nasiona marihuany

Deszcz

Wyszukiwarka Forumowa:
J

jaxon19

Guest
Panowie nurtuje mnie takie pytanie mozliwe ze banalne ale nie potrafie znalezc sensownej odpowiedzi.


Do rzeczy :

Jak deszczowa pogoda wpływa na ilość THC a co za tym idzie na moc palonka? Jak zachowywac sie gdy na dworze tygodniami pada? Jaka jest rożnica mocy miedzy palonkiem z dobrej pogody a złej? Co czynic gdy jest lipna pogoda?

Wiecie cos na ten temat ? Piszcie !!
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
gdzies ostatnio czytalem ze po 3/4 tyg flo tricho "przytwardzaja" sie juz do kwiatu/lisci i nie "spadna" nawet przy dotyku reka/palcem :p
 

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
Ja to se myślę tak, że za 65 % sukcesu i mocy rośliny odpowiadają geny, a reszta to słonko i warunki ogólne roślinek (gleba, odżywki, nawozy, boostery...)
 
R

rolnikdolpasz

Guest
W takiej deszczowej pogodzie temat też w miarę dobry wyrośnie, tylko później, ale tak dużej mocy jak z gorącego końca lata i ciepłej słonecznej jesieni nie będzie. Jesień 2011 to była jesień stulecia pod grow. Od połowy sierpnia do 24października prawie każdy dzień był ciepły i słoneczny. Mankamentem wrześniowych ciepłych dni i małej ilość deszczu jest to, że trzeba jeździć podlewać.

W tym roku od 1września pogoda jest bardzo kiepska a temperatury nie sprzyjają szybkiemu kwitnieniu. Jak się zachowywać w taka pogodę? Myślę, że trzeba cieszyć się, że nie trzeba jeździć podlewać, no i czekać cierpliwie.
 
Ostatnia edycja:

piczomagnes

New member
Rejestracja
Paź 10, 2017
Postów
2
Buchów
0
Stosuj opryski na pleśń, ja się zdziwiłem jak szybko może zniszczyć krzaka. Przez tydzień nieobecności na spocie zgniło pół 2m planta :freak2:
Fakt faktem na jesień spot stał się bagnem :zombi:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół