nasiona marihuany

mixowanie nawozów

Wyszukiwarka Forumowa:

Alatrax

Member
Rejestracja
Sie 13, 2017
Postów
7
Buchów
0
Cześć farmerzy mam takie pytanie sam temat już was pewnie nakierował mianowicie czy można nawozy ze sobą mixować przy niektórych produktach pisze że można podawać z innymi a przy niektórych wgl nie jest to wspomniane logiczne mi się wydaje że byłoby również napisane nie podawać z innymi nawozami. Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam :)
 
K

karczdaniel55

Guest
Ja to Ci powiem, że można a przynajmniej ja tak robię. Obecnie mam 5 krzaków 2xhesi mineralne, 2xbiobizz organiczne i 1xMIX leję na zmianę hesi i biobizz. Efektów piorunujących jakoś nie zauważyłem ale roślinka daje radę i zdrowo rośnie. Pamiętaj tylko aby używać ich z głową.
 

Bonansa

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2014
Postów
53
Buchów
1
na opakowaniach masz podane, jak nie to znajdziesz w sieci jakie jest stężenie poszczególnych pierwiastków. Wiele nawozów jest rozpisanych dokładnie w sieci, następnie ustalasz sobie jakie wartości ppm poszczególnych potrzebujesz i przy mieszaniu dodajesz je do siebie, tak aby nie mieć zbyt dużo azotu, czy zbyt mało wapnia na przykład. Do tego celu możesz użyć gotowego oprogramowania, polecam hydrobuddy. Pamiętaj, że więcej nie równa się lepiej.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół