nasiona marihuany

flowermate mini- zniszczona uszczelka w ustniku

Wyszukiwarka Forumowa:

isjustdude

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2017
Postów
228
Buchów
5
Coś mnie podkusiło i umyłem ustnik od waporyzatora flowermate mini w rozcieńczalniku. Po całonocnej kąpieli gumowa (?) uszczelka pękła i zastanawiam się czy można ją jakoś skleić czy z***ałem sobie ustnik i muszę kupić nowy? Jeśli kleić to czym żeby nie wdychać później żadnego toksycznego gówna? Ktoś miał podobną przygodę?
 

VapeFully

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2017
Postów
66
Buchów
1
Coś mnie podkusiło i umyłem ustnik od waporyzatora flowermate mini w rozcieńczalniku. Po całonocnej kąpieli gumowa (?) uszczelka pękła i zastanawiam się czy można ją jakoś skleić czy z***ałem sobie ustnik i muszę kupić nowy? Jeśli kleić to czym żeby nie wdychać później żadnego toksycznego gówna? Ktoś miał podobną przygodę?

@isjustdude - silikonowych uszczelek nie można odmaczać w rozpuszczalnikach, na przyszłość - odmaczaj sam ustnik a uszczelkę myj płynem do naczyń. Pod żadnym pozorem nie klej tej uszczelki - ustnik, szczególnie jego dolna część, rozgrzewa się dość mocno, użycie jakiegokolwiek kleju oznaczać będzie wdychanie jego oparów, co zdecydowanie odradzam, możesz się otruć. Inna sprawa,****że nawet po sklejeniu pod wpływem ciepła uszczelka by znowu się rozwaliła. Więc niestety kolego - musisz nabyć nowy ustnik.
 

isjustdude

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2017
Postów
228
Buchów
5
tak zrobiłem, czekam na przesyłkę z nowym. szklana część nie odłącza się od metalowej- nie ma jak w tym przypadku odmoczyć jednej części nie mocząc drugiej. No nic, mam nauczkę żeby myć tylko wodą z płynem. Dzięki :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół