nasiona marihuany

OUT ,09 by k...o hehe

Wyszukiwarka Forumowa:

satch

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2007
Postów
103
Buchów
0
Siemasz. Ja np. kupilem nasiona holland's hope i durban poison z c.fr.pl od nirvany i do tej pory nie zaczely kwitnac :pl: niezle mnie to rozpie****a

Mnie też rozpie****a bo zakupiłem z seed.pl 4xShaman Femi DP - doglądane 1-2/tyg Donice 30L z dziurami - nawożone Canna teraz BioBizz i tez mój drogi nie widać jeszcze białych włosków co mnie jeszcze bardziej rozpierd***;/// Czyżby mi za 100zł dali trefne pestki...bo płeć już widać od tygodni. Co z tym fantem robić? :/ Kiełkowały 22-28.IV ;]

PzdR!
 
G

Gość

Guest
pojawiaja sie same jaja czy kwiaty zenskie tez??? bo jak same jaja to cie w hu*a zrobili ze to femi a jak jaja na babce to masz herma i masz lipe...
same jaja są na krzaczku wiec breeder wali w hu*a tzn joint doctor - kórwa wiecej od nich nic nie wezme
 
G

Gość

Guest
Mnie też rozpie****a bo zakupiłem z seed.pl 4xShaman Femi DP - doglądane 1-2/tyg Donice 30L z dziurami - nawożone Canna teraz BioBizz i tez mój drogi nie widać jeszcze białych włosków co mnie jeszcze bardziej rozpierd***;/// Czyżby mi za 100zł dali trefne pestki...bo płeć już widać od tygodni. Co z tym fantem robić? :/ Kiełkowały 22-28.IV ;]

PzdR!
A mi dla odmiany shaman z dp ladnie kwitnie ale nic poza tym. Wychodzi na to, ze bedzie lipny outdoor :LOOL: Mam jeszcze mixed sativa z nirvany i ta tez jeszcze nie kwitnie. I tutaj nachodzi pytanie co do k***y ?? ?? !! sorka z ofa
 
G

Gość

Guest
taka zima tego lata , bo nie bedzie co palic na zime -sam ten fakt mnie przeraża ,dosadziłem kilka automatów -ale ile tego palenia bedzie,nie ma to jak duży krzak ,a miałem takie fajne nasionka niestety wszystko stracone na ten sezon ,zostaje kupowac po 4-5 bic shitu od dila za 30pln masakra
 

Thunder

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2006
Postów
299
Buchów
1
taka zima tego lata , bo nie bedzie co palic na zime -sam ten fakt mnie przeraża ,dosadziłem kilka automatów -ale ile tego palenia bedzie,nie ma to jak duży krzak ,a miałem takie fajne nasionka niestety wszystko stracone na ten sezon ,zostaje kupowac po 4-5 bic shitu od dila za 30pln masakra

Zawsze jest opcja In :)
 
G

Gość

Guest
właśnie niestety nie mam opcji in i niestety , a lepsze kontakty to wiadomo łatwo na przypał trafic
 
G

Gość

Guest
up load mojej fotorelki ostała sie 1 roślina

100_0750.JPG



słabo napuchła a już pażdziernik oby przymrozki przyszły póżno

100_0751.JPG


100_0756.JPG



ciekawe czy dojdzie ale raczej nie już coraz zimniej , chociaż jeszcze polska złota jesień
 

Margos

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2009
Postów
100
Buchów
0
no dojsc nie dojdzie na bank, lej duzo na kwitnienie i trzymaj ile da natura


powodzenia.
 
G

Gość

Guest
a ripen warto lac czy nie ma to sensu ,albo co myślicie o wodzie z miodem bo też o tym słyszałem i co ten miód takiego daje
 

DzIaJdZo

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2009
Postów
126
Buchów
0
Podobno poprawia smak ale to tylko teoria sam jak teraz bede jechac na spota to przeplukam woda z miodem zobaczymy co to zmieni <peace>
 

Margos

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2009
Postów
100
Buchów
0
a ripen warto lac czy nie ma to sensu ,albo co myślicie o wodzie z miodem bo też o tym słyszałem i co ten miód takiego daje


wg. mnie, dla Ciebie warto, bo nie ma sznas zeby doszła, a tak to spuchnie solidnie po tym specyfiku.

miod poprawia smak.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół