nasiona marihuany

Auto Ak/Ak472 cięcie, niedobór, nawóz

Wyszukiwarka Forumowa:

Afro51

Member
Rejestracja
Maj 17, 2012
Postów
5
Buchów
0
<wodna>Witam,

do posta dodaję zdjęcia moich pelargonii:), nie są obfite, ale nie poddaję się.

Obawiam się, że mają czegoś niedobór. Podejrzewam Cu i Zn. Ile brakuje mi do ścięcia? Jakich temperatur mam się teraz obawiać? I czym nawozić? W tej chwili nadal używam Planton K, nic więcej.






Może rozłożyć te gałęzie, żeby więcej światła tam docierało?

Z góry dzięki, dobry bat się należy!
Pozdro:)
clear.gif
clear.gif
 
U

Usunięty 66767

Guest
Ja tu nie widzę żadnych niedoborów jedynie na 1 zdj jakiś robak ci podgryza listki przy topku<peace>Co do rozchylania gałęzi to chyba nie masz co rozchylać <lol>
 

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
Rzeczywiście topki trochę małe. Ale spoko - do połowy paździerza jeszcze dooojdą :) Kiedy wysadzałeś?

Ja się nie znam jakoś bardzo i jeśli bredzę, to wyprowadźcie mnie z błędu, ale zamiast plantona K, dawałbym coś bez azotu, który hamuje kwitnienie. Np. w ch*j tani Biobloom lub/i w ch*j tani Plagron PK 13-14. Sam tak stosuję. Mogłoby być lepiej, ale jadę po kosztach.
 

Afro51

Member
Rejestracja
Maj 17, 2012
Postów
5
Buchów
0
Co inni myślą o odżywce bez azotu? Widziałem podobną opinię na forum wcześniej, ale wydaje mi się, że polecany jest też Florovit w późniejszym okresie, a nie spotkałem Florovita bez azotu. Kupiłem teraz małą butelkę, wiec jak coś pomyślę o tym Biobloomie, czy czymś :).
 

Afro51

Member
Rejestracja
Maj 17, 2012
Postów
5
Buchów
0
Rzeczywiście topki trochę małe. Ale spoko - do połowy paździerza jeszcze dooojdą :) Kiedy wysadzałeś?

Ja się nie znam jakoś bardzo i jeśli bredzę, to wyprowadźcie mnie z błędu, ale zamiast plantona K, dawałbym coś bez azotu, który hamuje kwitnienie. Np. w ch*j tani Biobloom lub/i w ch*j tani Plagron PK 13-14. Sam tak stosuję. Mogłoby być lepiej, ale jadę po kosztach.
Co do wysadzania. Wysadzałem pod koniec lipca. Na samym początku sierpnia wszystkie były już nad ziemią
 

Growing

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2017
Postów
205
Buchów
2
Radzę Ci usunąć to drugie zdjęcie z ręką ze wzgl na potencjalny przypał.
 

Burmistrz

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2017
Postów
356
Buchów
0
połowa października muszę to zobaczyć.
planton ktoś to jeszcze stosuje?NPK 16+11+24 ni o a kwitnienie ni an wzrost, daj coś zbliżonego do 5+12+12 albo 6+18+16 sporo tego jest jeśli mowa o nawozach płynnych na kwitnienie. <zmień go!>
Podejrzewam Cu i Zn
skoro nawozisz plantonem to raczej niedoboru miedzi i cynku nie powinieneś mieć bo on to w sobie ma.
rób oprysk owadobójczy i profilaktycznie na pleśń.
Temperatur? nie wiadomo
-Nie wiadomo jak genetyka tej rośliny zareaguje
-jak głęboko siedzą korzenie
-poranny przymrozek? czy mróz cały dzień?
ja ścinam jak do godz 11:00 jest temperatura na - ,to już wiem ze się roślina nie otrząśnie a będzie tylko gorzej.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół