nasiona marihuany

Czy dojdzie? -- Passion #1

Wyszukiwarka Forumowa:
K

kmwtwzq2

Guest
nic już nie rób obserwuj czy plecha nie wchodzi, żadnego podlewania niczym i sypania niczym, nawet popalone masz kwiatostany na końcówkach, nie mówię o fiolecie bo to wiadomo od zimna.
ja bym trzymał 2 tyg i kosa.

Kup sobie mikroskop 30x albo 50x, nawet takie fajne nakładki na telefon są, groszowe sprawy,
Obserwuj trichomy bo tak to ciężko dostrzec. Olej <WŁOSIE>
Podam ci mój przykład miałem ścinać bo chciałem na mlecznych już miałem nożyczki w reku i na oko kwiatostany, wyglądały jak bym je białym proszkiem posypał, ale coś mnie podkusiło i zlazłem do szopy po mikroskop patrze a tam przezroczyste
https://www.youtube.com/watch?v=eXptTKF-DDA


Byłem własnie wczoraj sprawdzić czy nie ma plechy i wszystko w najlepszym porządku.
Od 2 tygodni niczym nie nawoże, niczym nie sypie, więc nie wiem od czego mogą być popalone.

Zaraz wejde na alledrogo i poszukam tej nakładki.

Dzięki 555 <wodna>​
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,424
Odznaki
1
Mogło by być tak jak pisze BlackMen, ale nie koniecznie.
Wychodzę z założenie, że im starsza roślina tym szybciej reaguje na coraz krótsze dni i dłuższe noce.

Ponoć jak Na in Dasz krótki weg 18/6 a potem 12/12, to roślina wolniej rozpocznie proces kwitnienia niż była by dłużej na wegu. Na logikę to samo powinno się tyczyć outdora.

Skoncz ty juz pier***ic, jeszcze jeden taki post i sie zegnasz z forum, bedzie tego.
 

siała_baba_mak

Active member
Rejestracja
Cze 30, 2013
Postów
31
Buchów
0
Dobry ten piast milk jest ... Ja tam czekam na relke ze stołecznej . Rolnik , jeszcze będą z ciebie ludzie !.
się śmiali .
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Ma być w przyszłym tygodniu po około 23c w całej PL i do tego słonecznie. Pięknie dojdzie i już fota górnego topa z brązowym włosiem wygląda na oko bez lupy jak by był prawie dojrzały. Nie wiem jak jest z dolnymi partiami.

- Usuną bym w wolnej chwili wszystkie duże wiatrakowe nie zakrysztalone liście i zostawił na 2-3dni i kosa.
Lub;
- jak bym nie miał czasu latać dwa razy na spota, to poczekał bym jeszcze ze 3dni i kosa.
 
R

rolnikdolpasz

Guest


---------- Post Zaktualizowany 20:40 ---------- Data pierwszego postu 20:37 ----------

Ale ze co nocowal bys na tym spocie 3 dni ?

Nie. Chodzi mi o to, że na 3dni przed zbiorem usuwa się duże liście wiatrakowe, ale jak ktoś nie ma czasu często jeździć na spota (2razy), to niech tylko (raz) pojedzie za około 3-4dni ściąć przed załamaniem pogody na gorszą.

Ma być na początku przyszłego tygodnia po około 23c w całej PL i do tego słonecznie. Pięknie dojdzie.
 
L

Lord of Bhang

Guest
Ma być w przyszłym tygodniu po około 23c w całej PL i do tego słonecznie. Pięknie dojdzie i już fota górnego topa z brązowym włosiem wygląda na oko bez lupy jak by był prawie dojrzały. Nie wiem jak jest z dolnymi partiami.

- Usuną bym w wolnej chwili wszystkie duże wiatrakowe nie zakrysztalone liście i zostawił na 2-3dni i kosa.
Lub;
- jak bym nie miał czasu latać dwa razy na spota, to poczekał bym jeszcze ze 3dni i kosa.


Rolnik ty I te teoje fsrmazony:zjarany:
Wes sie ogarnij bo juz chyba duzo osňb MA dosc twoich postów
 
K

kmwtwzq2

Guest
Trichomy

Dolne partie nie mają jeszcze brązowych włosków.
Mój plan działania jest taki, że zostawiam je jak najdłużej się da, żeby trichomy były mleczne.
Rośliny dostały oprysk przeciw pleśni, mam nadzieję, że nic się nie stanie złego.​
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Jak uznasz, że górne partie dojrzały, to możesz ściąć sekatorem górne dojrzałe partie a dolne zostawić jeszcze z tydzień, żeby dojrzały. Bez oprysku dał by radę. Pamiętaj, że chemiczny oprysk potem będziesz palił.:pukel:
 
K

kmwtwzq2

Guest
Oprysk

Jak uznasz, że górne partie dojrzały, to możesz ściąć sekatorem górne dojrzałe partie a dolne zostawić jeszcze z tydzień, żeby dojrzały. Zapewne bez oprysku dały by radę. Pamiętaj, że chemiczny oprysk potem będziesz palił.:pukel:

Oprysk zrobiony tydzień temu BioSept'em, który jak wyczytałem nie jest 100% chemiczny.
Więc raczej sie wypłucze wszystko do ścinki.
W tygodniu pojade obejrzeć trichomy i podejme decyzje.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół