nasiona marihuany

Pestki znalezione przy trymie

Wyszukiwarka Forumowa:

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Siema

Przy trymowaniu znalazłem trochę pestek. Były to Royal AK auto i Northern Light auto od RQS.

Jaka jest szansa, że wyrośnie coś z tego za rok?
Jeżeli tak to zapewne będą to auto regular?

Jako, że nie mam czasu ani miejsca na regularne pestki, chętnie oddam je komuś w OS'ie.
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Siema

Przy trymowaniu znalazłem trochę pestek. Były to Royal AK auto i Northern Light auto od RQS.

Jaka jest szansa, że wyrośnie coś z tego za rok?
Jeżeli tak to zapewne będą to auto regular?

Jako, że nie mam czasu ani miejsca na regularne pestki, chętnie oddam je komuś w OS'ie.


Na 100 % coś urośnie. Tylko czy chłopczyk czy dziewczynka. Chętnie przygarne pechy bo mnie już miło takie zaskoczyły.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,367
Odznaki
1
urośnie to samo co skosiłeś a dużo ich było ? może hermy..
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
2x Royal AK auto 26x
1x NL auto 17x
 

Homer S.

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2016
Postów
156
Buchów
18
Jak nie miałeś męskich roślin to któraś lekko pohermiła. Pestki będą fem. Mogą mieć podobno tendencję do hermienia ale sadziłem takie kilka razy i nie miałem z tym problemu.
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Jak nie miałeś męskich roślin to któraś lekko pohermiła. Pestki będą fem. Mogą mieć podobno tendencję do hermienia ale sadziłem takie kilka razy i nie miałem z tym problemu.

Jestes pewny ze beda fem? Nie znam sie na nasionach zupelnie wiec stad moje zdziwienie...
 

medalik

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2015
Postów
142
Buchów
7
Otoz ja rowniez w 2017 znalazlem pare pestek w moich automatach, rowniez w 2018 roku je posadzilem (dwie) i po pierwsze nie byly automatami jak mamusia, a dwa kazda z nich wygladala zupelnie inaczej. Co z nich by bylo to nie wiem bo jedna poddalem eutanazji ( miejsce bylo pod automat - za duzy przypal na wieksza rosline ) a druga okazala sie meska ( wiec nieprawda ze wychodza tylko fem ).
Pestki z krzaka Think different, ale ogolnie w kazdym automacie znajduje zazwyczaj kilka pestek.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół