nasiona marihuany

Czy woda zawsze musi odstać 24 h?

Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 71376

Guest
Ja tam nalewam wodę zaraz po podlaniu więc stoi sobie ze 3 dni w zamkniętych butelkach. Wydaje mi się że chlor mimo wszystko odparuje. Moje zużycie to 50 litrów tygodniowo. To na wodę bym musiał wydać 60 zł miesięcznie a i tak bym sprawdzał pH miernikiem bo bym nie wierzył tak ślepo w wodę z biedronki. Póki co leje z kranu cały czas i jest ok już drugie grow
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
ja też zawsze po opróżnieniu butelki 5l wlewam kranówe i tak stoi okdręcona parę dni. od roku zero problemów z ph :p
 
O

OdcieńZieleni

Guest
zawsze lałem wode od razu do doniczek i nigdy problemow nie było..
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Jeśli woda z kranu jest na tyle dobra ze jesteś w stanie sie jej napic ze smakiem to i planty ogarną.
 
D

DarkMessiah

Guest
Uprawa mineralna lej prosto z kranu byle zimna nie była hehe uprawa organiczna warto odstawić żeby chlor odparował.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Chlopcy czasy ciezkiej komuny jak woda ***ala chlorem juz minely. Od lat sie od chlorowania wody odchodzi, od 2015 Warszawka juz ma niechlorowana wode.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Ja mam w kranie tak twardą wodę ze nic nie rośnie. ***ię z butelek wszystko, ziomek grow na 30krzaków 2x600W wodą z butelek podlewał i dawał radę hehe
 

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
U mnie w okolicy woda z kranu jest lepsza niż nie jeden marketowy shit. Nie zmienia to faktu że odstoi u mnie zawsze jakiś czas przed podlaniem żeby nabrać pokojowej temperatury.
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Raz podlewam odstaną 10-12h, czasami 24h, flusha kiedyś wodą prosto z kranu robiłem i żadnej różnicy nie widać, żadnych plam na liściach itp. Tak jak Izak pisze, ważniejsza jest temperatura niż to czy odstana.
 

sajlent93

Active member
Rejestracja
Kwi 18, 2013
Postów
44
Buchów
0
Haha ale beka... ja pie***le wale od razu prosto z kranu... ch*j tam może być nawet z amoniakiem, nie widzę różnicy....jestem ciekaw co na ten temat rośliny Outdoorowe i pH deszczu z "biedronki" :D
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Mimo obostrzen woda w Polsce dalej jest mniej lub bardziej chlorowana. Jeśli komus kranowa bardzo mocno nim traci to można odstawić na dzień, tym.bardziej jeśli ma się uprawę bio
 

JestemRicoGościu

New member
Rejestracja
Sty 15, 2019
Postów
3
Buchów
0
Normalna woda z kranu, odczekana, najlepiej zmierzyć ph metrem, i użyć ph regulatorów jak ktoś jest perfekt growerem. Niektórzy jak tutaj można przeczytać leją z kranu prosto i nic się nie dzieję. Moim zdaniem nie trzeba się jakoś bardzo pieścić tylko obserwować i odpowiednio reagować. <coolpalacz>
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Woda z kranu jest bardziej kontrolowana i ma większe wymogi jak woda butelkowana a to właśnie ona nie wiele się rożni od tej z kranu a bywa że jest niższej jakości tak na prawdę.
Dla zainteresowanych tematem poszukajcie normy wody pitnej w PL oraz polecam dokument " Biznes w butelce (2009) "
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół