nasiona marihuany

UWAGA!!! Czechy sprawdzone info! Policja i 5g!!

Wyszukiwarka Forumowa:

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
UWAGA!!

Sprawdzone info. Wpadłem z 5080mg marihuany ;)

Co by Cię czekało w Polsce ?
Dołek, 48h, wjazd na chate i prze***ane w papierach.

Co Cie czeka w Czechach ? Mandat, za 5g dostałem 5000czk jest to około 850zł, płatne w ciągu 15 dni roboczych i tyle.

Dowód :)



Jakiś admin może to przykleić, przyda się :)
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
a może opiszesz jak wpadłeś? Zwykła kontrola czy jacyś kryminalni Cię wyczaili? Jak przesłuchanie wygląda?
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Zwykła kontrola w miejscu w którym aktualnie walczą z dealerami bo jest dużo dzieci, szkoły itp. Zwykła policja oznakowanym radiowozem.

Więc się zapytali co tutaj robię ( siedziałem ) i co mam w plecaku. Nie grałem Janka, pokazałem co mam i zaprosili na komendę.

Zważyli susz, zbadali testerem. Widełki od 4000 do 15000kc, dostałem najniżej.UWAGA!
Kwotę mogę rozłożyć na raty na cały rok.
A miałem susz w 3 woreczkach, bo 3 różne strainy, w PL dostałbym dealerkę.

Policja mega spoko, postawili kawę na stół, pogadaliśmy jaka Polska jest ładna i wytłumaczyli ładnie co jest w Czechach na prawdę legalne a co nie.

Kieszeni nie trzepali, sami nie zaglądali do plecaka. Pełna kultura ! 30 min siedziałem na komendzie i się jeszcze zapytali czy mnie podwieźć bo jadą w stronę mojej chaty xD . Generalnie to miła wizyta oprócz tego że muszę zapłacić.

P.S Policjant jak wrzuciłem White Widow do testera to zrobił takie oczy i mówi, że mam świetnego dealera, a jazz ***ał na całą komendę.
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Sputer to co tam w Czechach legalne?
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Tak na prawdę, to nic.

Jak chcesz kupić to możesz, ale tuż po kupnie masz iść do chaty i się nie kręcić z tym po mieście.
Na chacie możesz mieć 5 plantów i najwyżej dostaniesz mandat.
Przy sobie do 10g jest mandat.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
własnie byłem pare razy w czechach i podoba mi sie tamtejszy klimacik :D spoko historyja ale ziomek ku**a orient 24h, oczy wokół głowy itp, nawet jak to czechy, byśbył 850zł w suchym, pozdro :)
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Ale jaki orient ?
Siedzisz sobie i nagle patrol. W PL bym spie****aj jak Usain Bolt, ale tutaj?

Kwestia była taka, że byłem w złym miejscu, sami to powiedzieli, że w tej dzielnicy wytoczyli wojnę bo lata jakieś ścierwo po mieście i kontrolują wszystko.

Policjant stwierdził, że dobrego dealera mam i dobre palenie :D
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Ale jaki orient ?
Siedzisz sobie i nagle patrol. W PL bym spie****aj jak Usain Bolt, ale tutaj?

Kwestia była taka, że byłem w złym miejscu, sami to powiedzieli, że w tej dzielnicy wytoczyli wojnę bo lata jakieś ścierwo po mieście i kontrolują wszystko.

Policjant stwierdził, że dobrego dealera mam i dobre palenie :D

Hehe a palenie pewnie własne:)
 

sandap

Banned
Rejestracja
Sie 24, 2017
Postów
17
Buchów
0


Co by Cię czekało w Polsce ?
Dołek, 48h, wjazd na chate i prze***ane w papierach.

Co Cie czeka w Czechach ? Mandat, za 5g dostałem 5000czk jest to około 850zł, płatne w ciągu 15 dni roboczych i tyle.

i tyle??? No i co cieszysz sie że jakieś k***y ci zabrały towar i zabiorą twoje pieniądze/850zł których jak im nie dasz to czeka cie więzienie.
W takim razie ja sie ciesze że nie mieszkam w USA , bo bym miał prze***ane, tam za posiadanie heroiny można dostać dożywocie, a w polsce "TYLKO" pare lat.... uff ale ja mam szczęście, skacze z radości...
 
L

Lansky

Guest
Sputter, jasne ze tak co to jest 850 zł w porównaniu z tym jakie mógłbyś mieć konsekwencje w PL.

Z Twojej opowieści bardzo podoba mi się postawa smutnych panów...serio zachowali się w porządku.
 

Neo27

Member
Rejestracja
Gru 27, 2016
Postów
18
Buchów
0
;O ja byłem przekonany, że można do 15g posiadać i nic sie grozi... nie dobrze;/
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Dziwi mnie też fakt, że nie pytali skąd masz. :D
 

elimac26

420 girl ;)
Rejestracja
Lis 1, 2016
Postów
507
Buchów
1
Ja się poważnie zastanawiam czy nie zamieszkać w Czechach ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół