo - poprawiają pamięć, napęd i koncentrację. I tego właśnie szukam. Działania na lęki, depresję, napęd, i rozróżniając od napędu - poprawę pamięci i koncentracji. Oczywiście to jest sporo tych olejków, ale jak dany co będzie nam kupić w aptece nie spełni wszystkich powyższych funkcji to i tak nie będzie myślę źle. No i mam do Was pytanka, mianowicie:

1. Orientujecie się kiedy wejdzie do naszych aptek orientacyjnie medyczna marihuana i oleje CBD?
2. Jaka odmiana/y będzie dostępna w aptekach medycznej marihuany (suszu), i rodzaj olejów CBD?
3. Czy medyczna marihuana (susz), i/lub olejki CBD będą przypisywane chorym na depresję, lęki?

Pozdrawiam!
 

Pikar

Well-known member
Rejestracja
Sie 24, 2017
Postów
110
Buchów
0
Po pierwsze, to nie ma czegoś takiego jak medyczne odmiany...... Ganja jest lecznicza sama w sobie bez podziału na odmiany.

Tak na prawde legalizacja Ganji w celach leczniczych jest dla mało sprytnych, którzy nie potrafią kupić sobie nasion i posadzić.
Co z tego że zalegalizują, jak i tak będą mogli kupić tylko bogaci. Znajoma mojego kolegi pojechała do innego kraju gdzie Ganja jest legalna, bo ma chorą córke, która potrzebowała tej rośliny... wróciła po 2-óch miesiącach, bo nie było jej stać. Teraz sama uprawia i jeszcze komuś sprzeda i ma pieniądze na życie.
je**ć rząd!!!
 

Godefinition

Member
Rejestracja
Wrz 14, 2016
Postów
6
Buchów
0
z tego co słyszałem to gram suszu będzie w granicach 40-60 zł. Oczywiście, ganja jest medyczna sama w sobie, z tym, że nie dla każdego, tak jak pisałem - u niektórych wywołuje fobie społeczne, lęki. "medyczną" określamy te statystycznie najbardziej zdrowe dla ogólu ludu, rozumiesz.

Czekam na odpowiedzi na moje pytania, z góry dzięki!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół