nasiona marihuany

UWAGA!!! Czechy sprawdzone info! Policja i 5g!!

Wyszukiwarka Forumowa:

Krzoker

Well-known member
Rejestracja
Sie 19, 2017
Postów
106
Buchów
1
hehe nosze sie z podobnym zamiarem jak sie zdrowie poprawi :D
 

GoHan

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2017
Postów
292
Buchów
0
też sie nad taka akcja zastanawiam ... wie ktoś jak tam z zarobkami , ciężko o robotę ???
Eli i jak tam zdrówko ?
 

Krzoker

Well-known member
Rejestracja
Sie 19, 2017
Postów
106
Buchów
1
wlasnie jak z praca? warunki mieszkaniowe koszta itp?
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Pytali skąd mam, ale luz.


;O ja byłem przekonany, że można do 15g posiadać i nic sie grozi... nie dobrze;/

Do 10g jest karane mandatem w kwocie do max 15000kc.
Tak samo uprawa do 5 roślin jest karana mandatem do 15000kc.

Oczywiście o ile nie będzie znamion dealerki.
 

elimac26

420 girl ;)
Rejestracja
Lis 1, 2016
Postów
507
Buchów
1
też sie nad taka akcja zastanawiam ... wie ktoś jak tam z zarobkami , ciężko o robotę ???
Eli i jak tam zdrówko ?

A dziękuję, już o wiele lepiej :) mogę już normalnie jeść i spać. Szybko wróciłam do życia ;) chociaż teraz ciśnie żeby zajarac, ale ni chu*a, dopiero za 3 miechy jak będzie swoje :)

Przyłączam się do pytania o pracę ;)
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
O pracę łatwo, warunek angielski na dobrym poziomie.
Generalnie, jest spoko ;).
 

GoHan

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2017
Postów
292
Buchów
0
eli to bardzo się ciesze z tego powodu , będzie git :)
ile tam można mieć krzaków ? i jaka ta robota i zarobki ???
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Robota zalezy od tego, co umiesz. Jest praca dla taniej sily roboczej, jest pelno biurowej (obsluga klienta, sprzedaz, marketing, helpdesk). Zarobki nieco wyzsze niz krajowe. Podstawa jest jezyk angielski - jezeli jest na min sredniozaawansoeanym poziomie i macie jakiekolwiek doswiadczenie to spokojnje mkzecie liczyc na zarobki rzedu 20-30k czk na poczatek. Plus jest taki, ze w Czechach potrzebuja sporo Polakow i znalezienie pracy dla ogarnietego czlowieka to banal.
Co do mieszkan - jest roznie. Ogolnie ciezko znalezc lokum w dobrym standardzie i dobrej cenie. Na kawalerke w Pradze trzeba liczyc min 10k czk, dwa pokoje ok 15k, trzy: 20k czk. Pokoj od 5k do 10k, wszystko zalezy od lokalizacji.
Ceny zycia sa troche wyzsze niz w PL, duzo slabsza dostepnosc zywnosci.

Reasumujac: zarabiajac te 20k czk bedziecie w stanie sie utrzymac na srednim poziomie, raczej wynajmujac pokoj. Jezeli przeprowadzacie sie jako para to 2x 20 czk spokojnie wystarcza na oplacenie kawalerki i zycie na srednim poziomie. Podkreslam, pisze o stolicy.
Szalu w porownaniu do Polski nie ma, przynajmniej w sprawach finansowych. Jezeli chodzi o "lekkosc zycia" to juz jest nieporownywalnie lepiej. Co do przypalu z ziolem to trzeba miec wyjatkowego pecha - nie raz stalem w parku z piwem w rece i jointem miedzy zebami, przy policji - zadnych konsekwencji ;)

Co do legalnosci mj: tutaj sputter zapewne ma racje, chociaz myslalem, ze jest 15g i 5 krzakow. Teoretycznie od 0.1g do 10g grozi mandat do 15k czk, to samo przy uprawie max 5 krzakow, ale musicie pamietac, ze uprwianie, sprzedaz, posiadanie czy konsumpcja nie jest legalna.
 

turtlepower

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2013
Postów
230
Buchów
3
a znacie moze jakies portale z CZ z ogloszeniami wynajmu, sprzedazy nieruchomosci? szukalem kiedys troche i nie znalazlem nic co by wygladalo na top portali ogloszeniowych.
 

Asalo

Active member
Rejestracja
Kwi 7, 2016
Postów
27
Buchów
0
Takie pytanie, przyszedł ci list z karą i wszystkim po jakimś czasie? Czy odrazu dostałeś kare grzywny?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół