nasiona marihuany

Jazda samochodem a testy na sline Nl

Wyszukiwarka Forumowa:

bahama

Member
Rejestracja
Sty 25, 2017
Postów
7
Buchów
0
Orientuje sie ktos jak wyglada sprawa z jazda samochodem w holandi? Oczywiscie nie chodzi mi o to zeby jezdzic upalony, tylko czy jak wieczorem paalilem to czy moge jechac rano do roboty?
Słyszalem ze ponoc od 1 lipca zmienily sie przespisy i jest wiekszy przypal. Moze jest ktos kto mieszka w nl i wypowiedzial by sie odnoscie jaazdy po uzyciu? Czy sa czeste kontrole i do jakiego czasu wykrywaja thc w slinie? Bo troche lipa jak dzis sie zjaram w coffiku a jutro mi prawko odbiora. Z gory dzieki i pozdro
 
R

ruski wentylator

Guest
KUP NA ALLEGRO TESTY NA OBECNOSC thc , SA PO 7-9 ZL/SZT,

NAWET TAK Z CIEKAWOSCI SIE PRZETESTUJ RANKIEM PO WIECZORNYM PALENIU...
 

padree

Sruuuuuuuuuuuu....
Weteran
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
1,185
Buchów
2
Nie wiem jakich testów ma używać policja w Holandii, ale w Irlandii na sline używają Draeger 5000. Cannabis do 6-8 godzin po zażyciu, speed i koks 24h, extasy nie wiem i benzo chyba sprawdzają też.

Pogoogluj.


Aaaa. Zapomniałem. Testy na ślinę, te mało dokładne, podobno działają do 12 godzin.


Ja bym nie srał żarem, bo najpierw to muszą mieć podejrzenie. Zawsze miej w aucie krople do oczu.

I nie wiem czy to działa, ale w necie piszą żeby mieć kąsek cytrynowy czy Wit C w proszku, żeby przed testem wypłukać gębę. Podobno pomaga. Ale nie próbowałem..
 
R

ruski wentylator

Guest
kiedyś kupiłem na allegro 3 szt tylko na krople moczu

podczas palenia koledze wykazalo BLAD-NIEWAZNE - może taki przypadek,

ja po wielkim wieczornym upaleniu, wstałem po 4-5godzinach i wykazalo ze jestem pod wpływem, trzeci mam niezywany jeszcze
 

padree

Sruuuuuuuuuuuu....
Weteran
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
1,185
Buchów
2
Też miałem takie testy, ale tanioszki w aptece to niestety chu**we są. Policja ma porządną maszynę niestety. Albo i stety, bo jak dla mnie, to te 6-8 godzin po jest całkiem fair. Lepiej niż z alko.
 

bahama

Member
Rejestracja
Sty 25, 2017
Postów
7
Buchów
0
Tez uwazam ze te 6/8h to calkiem spoko tylko pytaanie czy u regulaarnego palaaacze ten czas bd taki sam ;) dzieki panowie za cenne info
 

kawasaki0

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
298
Buchów
34
A ja jestem ciekawy czy jest szansa przejsc testy na wynik negatywny jesli jara sie x lat dzien w dzien. Bo mi sie wydaje, ze musialbym zrobic z tydzien przerwy to moze te policyjne i by nic nie pokazaly xD.
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Jak się długo jara to przerwy są nie wskazane...bo i po co?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół