nasiona marihuany

Spot nr 2 durban czy dojdzie?

Wyszukiwarka Forumowa:

Burmistrz

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2017
Postów
356
Buchów
0
byłem wczoraj na spocie nr: 2 sprawy tak sie maja tak: są tam 2 rośliny
oddalone od siebie o parę metrów.
CAM00422.jpg


CAM00423.jpg


CAM00427.jpg


CAM00425.jpg

CAM00426.jpg
CAM00428.jpg


a to jest ta co miała 25cm w lipcu, była pozarastana pokrzywami odsłoniłem ja i oto co z niej wyrosło ale co z tego jak jest na tym samym etapie kwitnienia nawet wcześniejszym:
CAM00429.jpg


dojdzie? czy na makumbę? dawać coś na pleśń? czymś sypać lać? ripen?

to jest 100% sativa i za bardzo po topach ciężko mi ocenić ile jej zostało. tym bardziej ze trih... nie widzę przy tej pogodzie.
 
Ostatnia edycja:
R

rolnikdolpasz

Guest
Witam Burmistrza.

Oczywiście, że dojdzie i nie trzeba dawać nic na pleśń, tylko cieszyć się, że jest deszczowa pogoda i nie trzeba nawozić, ani podlewać..tylko wystarczy czekać. Myślę, że dojdzie pod koniec pierwszej połowy października.
 

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
Podsyp czymś na flo i czekaj. Wszystko zależy od pogody, a nóż się trafi że do końca listopada będzie ciepło i słonecznie..
A trihomów to Ty nie szukaj, bo gdzie? przecież ona dopiero zaczęła kwitnąć, dobre dwa miesiące przed nią xd
 

Burmistrz

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2017
Postów
356
Buchów
0
Mam mętlik w głowie a nic nie jarałem.
końca listopada będzie ciepło
przecie w lipcu na poczatku to zwykle są przymrozki z tego co pamiętam ES zrobiła się fioletowa już 20 października :D.

i nie trzeba dawać nic na pleśń, tylko cieszyć się, że jest deszczowa pogoda i nie trzeba nawozić, ani podlewać
nie wiem czy to na poważnie napisałeś czy dla żartu, ale ja przy tych roślinach nic nie robiłem byłem 2x na spocie oprysk na chwasty i owady i sypnąłem nawozy do róż i małe LST.

co powiecie o nawozie jesiennym?czy do róż? wszystkie maja więcej N od PK
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Witam Burmistrza.

Oczywiście, że dojdzie i nie trzeba dawać nic na pleśń, tylko cieszyć się, że jest deszczowa pogoda i nie trzeba nawozić, ani podlewać..tylko wystarczy czekać. Myślę, że dojdzie pod koniec pierwszej połowy października.

weź rozbieg i pie****nij barana w ścianę

na listopad może się wyrobi heh z***any rok mamy każdemu sezony zamulają oprysk wykonaj nie zaszkodzi a może pomoże podsyp granulatem dużo pada to i szybko się rozłoży chyba że masz czas to sobie podlewaj pozdro
 

Burmistrz

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2017
Postów
356
Buchów
0
no dobra na pleśń coś się znajdzie, no ale jaki nawoź posypowy? polifoski nie zdobędę ale są jakieś nawozy granulowane jesienne czy zwykly do róż NAWÓZ MINERALNY NPK (Ca + S)
7 - 11 - 24 (7,0 + 13,8) z mikroelementami może być?
 
R

rolnikdolpasz

Guest
weź rozbieg i pie****nij barana w ścianę

na listopad może się wyrobi heh z***any rok mamy każdemu sezony zamulają oprysk wykonaj nie zaszkodzi a może pomoże podsyp granulatem dużo pada to i szybko się rozłoży chyba że masz czas to sobie podlewaj pozdro

Nie obrażaj mnie, bo jak Byś zapalił mojego outdora z przed 10-lat, to Byś sie poskładał po jednym lolku z 0,5 early girl z pestek od growi seeds.

A skąd wiesz jaka będzie pogoda w pierwszej połowie pazdziernika? Może będzie złota polska jesień po tych deszczach. Nie powiedziałem, że dojdzie, tylko myślę, że dojdzie a jasne jak będzie chujo.. pogoda to może się opóźnić. Podlewanie w taką pogodę zwiększa ryzyko na pojawienie się pleśni.

Nie jest wcale tak, że jak nawieziesz przed zbiorem to akurat dużo więcej Ci wyrośnie, chyba, że rośliny w ostatnim czasie nie dostały nic konkretnego na flo. Optymalnie jest dawać mineralny nawóz na flo pomiędzy końcem sierpnia a połową września i potem już sama woda, żeby temat był smaczny. Zależy też od odmiany, no i pogody.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
a co myślisz że będzie +20 stopni ? nie nawozić bo niby dlaczego? jak do końca jeszcze bardzo daleko zresztą z tobą szkoda dyskutować odznaka sama mówi za sibie
 
R

rolnikdolpasz

Guest
no dobra na pleśń coś się znajdzie, no ale jaki nawoź posypowy? polifoski nie zdobędę ale są jakieś nawozy granulowane jesienne czy zwykly do róż NAWÓZ MINERALNY NPK (Ca + S)
7 - 11 - 24 (7,0 + 13,8) z mikroelementami może być?
Od biedy może być. Szkoda, że nie masz czegoś z wysokim P a niższym, albo ew.. równym K.

---------- Post Zaktualizowany 16:16 ---------- Data pierwszego postu 16:14 ----------

a co myślisz że będzie +20 stopni ? nie nawozić bo niby dlaczego? jak do końca jeszcze bardzo daleko zresztą z tobą szkoda dyskutować odznaka sama mówi za sibie

Patrząc na foto w sumie przyznam Ci rację, bo topy dopiero zaczynają się tworzyć i można coś jeszcze na flo dać. Granulat to dobry pomysł, bo nie trzeba podlewać i zwiększać wilgoci. Co do pogody ciężko stwierdzić jaka będzie. Może być i po 18-20c w pazdzierniku a do tego słonecznie.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
potas + fosfor azot w małych ilościach albo i bez azotu może być
 

Burmistrz

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2017
Postów
356
Buchów
0
czy ktoś z was miał harwest w połowie albo pod koniec listopada? <rotfl>
 
O

OdcieńZieleni

Guest
ja harvest w grudniu miałem, jak musiałem iść ściąć świerk, żeby santa miał gdzie prezenty zostawić :):spalony:
 

Burmistrz

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2017
Postów
356
Buchów
0
kupiłem
TOPSIN MS500 dam 150% dawki
BAYERN DECIS na owady dałem 50% dawki wszystko razem zmieszane

a teraz nawóz

objechałem 6 sklepów w tym łobi i Liroj Merlin i nic ciekawego nie było albo P większe albo K itd.
w malutkim ogrodniczym pan polecił mi takie coś:
fruktoVit nawóz jesienny uniwersalny NAWÓZ WE granulowany
Nawóz NPK (MgO)
3,2 - 8,0 – 9,5 (6,0) z borem, żelazem 1kg 8zł

CZY TO DOBRA KOMBINACJA?
 

Misqu

Well-known member
Rejestracja
Gru 23, 2008
Postów
359
Buchów
16
Nie podlewanie w celu zmniejszenia wilgotności w sumie może mieć jakiś sens, ponieważ rozlana woda może parować i osadzać się na liściach rośliny, ale jeśli w nocy jest rosa to chu*a da i tak, dlatego barmanie piwo lej!!

---------- Post Zaktualizowany 01:50 ---------- Data pierwszego postu 01:49 ----------

kupiłem TOPSIN MS500 dam 150% dawki BAYERN DECIS na owady dałem 50% dawki wszystko razem zmieszane a teraz nawóz objechałem 6 sklepów w tym łobi i Liroj Merlin i nic ciekawego nie było albo P większe albo K itd. w malutkim ogrodniczym pan polecił mi takie coś: fruktoVit nawóz jesienny uniwersalny NAWÓZ WE granulowany Nawóz NPK (MgO) 3,2 - 8,0 – 9,5 (6,0) z borem, żelazem 1kg 8zł CZY TO DOBRA KOMBINACJA?
a kombinujesz Pan kup że no Burza Kwiatów tanie jak barszcz i skuteczne.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół