nasiona marihuany

!!! Kiedy dojdzie ? Ile będzie G ? :D !!!

Wyszukiwarka Forumowa:

Xemell

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2015
Postów
47
Buchów
3
Witam przedstawiam wam mojego jedynego noname który mi został i pytania jak w temacie kiedy dojdzie i ile z tego może być na oko wielkość rośliny to jakieś 1,2 - 1,4 m ;)
A oto zdjęcia :D
4.jpg


5.jpg

1.jpg
2.jpg
 

Skagen

Smoke Buddah
Rejestracja
Sty 20, 2016
Postów
237
Buchów
1
Dokładnie, ścinaj jak najpóźniej, czyli na ile pogoda pozwoli.
Pozdro
 

Burmistrz

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2017
Postów
356
Buchów
0
na 3 zdjęciu obudziłeś fleszem żuka teraz sie wk.. i opierdzieli jej łodygę
 

Misqu

Well-known member
Rejestracja
Gru 23, 2008
Postów
359
Buchów
16
A pryskasz kolego coś na pleśń? Miej to na uwadze, bo z miesiąc, jak koledzy mówią, jak nic trzymane musi być. Pozdrawiam!
 

Xemell

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2015
Postów
47
Buchów
3
A pryskasz kolego coś na pleśń? Miej to na uwadze, bo z miesiąc, jak koledzy mówią, jak nic trzymane musi być. Pozdrawiam!

Nie nic właśnie nie pryskałem dzisiaj byłem na spocie nie widać żadnej plechy ale trzeba będzie kupić topsin i spryskać :D
A tutaj kilka fotek z dzisiaj coś tam spuchła ale kiepska pogoda była ostatnio praktycznie cały czas padało :/

1~0.jpg


2~0.jpg

4_28129.jpg

4_28229.jpg


5~0.jpg
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
nie widać ale zapewne niedługo będzie widać jak niczym nie pryskniesz topy zbite a w środku topa może się pojawić sk***iała szmata nielubiana pleśń <rotfl>
 

Xemell

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2015
Postów
47
Buchów
3
Witam updejt :D roślinka lada moment będzie gotowa do ścinki ale mam pytanko 3 dni temu robiłem oprysk topsinem wymieszałem 0,6 ml / 0,5 l wody i pytanie ile muszę czekać żeby ten cały topsin nie miał wpływu na smak czy inne rzeczy poprostu żeby się nie truć paląc :p
A tutaj kolka fotek z chwili obecnej jak myślicie wystarczy jej tydzień ktoś podpowie ?

Główny TOP:
4~0.jpg


Boczny odrost:
2~1.jpg


Cała roślinka:
1~1.jpg
 
Ostatnia edycja:
U

Usunięty 70681

Guest
Topsin ma 10 dni karencji . Lej melasę i poczekaj jeszcze 2 tygodnie pogoda ma być znośna ;)
 

Growing

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2017
Postów
205
Buchów
2
No its beautiful koleżko. Tydzień moim zdaniem. Tydzień - 8 dni max. Jest piękna. Znasz kolor trichomów?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół