nasiona marihuany

Za stary czas na zmiany...

Wyszukiwarka Forumowa:

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
Witam panowie jakw temacie. Od zawsze wale wiadra 5L do tego 2,5 L pepsi lufa od pewnego czasu klucz nasadowy lub lejek i wiadro. Jest ok faza wchodzi i wgl ciągle mam wrażenie że może być lepsza itp, *** 2 ta faję i mnie niema. Potem to już chodzę do tyłu pare dni potem ogar 2-3 dni i dawaj znowu. I moje pytanie nie lubię batów palić strasznie, i mnie wk***ia i wgl. Tak krótko. Zastanawiam się nad fają wodną, dodam że teraz robię przerwe około 2-3 miesiące do świąt bo chce sobie za zimke poczilować a i tolerancja nie taka jak kiedyś więc te miechy ją odbudują trochę. Ogólnie lobię po pracy się odstresować i zamulić troszkę coś poogarniać coś oglądnąć pośmiać z panna. A tu w połowie filmu się przysypia bo klepa taka że ch*j.. Co byście mi doradzili na nowym starym etapie. Vapo nie wiem jakoś nie mam przekonania, Myślałem jakaś dupną faje wodną /bongo do 300zł-400zł. Po prostu już mnie zmęczyły wiadra i ta faza ciężka AMOK bomby i tyle.. I chyba zapomniałem jaka jest faza bo bacie czy bongu :D i mam wrażenie ze za 2 miechy skręce bata ze swojego sortu i nic nie klepnie :p jakoś to wiadro siedzi w głowie..


Noo czekam na opinie :)
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Zrob sobie olej kokosowy/ maslo. Przepisy jak robic znajdziesz na forum.
Klepie o wiele lepiej i dluzej bo nawet dobre kilka godzin. Ja konopny olejek kokosowy uwielbiam. Malo ze zdrowy to mala kosteczke do musli na sniadanie i czasami o godzinie 15 jeszcze mam bombe:smokee: a jaram tez swoje i niemalo.. Zalezy tez jaki mocny ten olej zrobisz.
Jak dasz ladnw topki będzie mocniejszy niz sortu drugiej jakosci.
Ostatnio dalem 35g topkow na duży sloik 400g oleju kokosowego to wyszla niezla petarda :D
Kostka wielkosci polowy paznokcia i za 2h.. Buuum.
Wazne aby czasami nie dojadac bo " slabo klepie ".. Dlugo sie wkreca bo idzie przez uklad trawienny i jak jestesmy najedzeni posilkami moze zadziałac po 4h sppkojnie.
Sprubuj, polecam.
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
dzięki wielkie :)! Kiedyś miałem fazę na jedzenie jogurtów z haszem to petarda na prawdę była dobra i dłóga do tej pory banie wspominam z uśmiechem ;) teraz plan zrobić masło z trymu a jednego krzaka przeznaczę na olej tez lubię kokos więc pójdę za twoją radą i przy okazji roboty pochwalę się wynikami :)
 

QQrydza

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2013
Postów
151
Buchów
6
-. Po prostu już mnie zmęczyły wiadra i ta faza ciężka AMOK bomby i tyle.. I chyba zapomniałem jaka jest faza bo bacie czy bongu :D

ku**a wypisz wymaluj moja sytuacja. Mam tak samo. Walę tylko wiadra bo joincik czy lufka mnie juz po prostu nie klepią. Tylko wiadro jest w stanie mnie u***ać. Tylko że ja palę z normalnej lufki wiadra. Kiedyś waliłem z nasadówki ale bania była zbyt schizująca. Palisz papierosy? Ja mam tak ze po zapaleniu wiader nie pale fajek przez dobre 2-3 godziny gdyż zauważyłem ze szlugi strasznie potęgują banie po wiadrze. Może po prostu bij sobie bardzo lajtowe wiaderka a będzie ok. Zapal jeden korek odczekaj chwile aż thc rozejdzie się po organizmie i popraw kolejnym. Wiadra są spoko tylko tak jak mówię. Lata palenia wiader podnoszą tak tolerancje na zielsko ze potem nic innego nie klepie.
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
tak pale ale 3-4 fajki na dzień ale jak np pale rano to potem przez cały dzień nie kurze fajek. Więc u mnie wygląda to tak że jak zajaram wiadro nie pale fajek :p Wiesz stary , płuca się te niszczą organizm też dostaje po kości nie weźmiesz wiadra z woda na spacer i nie usiądziesz na ławecze i zaplisz jak z batem :p mam nadzieję że ta przerwa sprawi że wszystko nabierze barw :p Z wiekiem kitranie się za murem czy pod mostem przestaje sprawiać frajdę jestem na pewnym etapie że ***anie wiadra od 9 rano nie przystoi :DD Ogolnie szluf po wiadrze cię tzw przepycha jeszcze bardziej i dopie****a na amen. kumam Cie. Tak bije lajtowe pierwsze drógie ale potem jest piz*a i bije bije i bije a faza taka że ledwo się poruszam.. Nie oto w tym chodzi.. To ma być dodatek do czegoś na wieczór na ciekawą rozkminke a nie zastępować życia ;)
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Kup sobie bongo, na poczatek jakies tanie, popal troche i juz nie wrocisz do lufki.

Najzdrowsze, poczujesz wreszcie smak palenia :)
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
Kup sobie bongo, na poczatek jakies tanie, popal troche i juz nie wrocisz do lufki.

Najzdrowsze, poczujesz wreszcie smak palenia :)


gdzie z lufy :p juz nie wiem jak sie zniej pali :p ale boniacz chyba bedzie :)
 
L

Lord of Bhang

Guest
polecam bongo lub faje wodna z duzym kociołem :).
Lolki tez mnie nie ruszają musze spalic ze 2-3 żeby cos poczuc,ale jak zapale bongo porządne to czuc
Ogólnie juz tak nie klepie jak wczesniej.
Najlepsze fazy to są te pierwsze jak się zaczyna palic dopiero Marie później tez są ale już wiesz jak dziala i czego się możesz spodziewac yo
 
S

Shquo

Guest
Ja na twoim miejscu poszedłbym w CBD :) Ogarnij odmianę z dużą ilością CBD i mieszaj z jakimś THC zabijaką - AK, Super Silver, Russian etc.
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
Ja na twoim miejscu poszedłbym w CBD :) Ogarnij odmianę z dużą ilością CBD i mieszaj z jakimś THC zabijaką - AK, Super Silver, Russian etc.

Ale nie tu droga moi mili :) chodzi o sam fakt zaprzestania walenia wiader i znalezienia czegoś innego co będzie dawało frajdę,(jak dnx dał olej dobry ciekawy pomysł ) dodam że myślę że 3 miechy przerwy sprawią że tolerancja się zmieni i nawet buszek z bonia będzie kopał :p tylko dlamnie zawsze był bół do cybucha sztuka wejdzie a do wiadra lufa :p i tu mamy oszczędność towaru :p
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Ale nie tu droga moi mili :) chodzi o sam fakt zaprzestania walenia wiader i znalezienia czegoś innego co będzie dawało frajdę,(jak dnx dał olej dobry ciekawy pomysł ) dodam że myślę że 3 miechy przerwy sprawią że tolerancja się zmieni i nawet buszek z bonia będzie kopał :p tylko dlamnie zawsze był bół do cybucha sztuka wejdzie a do wiadra lufa :p i tu mamy oszczędność towaru :p

Kup bongo z małym otworem w cybuchu żeby nie przelatywało i nabijesz tyle co do lufy ;)
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
Kup bongo z małym otworem w cybuchu żeby nie przelatywało i nabijesz tyle co do lufy ;)


widzisz byku tak myślę tylko moja obawa NR 1 i jedyna! Że nie będzie takiej klepy :X Ale to chyba bardziej lezy w głowie ku**a bo kiedyś po lufie się miało fazy :D pożyjemy zobaczymy narazie piekna złota jesien i przerwa od niepamiętam kiedy problemy ze snem mineły apetyt wrócił więc teraz z górki ;D
 

sandap

Banned
Rejestracja
Sie 24, 2017
Postów
17
Buchów
0
Kup bongo z małym otworem w cybuchu żeby nie przelatywało i nabijesz tyle co do lufy ;)
Chyba nie ma takich, bo sam szukałem, jak możesz to daj link do sklepu.

tylko dlamnie zawsze był bół do cybucha sztuka wejdzie a do wiadra lufa :p i tu mamy oszczędność towaru :p
Możesz wziąść małą lufke i włożyć do lufy od bonga i wtedy tak jak przy wiadrze; możesz całą lufe na raz spalić,, ja tak robiłem.
I jak będziesz kupywał bongo to kup duże, takie min. 40cm wtedy sie wygodnie pali, bo jak miałem małe to musiałem powoli zasysać powietrze, bo mi sie woda do ust lała.

---------- Post Zaktualizowany 09:59 ---------- Data pierwszego postu 09:51 ----------

widzisz byku tak myślę tylko moja obawa NR 1 i jedyna! Że nie będzie takiej klepy :X Ale to chyba bardziej lezy w głowie ku**a bo kiedyś po lufie się miało fazy :D pożyjemy zobaczymy narazie piekna złota jesien i przerwa od niepamiętam kiedy problemy ze snem mineły apetyt wrócił więc teraz z górki ;D

Ja mam taki sam problem, musisz uprawiać różne odmiany. . . . Ja jak zbiore plony to to pale non stop, tak że nawet nic nie czuje; ostatnio zebrałem plony i miałem tylko jedną odmiane, paliłem cały czas, napie****ałem wiadra jedno za dziesiątym, dziesiąte za jedenastym, i nic już mnie nie klepało, towar sie skończył to miałem problemy ze snem i apetytem, po kilku tygodniach przyszedł do mnie kumpel i powiedział że ma dobry towar, prawdziwy kozak, ja sobie pomyślałem że i tak nic mnie nie klepnie, a jeżeli już to tylko troszeczke, , za***ałem tylko jedno wiadro i tak mnie wy***ało że sie zdziwiłem.. . . .Kosmos!
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Jak macie bonko i za duży otwór w cybuchu to polecam sitka.
Ja używam metalowych, wkładam w cybuch i potem materiał.

Super sprawa, nic nie spada do wody, oszczedza się sporo.

Teraz zamówiłem sobie szklane sitka. Podobne maja na Pestkomanii https://pestkomania.pl/szklane-sitko,p2744.html

A i nie polecam dużego bongo, sam się napaliłem, ale dla mnie źle się pali, bo za dużo dymu i potem się marnuje. Mój ma 23cm i jest idealny, ciut mniejsze chlapały wodą, a większe są za duże :)

Ludzie, sądźcie sobie więcej odmian, jak się nie chce kombinować z wysokością to do namiotu chociaż jeden inny strain, bo idzie się porzygać paląc 3msc to samo.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół