nasiona marihuany

problem z krążeniem?

Wyszukiwarka Forumowa:

isjustdude

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2017
Postów
228
Buchów
5
cześć! Jakiś czas temu moja luba powiedziała mi że po paleniu jedną dłoń (lewą) mam zawsze zimną, a prawą nie. Prawa ma normalną temperaturę. Palę od 15 lat i nie zorientowałem się nigdy, więc zacząłem się teraz zastanawiać czym może to być spowodowane? Ktoś reaguje podobnie? Czy powinienem się tym martwić i zrobić jakieś badania? W czerwcu robiłem okresowe badania z rtg płuc, spirometrią, ekg, usg jamy brzusznej, morfologią i w ogóle ze wszystkim co się dało i żadne z badań nie wykazało nieprawidłowości. Nie udało mi się znaleźć żadnego podobnego tematu, proszę o link jeśli to dubel. Pozdrawiam i życzę miłego łikendu :)
 

Misqu

Well-known member
Rejestracja
Gru 23, 2008
Postów
359
Buchów
16
Siemka! A często jedziesz na ręcznym jak kobiety nie ma w domu? HEHE!!! Świruje!!! Tak na poważnie może masaż pomoże, oczywiście profesjonalny. Może jakis spięty miesien uciska na nerw lub cos w ten desen. Sam ostatnio mialem masaz calego ciala i powiem Ci, że babka nie mogla mi 2ch miesni w ogole rozmasowac bo byly tak spiete. Czlowiek cale zycie masowany nie byl i nie zdawal sobie sprawy o takich rzeczach, ze spiety miesien moze miec wplyw na reszte ciala... pomysl o tym, zdrowie najwazniejsze, pozdrawiam!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół