nasiona marihuany

durban od holendra problem poczatek flo

Wyszukiwarka Forumowa:

Burmistrz

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2017
Postów
356
Buchów
0
witam wczoraj byłem na spocie, znajdują się tam 4x durbany od holenderskiego 100% sativa no kurcze nie zrobiłem zdjęć bo się troszkę bałem :D wyrosła ściana 4m na 2.5m 2x lst 2x fim, niestety myślałem ze przez 2 miesiące mojej nie obecności będą już pąki, lecz tak nie było nie ma nic widzę zieloniutkie szczyty a gdzie nie gdzie pojedyncze plefolwery.
Za pomoc obdaruje was buchami i sporą ilością zdjęć przy ścince o ile ona nastąpi, jak nie to masło.
Posiadałem na tym spocie w zeszłym roku durbany z DP doszły 6 października ścinka nastąpiła.
szczyty mniej więcej wyglądają tak <zdjęcie zapożyczone> :
porzyczone.jpg

to moje zdjęcia sprzed prawie 3 miesięcy :
CAM00292~0.jpg
Nic im nie dolega obecnie są holernie wielkie i cholernie duzo szczytów mają po treningu.
No wiec czy to normalne ze ona dopiero zaczęła kwitnąć ? producent napisał gotowa pod koniec września.
Wszedłem na sklep i zobaczyłem opinie ludzi i wszyscy maja problem że nie kwitnie ! 2017r.
doradźcie coś .
 

kawasaki0

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
298
Buchów
34
Ja takiego stanu nawet nie licze jako kwitnienia jesli twoje rosliny wygladaja jak na pierwszym zdjeciu. Na upartego mozna powiedziec ze to start kwitnienia- dzien 1, ale to i tak przeklamane bo narazie jest tylko okreslona. Tak czy inaczej licz na dobra pogode bo scinka czeka Cie w listopadzie :p.
 

Burmistrz

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2017
Postów
356
Buchów
0
2017-09-01 10:08:26
Przez: Meth
1 września a ona nadal nie kwitnie... Spisana na straty, może makumba będzie chociaż.

2017-08-23 14:24:37
Przez: Babinczi
Meth, ja wysadziłem 13 maja i też nie kwitną :(
Podlewam Canna Terra Flores, Florovit, Planton K codziennie inny i nic :/

2017-08-22 22:59:00
Przez: Meth
Wysadzone 30 maja br. - nadal nie kwitną. Wątpię, że uda im się dojść do października a szkoda.

2017-08-22 16:52:45
Przez: Babinczi
Mam 2 Durbany które żyją już 3 miesiące i 10 dni i nadal nie mają topów.. O co tu biega?
Podlewałem nawozami systematycznie ;)

Nie Powiem bo durban ale od DP to wytrzymała odmiana easy sativa cała popleśniała i zrobiła sie fioletowa to Durban 20 października wyglądał nawet nieźle 20% pleśni mało tego był ścinany na raty co tydzień po parę gałązek. jak bardzo ujemna temperatura może uszkodzić roślinę?
Moge być tylko 1 raz na spocie ten ostatni kiedy mniej wiecej? 1 listopad ? 10? 20?
Czy ktokolwiek ścinał coś w listopadzie?
 
Ostatnia edycja:

kawasaki0

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
298
Buchów
34
3 lata temu jak bylo w miare cieplo scinalem chyba 3-go albo 5-go listopada Grapefruit Outdoor od FS. Brakowalo jej i tak z 3-4 tygodnie, wiec ch***wo w leb ***alo. Jak nie masz topow i mozesz byc tam tylko raz to cienka sprawa. Przydaloby sie chociaz skontrolowac jak to w polowie pazdziernika wyglada... Najwiecej zalezy chyba od korzeni, jak je mroz siegnie to pozamiatane i trzeba ciac. Bo na wielka rosline to -3 o ile ziemia tak jak mowilem nie przymarznie na pare centymetrow nie zrobi zbytnio wrazenia. Od -5 w dol to temperatury ktorych nalezy sie obawiac.
 

Burmistrz

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2017
Postów
356
Buchów
0
heh na stronie sklepu było za duo złych komentarzy wiec nasiona wycofali.
Pewnie będą sprzedawane pod inna nazwa :D
 

Skagen

Smoke Buddah
Rejestracja
Sty 20, 2016
Postów
237
Buchów
1
Dokładnie mam to samo co Ty z Durbanem od holenderskiego, ale mi od 12 dni kwitnie, więc taka mini szansa jest że do końca października dojdą jak nie będzie przymrozków. Właśnie widzę, że wycofali już je z oferty :D
 

Er#

Well-known member
Rejestracja
Sie 9, 2014
Postów
182
Buchów
0
Witam, nie chce tutaj robić anty reklamy, ale jakość pestek w ostatnim czasie jest me w ga marna jeśli mówimy o "tańszych' tworach, zawsze zamawiałem z holendra, pomyłka w zamówieniu, napisałem @ przysłali resztę pestek, okazało się że żadne nie chce wykiełkować, napisałem przysłali nowy pakiet(byłem już spóźniony o miesiąc z uprawą), te już wykiełkowały ale w 4 tygodniu flo się zatrzymały i lipa, wcześniej też miałem podobnie tylko 6 miesiąc. Warunki bardzo dobre, organiczna uprawa a nie chciały rosnąć, zawsze występowały fioletowe łodygi, i zwalniały aż się zatrzymywały. Zmieniałem ziemie, stosowałem inne nawozy- było tylko gorzej a ja głupiałem czytając forum i patrząc co się u mnie dzieje. Zmieniłem dostawcę pestek i nagle wszystko idzie pozytywnie... Szkoda bo pamiętam pierwsze zakupy w holendrze i ich nasiona NL, JH, PP, rosło to jak głupie na ziemi z biedry i było gotowe po 8 tyg flo :) szkoda że później się popsuło.
 

don piwana

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2016
Postów
55
Buchów
10
Miałem rok temu 2 Durbany
Pomimo zapewnień producentów o dojściu w połowie października - nie doszedł żaden.
W sumie to nie doszły nigdy. Zostały ścięte na początku listopada - brakowało im 3 tygodni jeszcze
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
ja miałem Durban Poison 2.0 od Bulk feminized w 2016 doszedł elgancko, topy zbite na kamień palenie 10/10 jak wiadomo czysta sativa amatorzy jak to palili to widać było że sativa działa bardzo pobudzające palenie nie zamula nie wiem dlaczego w tym sezonie tego nie mam :freak:
 

Burmistrz

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2017
Postów
356
Buchów
0
durban od Duth passion no prawie doszły lało jak nie wiem 0 pleśni krzuny ogromne.
Durban od holendra no lipa ale krzaki giganty <ziemia spotowa> niebawem zdjęcia wstawię jak obecnie się sprawy mają.
tyle ze z DP sa 2x droższe
 
Ostatnia edycja:

Burmistrz

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2017
Postów
356
Buchów
0
dobra zrobiłem jakieś fotki jak się sprawy maja spot nr: 1
4 durbany. dostały 400% granulatu :D i oprysk na pleśń pomimo ze pada deszcz.
na 1 listopad raczej nie dojdzie czarno to widzę.
CAM00436.jpg

CAM00435.jpg

CAM00430.jpg

CAM00431.jpg

CAM00432.jpg
CAM00434.jpg

CAM00433.jpg
 

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
Ja za rok tylko półautomaty od Grzesia. Nie chce się denerwować czy dojdzie czy nie dojdzie, a tak to połowa września, kosa półauto i git.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół