nasiona marihuany

Max Spiers NWO

Wyszukiwarka Forumowa:

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
Hai !

Chciałbym poznac wasze zdanie na temat owego Maxa, jak i całego zagadnienia ktorym się zajmował. Sam jestem bardzo sceptycznie nastawiony do tego typu osób, jednak fajnie sie tego słucha i wiele moża się dowiedzieć, choćby na tematy pośrednie. Ważne info: Max nie zajmował sie zgłębianiem tajemnicy UFO ! Jeżeli już, to absolutnie marginalnie, i to trzeba mocno podkreślic z racji tego, że wszystkie nagłowki pojawiające sie na jego temat wskazują na to, że był to ufolog, co jest bzdurą. Supersoldier, podobno był królikiem doświadzczalnym armii amerkańskiej, miał do czynienia z mind control, gang stalking, bronia psychotroniczna etc. Zmarł w dwuznacznych okolicznociach w bardzo modym wieku. Ostatni wywiad Alexa z Maxem to jakas istna paranoia, np.to, że Max musiał skakać na trampolinie żeby jakoś dokończyc wywiad, to juz wogóle... Dzięki niemu dowiedziałem się o takich osobach jak :

Saul Alinsky


Alinsky – Obama: Niebezpieczne związki


Aleister Crowley

Michael Aquino







 
Ostatnia edycja:

TatraMoc

500+ madafaka
Rejestracja
Wrz 6, 2014
Postów
392
Buchów
1
Mnie osobiscie bardziej interesuje tajemnicze zatanczenie sie na smierc Leszka Tobiasza zaraz przed zeznaniami w sprawie afery marszalkowej, ale o tych wyzej tez poczytam z ciekawosci.
 

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
Wiedział za dużo i służby zrobiły swoje, ale jak, czym, tego juz nie dojdziesz.

Polecam też osobe Romka Nachta, niesamowita postać. Cale NTV jest pełne odpalów, ale tan osobnik to majątek tej niezależnej tv. Uwielbiam się najarac i posłuchać tak poukładanych ludzi. Polecam.


Jeszcze jedno, Romek jara zioło, nie pamiętam w którym filmie , ale mówi o tym.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół