nasiona marihuany

Jakie nawozy w UK?

Wyszukiwarka Forumowa:

SebaGsE

Active member
Rejestracja
Kwi 19, 2010
Postów
36
Buchów
0
Witam. Tak jak w temacie jakie nawozy używacie mieszkając w UK? ;)
 
D

DarkMessiah

Guest
W Uk masz dostępne prawie wszystkie jakie tylko chcesz :) to jest twój wybór. Kup to na co cię stać polecam Metrop, cyco, advanced nutrients wybór jest ogromny
 

SebaGsE

Active member
Rejestracja
Kwi 19, 2010
Postów
36
Buchów
0
W Uk masz dostępne prawie wszystkie jakie tylko chcesz :) to jest twój wybór. Kup to na co cię stać polecam Metrop, cyco, advanced nutrients wybór jest ogromny

Wiem że jest ogromny bo byłem w sklepie hydroponic i dlatego jeszcze bardziej nie mam pojęcia które odżywki wygrać. Może ktoś podać dokładne nazwy? :) wielkie dzięki za odpowiedz
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Ja używałem nawozów z serii oldtimer organic. Masz na na veg flo i booster.
 
D

DarkMessiah

Guest
Sam sobie cos wybierz bedziesz musial wyprobowac kilku roznych zeby znalesc wlasna droge nawozeniu chcesz bio ? a moze mineralne ? zacznij od tego moze a czeka cie przygoda zycia jak bedziesz dociekliwy i mieszal rozne nawozy zeby osiagnac monstera w doniczce <rotfl>
 

TatraMoc

500+ madafaka
Rejestracja
Wrz 6, 2014
Postów
392
Buchów
1
Zastanow sie czy chcesz organiczne czy mineralne. Poczytaj co wychwalaja lub zobacz co ludzie leja np. tu na forum w fotorelkach masz w pierwszych postach. Jest tez pare tematow w dziale preparaty.
Kup np na ebay czy amazon, powinno byc taniej jak w sklepie. Ja teraz lece na B.A.C
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół